רוצים לעבור לנטפרי, אבל לא בטוחים? ספרו לנו כאן:

מצב
הנושא נעול.

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
נכתב ע"י לב הענין;2127704:
אני ממש ממש רוצה לעבור לנטפרי.
אבל-
הבנתי שצריך תשתית של 019 בעלות של 100 ש"ח.
אין לי את התשתית הזו ואני חוששת שהמחשב יהיה כבר מידי עם נטפרי ונתיב ביחד.
(גם ככה נתיב עובד ל-א-ט כי אני ברשימה האפורה שלהם)
ואם אני ארצה לבטל את נטפרי - אז סתם זרקתי 100 ש"ח לפח?? וזה נראה לי בלגן גדול מידי להצטרף לעוד חברת תקשורת אחרי שיש לי כבר את בזק, נתיב, חברה סלולרית (משהו ישן מאי פעם שלפעמים עוד גובים ממני תשלום על הנטסטיק אני צריכה לרדוף אחריהם לבטל), עוד חברה סלולרית (כנ"ל).

אבל באמת חבל לי שאני משלמת לנתיב וממש לא מרוצה מהחסימה שלהם, שיכולה לחסום לי לדוגמא אתר חשוב ומקצועי לחלוטין, אבל פותחת בנדיבות אתר מחריד עם תמונות, כתבות ועוד מרעין בישין.

יש לכם מה לומר?
לא צריך תשתית של 019.
לבטל את נטפרי לא עולה כסף (רק אם התקנתם את הרכיב להגנה מפני רשתות זרות (WiFree) תצטרכו להיפרד מ100 ש"ח ע"מ להסירו).
נתיב ונטפרי לא מסתדרים. יש להסיר את תוכנת נתיב לפני ההתחברות לנטפרי.

poto12

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י mat;2127432:
בא נניח שאין פיתרון. מה צריך לעשות. לחלל שבת ??

אבל לא אמרנו אל תעבירו קבצים. כי זה אסור. תשלחו דיסקים בדואר.

פיתחנו אתר מיוחד. להעברת קבצים.

http://magicode.me/send-file/upload

ושהוא נותן עד 10 גיגה חינם!! ללא רישום. קל להעלות קל להוריד.

היחודיות בו שכל מי שיכול להוריד יכול למחוק. וגם שהוא חי רק 3 ימים. ולכן זה פותר את הבעיות בשיתוף של גוגל ודרופבוקס.

עם כל הכבוד לא הייתי משווה את זה לחילול שבת כי גם לאדם יש אחריות על מעשיו בעניין הזה (האמת שאני באמת לא מבינה את הבעיה ואולי כאן הבעיה...)
דווקא אני בררתי במטרה לעבור לנטפרי דיברתי עם מישהו שם שבוע שעבר (כנראה ישי)
ודווקא הוא אמר שהוא צריך לחשב על פתרון יחזור אליי שיהיה לו רעיון בנתיים לא חזר...
אני עובדת פרילאנס לבתי דפוס
ובעל הדפוס לא ממש יסכים שהחומר ימחק לו אחרי שלשה ימים זה הגיבוי שלו... וחלק מהעבודה שכל אחת יכולה להכנס לתיקיה במחשב ומשם לעבוד במקום להעסיק משרד והוא לא היחיד...
זה לא הגיוני שכל הלקוחות האלו נפלו רק עליי אני מאמינה שיש עוד כאלו
אני מאד מאד רוצה לעבור לנטפרי כרגע אני בנתיב והילדים גדלים בנתיים וזה לא תכלס' שיש אתרים שנפתחים בכל מערומייהם תרתי משמע כלומר אני לא יכולה לפתוח מחשב שהילדים בסביבתי
מאד רציתי הגנה אבל חבל שערוץ עיקרי של העבודה אין לו פתרון כרגע
מקווה שכמו שהפיתוח שלכם כ"כ מקורי ולשם שמיים שתצליחו לחסום גם את זה בצורה שתהייה ראויה ליראי ה'
אגב ..אני לא קונה כמעט באינטרנט או כל בילוי אחר זה באמת משמש אותי לעבודה וחלק מהעבודה זה דרייב בעיקר ואחריו דרופ

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
פתרון חלקי נוצר הימים האחרונים
אפשר להשתמש בתוכנת גוגל דריוו.

poto12

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י אהרן2;2127755:
פתרון חלקי נוצר הימים האחרונים
אפשר להשתמש בתוכנת גוגל דריוו.

מוסמך????
מאט??
הלוואי!!!!

tamar123

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני עברתי לנטפרי בחודש האחרון
מרוצה מאד!!
שירות מדהים!

2 דברים שמפריע לי אבל מתמודדת--- עד שהתמונות מתאוששות------------
ושפתאום נפתחו לי אתרים שבאתרוג לא נפתחו לי---------- יש אפשרות לחסימה של חדשות בלבד?

פסקאות

עימוד ועיצוב
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
כן, יש אפשרות לחסום מה שרוצים, בהגדות סינון, כמו שדיברו כאן באשכול,

מימי זו

משתמש סופר מקצוען
תודה על האשכול. אני מחפשת הרבה זמן תשובות לשאלות הבאות:
1. רכיב צ'אט לאתר שיש לו ווידג'ט המוטמע באתר ומערכת ניהול נפרדת, יש סיכוי שיעבדו בלי בעיות?
2. אותו הווידג'ט, כשהוא מוטמע באתרים שונים, (אלפים רבים) מכל הסוגים והדרגות, ואני לא זקוקה כלל לתמונות באתרים אלו אלא רק לווידג'ט, האם ישנה אפשרות להגדרה שהווידג'ט ייפתח בכל אתר שהוא ואילו התמונות כלל לא תישלחנה לבדיקה? (אם זה לא קיים, אני ממליצה בחום לשקול את זה כפיצ'ר שיכול להקל על אנשים שנכנסים לאתרים לצורך מסויים ולא זקוקים לתמונות. המערכת תרוויח מכך. אפשר לספק גלישה במצב "ללא תמונות" כך שרק טקסט ורכיבים מוגדרים מראש ייפתחו. וכמו שאפשר לפתוח חלון "גלישה בסתר" אפשר יהיה לפתוח בנטפרי חלון "ללא תמונות" ולגלוש לפי הצורך.)
3. איך כל הנ"ל, ובעצם באופן כללי הסינון של נטפרי, עובד במחשב נייד שנע באופן קבוע בין שתי רשתות (בית ועבודה) ומה עם גלישה ברשתות ציבוריות?
תודה!

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
נכתב ע"י tamar123;2127758:
אני עברתי לנטפרי בחודש האחרון
מרוצה מאד!!
שירות מדהים!

2 דברים שמפריע לי אבל מתמודדת--- עד שהתמונות מתאוששות------------
ושפתאום נפתחו לי אתרים שבאתרוג לא נפתחו לי---------- יש אפשרות לחסימה של חדשות בלבד?

http://code.613m.org/viewtopic.php?f=13&t=1602

חפציבה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י שמח לעזור;2127511:
בקשר לדרופוקס ודרייב. "חייבים לעשות משהו" וזה גם "ממש קשה".
שני השיתופים האלו הם פשוט פתח לאינטרנט מכל סוגיו. מה בדיוק אתם מצפים? שנטפרי יבינו שאין מנוס ויש גבול בו השימושיות גוברת על הצורך בהגנה?

אתה צודק
אבל אני מנסה להבין: למה שלא יבדקו שם את הקבצים כמו שבודקים במייל ובכל אתר אחר אפילו כמו יוטיוב - ואז יוכלו לפתוח?
אגב, יוטיוב למשל חסום באתרוג לחלוטין, לא משנה באיזה סרטון מדובר - וזה משהו שטוב בנטפרי שאצלם כן יכולים לבדוק ולפתוח ביוטיוב מה שאפשר.

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
נכתב ע"י חפציבה;2127855:
אתה צודק
אבל אני מנסה להבין: למה שלא יבדקו שם את הקבצים כמו שבודקים במייל ובכל אתר אחר אפילו כמו יוטיוב - ואז יוכלו לפתוח?
אגב, יוטיוב למשל חסום באתרוג לחלוטין, לא משנה באיזה סרטון מדובר - וזה משהו שטוב בנטפרי שאצלם כן יכולים לבדוק ולפתוח ביוטיוב מה שאפשר.

זה יצטרך לעלות נקודה אחת לפחות
לבדוק את מהות הקובץ, שיכול להיות במגוון רחב של פורמטים.

אני גם מנדנד להם הרבה
לדוגמא מי שמפיץ פרסומת עם קישור לפרוספקט, וודאי ששווה לו לשלם גם כמה נקודות

אבל מבין השורות אני מבין שאם היו מתפשרים, נטפרי לא היתה איפה שהיא היום
בדיקת התמונות היתה עולה פי כמה, ובדיקת האתרים היתה אורכת הרבה יותר זמן
אף סנן לא מפעיל כ"כ הרבה כח מחשוב עבור כל משתמש כמו נטפרי.

אספרה

כל מה שצריך כדי שמילים שהשמעתם יגיעו אל הדף
מנוי פרימיום
מפריע לי ש'שאל את הרב' בהידברות חסום לחלוטין.
אין אפשרות להותיר את האופציה לשאול ולקבל מענה במייל?

חוץ מזה, אני מרוצה מאוד.

שמח לעזור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י חפציבה;2127855:
אתה צודק
א. לא בודקים שום קבצים במייל!!
ב. זה מאוד קשה לפרוצדורה אוטומטית. בשיתוף דרייב/דרופ ציבוריים יכול להיות כל סוגי הקבצים בעולם. עבדוה אנשוית תהיה יקרה מאוד וגם קשה לתחזוק וביקורת.
ד. שיתוף ציבורי זה מועד לפורענות. זה במה לפרסום כל מיני דברים ללא חסות וביקורת וללא כל איום של חסימה בניגוד לאתר שזה מעין קנס שמהווה תריס לפורענות וערובה לקו נקי מסויים.

mat

------- Magicode -------
נכתב ע"י poto12;2127757:
מוסמך????
מאט??
הלוואי!!!!

הצלחנו לגרום לתוכנה של גוגל דרייב לעבוד.
אבל רק התוכנה במחשב. שמסנכרנת את הקבצים בין התקיה שלכם במחשב ולבין התקיה שלכם באינטרנט.
עיינו פה.
http://code.613m.org/viewtopic.php?f=10&t=1613&p=10755#p10716

קובץ ציבורי שתמצאו באינטרנט לא תוכלו להוריד.

למשל זה תוכן גוגל דרייב פומבי.
https://drive.google.com/folderview?id=0B0qB8p8G58cjX08yMVF0d1ZSWXM&usp=sharing

ואי אפשר להוריד את זה.

rosmarin

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י GolanArt;2127194:
1. לא.
2. בגדים שמונחים על הגוף, כלומר כולל את האשה או הנערה חסום.
בגדים שמונחים סתם על מתקן כל שהוא או משטח, פתוח.

לא מדויק

אברהם עימוד

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
נכתב ע"י שושן צחור;2127890:

חוץ מזה, אני מרוצה מאוד.

מה לעשות?
הרבה מהשואלים את הרב ההידברות, שואלים שאלות בנושאים שלא ניתן לפתוח אותם בנטפרי.

רמה פלוס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י שושן צחור;2127890:

חוץ מזה, אני מרוצה מאוד.
אם זה ממש חשוב, אז אפשר לפנות אליהם ישר למייל, ותכתוב שם שאין לך גישה לאתר.
תקבל את אותו המענה.

כתובת המייל הינה: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

בהצלחה!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה