ריהוט משרדי

טריידמארק

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
יש באיירפורט סיטי מקום בשם קיוביק. יש להם תצוגה ענקית של ריהוט משרדי מוכן. וגם יכולים לייצר לך לפי מידה/ עיצוב אישי. בנוסף, יש מחלקת יד שניה. הם לוקחים ריהוט מחברות שנסגרו, מחדשים ומוציאים יופי של רהיט בחלקיק מחיר. מתאים במיוחד ללקוחות שמעוניינים בריהוט איכותי ועדכני אך לא מעוניינים להוציא הון. (לא הייתי מביאה לשם לקוחות מהעשירון העליון:)

מיכל רוזנוסר

0548476149
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
יש באיירפורט סיטי מקום בשם קיוביק. יש להם תצוגה ענקית של ריהוט משרדי מוכן. וגם יכולים לייצר לך לפי מידה/ עיצוב אישי. בנוסף, יש מחלקת יד שניה. הם לוקחים ריהוט מחברות שנסגרו, מחדשים ומוציאים יופי של רהיט בחלקיק מחיר. מתאים במיוחד ללקוחות שמעוניינים בריהוט איכותי ועדכני אך לא מעוניינים להוציא הון. (לא הייתי מביאה לשם לקוחות מהעשירון העליון:)
עדיף מאיקאה?
הסגנון נראה לי מתאים

טריידמארק

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
עדיף זה עניין יחסי.. השאלה מה חשוב לך- מחיר? ניראות? עמידות? מבחר? וכו.
מציעה לך להיכנס לאתר שלהם ולהתרשם בעצמך. שימי לב שבקטגורית יד שניה, האתר לא ממש משקף כי המלאי דינמי ומשתנה כל הזמן.

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
רק איקאה?
או שיש עוד כתובות
למה איקאה לא חבל??
זה לא מספיק מאסיבי לשימוש לאורך זמן ,הכסאות לא יהיו מותאמות אנטומית וכו'אתבטח לארוצה שיחזרו אליך עם תלונות על האיכות הגרועה בהמלצתך :(
אני ממליצה לך לבדוק את שכטר החנות הזו ...כל השמות הגדולים מזמינים שם , יש להם עיצובים סוףףףף חלק חיקויים של עיצובים בן לאומיים
אני מקווה שזה יעמוד בתקציב

נערך לאחרונה ב:

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
הייתי ממליצה לך לבדוק מה הוא צריך, אם זה ריהוט סטנדרטי לחלוטין אז אולי באמת תמצאי אותם ע"י איסוף מכמה חנויות אבל אם ריהוט שמותאם לו אישית לצרכיו ולשטח עצמו כדאי לך יותר לתכנן סקיצה של ריהוט ולבקש מכמה נגרים הצעת מחיר.
והאמת שמנסיוני אני בעד ריהוט שמותאם אישי כי הפתרונות שאפשר לתת ע"י זה הם משמעותיים הן מבחינת ניצול שטח ואחסון נכון האופן אישי והן מבחינת ההשפעה שלו על העיצוב וממילא על מה שהמשרד משדר.

מיכל רוזנוסר

0548476149
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
הייתי ממליצה לך לבדוק מה הוא צריך, אם זה ריהוט סטנדרטי לחלוטין אז אולי באמת תמצאי אותם ע"י איסוף מכמה חנויות אבל אם ריהוט שמותאם לו אישית לצרכיו ולשטח עצמו כדאי לך יותר לתכנן סקיצה של ריהוט ולבקש מכמה נגרים הצעת מחיר.
והאמת שמנסיוני אני בעד ריהוט שמותאם אישי כי הפתרונות שאפשר לתת ע"י זה הם משמעותיים הן מבחינת ניצול שטח ואחסון נכון האופן אישי והן מבחינת ההשפעה שלו על העיצוב וממילא על מה שהמשרד משדר.
הוא רוצה את הריהוט לשנה שנתיים התוכנית שלו לצאת אח"כ משם .
אז אני רוצה לעשות לו את הכל בכמה שיותר חלקים מודלרים שאח"כ נרכיב את זה במשרד החדש.בגלל זה חשבתי על איקאה, אבל אולי אני אשאל גם נגר.

עיצוב פנים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
מיכל חנות הממשרד בבני ברק נותן לך בדיוק את המענה הזה יש להם גם דגמים סטנדרט וגם עבודות נגר לפי מידה המון סוגי שילובים באיכויות שונות בגימורים שונים כל הציוד למשרד ואיכות מצויינת מנסיון של שנים! הם יושבים במרכז רימונים רחוב כהנמן

אסתי ברכר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
את יכולה ללכת לדיזיין סנטר יש לא מעט חנויות שם
ברמה יותר טובה מאיקאה בינהם יש גם את החנות HABITAT

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק א

א אַשְׁרֵי הָאִישׁ אֲשֶׁר לֹא הָלַךְ בַּעֲצַת רְשָׁעִים וּבְדֶרֶךְ חַטָּאִים לֹא עָמָד וּבְמוֹשַׁב לֵצִים לֹא יָשָׁב:ב כִּי אִם בְּתוֹרַת יְהוָה חֶפְצוֹ וּבְתוֹרָתוֹ יֶהְגֶּה יוֹמָם וָלָיְלָה:ג וְהָיָה כְּעֵץ שָׁתוּל עַל פַּלְגֵי מָיִם אֲשֶׁר פִּרְיוֹ יִתֵּן בְּעִתּוֹ וְעָלֵהוּ לֹא יִבּוֹל וְכֹל אֲשֶׁר יַעֲשֶׂה יַצְלִיחַ:ד לֹא כֵן הָרְשָׁעִים כִּי אִם כַּמֹּץ אֲשֶׁר תִּדְּפֶנּוּ רוּחַ:ה עַל כֵּן לֹא יָקֻמוּ רְשָׁעִים בַּמִּשְׁפָּט וְחַטָּאִים בַּעֲדַת צַדִּיקִים:ו כִּי יוֹדֵעַ יְהוָה דֶּרֶךְ צַדִּיקִים וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  25  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה