בקשת תפילה רות בת שושנה בריינדל-תינוקת חרדית בת שנה נפגעה מחפץ כבד שנפל בבית באופקים.

טנקס

BOOL- גרפיקה וקופי מנצחים בצ'יק
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
אמרתי פרק תהילים
רפו"ש מהר מהר!!

אמא חדשה

משתמש מקצוען
D I G I T A L
עוד ל התעוררה אך הרופאים נותנים לכך סיכוים טובים. צריך להמשיך להתפלל!!

1502

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
רפואה שלימה בקרוב

Rachel27

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
חסרים עוד 11 פרקי תהילים לסיום ספר חמישי לרפואת רות בת שושנה בריינדל
אלו בדיוק הפרקים הארוכים ומי שיכול ירבו זכויותיו
מצרפת את הקישור:
https://new.tehilimyahad.com/mr.jsp?r=uoZ5pZ68d9Z
נשמח אם מדי פעם תכנסו @אמא חדשה או כל מי שמעודכן ותעדכנו אותנו במצבה של רותי המתוקה
ושנשמע ונתבשר בשורות טובות

Rachel27

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כמו שהבנתי היא בכתה עם דמעות (בלי קול) בשבת כששרו לה... מראה שהיא קולטת מה קורה סביבה...
עדין צריך תפילות רבות!!
וואיי, אני דומעת עכשיו.
כל כך מרגש לשמוע את זה
אישית, בכל פעם שיש לי פסק זמן כשאני על המחשב אני משתדלת להיכנס לקישור ולאמר פרק תהילים לרפואתה וב"ה מלבד זאת הצלחתי לסיים שלושה ספרי תהילים לרפואתה בזמן שאני בנסיעות לעבודה וחזור. רותי נגעה לליבי מאוד. תודה על העידכונים ושנזכה לרפו"ש במהרה

giligil

משתמש מקצוען
גם אני חושבת עליה המון ומתפללת.
שנשמע בשורות טובות!

עקיבא1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
לפי מה שסיפר לי הסבא שלה לפני שבועיים, היא נמצאת עכשיו בביתו של הסבא וסבתא, עדיין מונשמת אבל עם שיפור יחסי

עקיבא1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
דיברתי עם המשפחה לפני בערך חודש, יש שיפור ועדיין צריכה להרבה תפילות

ב.כ

משתמש מקצוען
אני יושבת ובוכה
שיהיה רפואה שלימה הברכה שורה בדבר הסמוי מן העין היא עוד תשוב לאיתנה בריאה ושלימה בגופה ובנפשה
תבשרו בשורות טובות
נמשיך להתפלל

פרק קכג:
א) שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם: ב) הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל ד' אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ: ג) חָנֵּנוּ ד' חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז: ד) רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
• • • • • •
לתשומת לבכם, אשכול זה נועד לבקשות תפילה בלבד. פטפטת ודיונים עלולים לגרום לנעילת האשכול או חסימת המשתמש. בברכת רפואה שלימה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה