Cהרשי

משתמש רשום
שלום לכולם
אשמח לדעת יותר פרטים על ה'הסר כפילויות'
כלומר מה הוא מסיר לי, באם יש לי 2 עמדות תואמים רק אחד ריק מנתונים רק אותו שם. והשני עם נתונים
איך אני מגדיר שימחוק רק את ההוא הריק?
תודה

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
שלום לכולם
כלומר מה הוא מסיר לי, באם יש לי 2 עמדות תואמים רק אחד ריק מנתונים רק אותו שם. והשני עם נתונים
תודה
למה צריך למחוק תאים ריקים?

Cהרשי

משתמש רשום
למה צריך למחוק תאים ריקים?
לדוגמא יש לי גליון ציונים עם 2 אותו שם באחד יש נתונים ובשורה השניה אין ציונים. השאלה איך אני מסיר רק את כפל השם את כל השורה שבו אין כלל ציונים אלא רק את השם.
מקווה שהובן.

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
לא הצלחתי להבין.
אולי תעלה קובץ לדוגמא

מאסטר באקסל

משתמש מקצוען
שלום לכולם
תודה
תשמע אם אתה מכניס את כל העמודות לתוך ה'הסר כפילויות'
אז אם לא שבכולם יהיה אותו דבר, הוא לא ימחק כלום.

ואם תכניס רק את העמודה עם השמות, אז הוא יוציא את הכפולים בפעם השנייה שהם מופיעים,
אבל אז, הנתונים ישתבשו, ושם שנמחק הציונים שלו יעברו לאחד הבא.

לכן מה שאתה צריך לדעתי זה לא הסר כפילויות
אתה צריך עיצוב מותנה על השמות הכפולים,
ומסנן לפי העמודות של הציונים כך שהריקים יהיה למטה,
ומה שצבוע סימן שהוא כפול, ותמחק אותו ידנית

נערך לאחרונה ב:

xl3391

משתמש מקצוען
לדוגמא יש לי גליון ציונים עם 2 אותו שם באחד יש נתונים ובשורה השניה אין ציונים. השאלה איך אני מסיר רק את כפל השם את כל השורה שבו אין כלל ציונים אלא רק את השם.
מקווה שהובן.
התאים הריקים צריכים להיות אחרונים לפני הסרת הכפילות וכך הם אלו שימחקו. לכן למיין לפי העמודה של הציונים (אם אין בעמודה זו נוסחה התאים הריקים צריכים להיות אחרונים לאחר המיון).
אח"כ לבחור את כל הטווח>הסרת כפילויות> להשאיר וי רק בשם.

MOISHI408

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אני צריכה נוסחה שתביא לי את השורה המלאה האחרונה בעמודה A שב'גליון 2'

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
עזרה בשיטס:

יש לי קבוצה של תיבות סימון. האם יש אפשרות לעשות איזה לחצן או פעולה שתבטל את הסימון בכולם??

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה