בקשת תפילה תאונה בספסופה: אם חרדית נפצעה קשות ופונתה במסוק. מרים בת אסתר חנה לרפו"ש

מקצה הארץ-:)

משתמש מקצוען
אף אחד לא היה רוצה שיעוררו וידונו למה קרה לו מקרה ח"ו ...בפרט לא בפורום ציבורי!
לא באשכול זה ולא באחר!
אתה יכול לפתוח נושא בלי קשר .

רפוא"ש מתפלל.
חלילה. לא נתכוונתי למקרה ספציפי זה. זה פשוט העלה לי את כל הסכנה שבדבר.
ואולי אדרבה, כן. זה המקום לכתוב על כך כדי שישמעו וייראו.
ומצטרף לכל הנ"ל
לא קשור פטפטת. התפללתי לרפואתה ושמחה לשמוע שמצבה משתפר.
יחד עם זה, חובה להזהיר בכל מקום ומקרה על הדבר המזעזע הזה- קורקינט חשמלי.
אני אישית נפצעתי ממנו.
אנא, אל תתנו לילדים שלכם רובים. אל תתנו להם לנהוג בקורקינט חשמלי!
שלא יפגעו בעצמם, ושלא יפגעו באחרים.
תאמינו לי, אני לא יודעת על מי אני מרחמת יותר.

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
אנא ואנא!
ולא, זה לא המקום!
1683470898928.png

natittt

משתמש פעיל
עימוד ספרים
הייתי במקום בעת התאונה, ראינו את התאונה בהתרחשותה, הגשנו את העזרה הראשונית ודאגנו מאוד, ואני שמח לשמוע שמצבה משתפר. תמשיכו לעדכן בשורות טובות.
(אגב לכל הנשמות הטובות, הרכיבה היתה בשטח ריק מאדם, והתאונה אירעה שלא באשמתה. אכן, קורקינט הוא כלי לא-יציב בהגדרתו)

פרק קכג:
א) שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם: ב) הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל ד' אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ: ג) חָנֵּנוּ ד' חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז: ד) רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
• • • • • •
לתשומת לבכם, אשכול זה נועד לבקשות תפילה בלבד. פטפטת ודיונים עלולים לגרום לנעילת האשכול או חסימת המשתמש. בברכת רפואה שלימה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה