אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
יש לי טור של נוסחאות שמחזירות לי שגיאה, ואני רוצה להדביק על כולם iferror בשביל שלא יפריעו לי בעינים.
האם יש דרך לבחור את כולם ולהפוך אותם לIFERROR בפעם אחת או שצריך לעבור אחד אחד ולהכניס ידנית בטורח רב??
או במאקרו שיעבור על התאים כך:
קוד:
 xxx.formula = "=iferror(" & right(xxx.formula,len(xxx.formula)-1) & ",[ערך חילופי])"
או שתסתיר את העמודה ותעשה עמודה עליה עם iferror

רובוט

משתמש פעיל
שאלה לגבי רשימות באקסל:

בידי שתי רשימות אקסל - כאשר הרשימה הגדולה מכילה גם את נתוני הרשימה הקטנה (עמודות זהות)
איך מסירים את הרשימה הקטנה מהרשימה הגדולה (האופציה של הסרת כפילויות - אינה רלוונטית - כיון שאני מעוניינת שהנתונים לא יופיעו כלל)?

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
שאלה לגבי רשימות באקסל:

בידי שתי רשימות אקסל - כאשר הרשימה הגדולה מכילה גם את נתוני הרשימה הקטנה (עמודות זהות)
איך מסירים את הרשימה הקטנה מהרשימה הגדולה (האופציה של הסרת כפילויות - אינה רלוונטית - כיון שאני מעוניינת שהנתונים לא יופיעו כלל)?
חפשו בהודעות במעלה האשכול הסבר על נוסחת vlookup

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש לי משבצת שיש שם סך שעות (B2), ויש לי עוד משבצת שיש שם סך התשלום (B3). ואני רוצה שבמשבצת נוספת יהיה כתוב כמה התוצאה היא לפי שעה.
למשל, בקובץ המצורף, התוצאה במשבצת B4 היתה צריכה להיות 120.
איך אני מסדר את הנוסחה כדי שהתוצאה תהיה תקינה.

קבצים מצורפים

• שאלה.xlsx
    KB 9.1 · צפיות: 12

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
יש לי משבצת שיש שם סך שעות (B2), ויש לי עוד משבצת שיש שם סך התשלום (B3). ואני רוצה שבמשבצת נוספת יהיה כתוב כמה התוצאה היא לפי שעה.
למשל, בקובץ המצורף, התוצאה במשבצת B4 היתה צריכה להיות 120.
איך אני מסדר את הנוסחה כדי שהתוצאה תהיה תקינה.
קוד:
=B3/(B2*24)

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
תודה רבה. עובד מצוין. אם אפשר, מה ההסבר לצורת הנוסחה הזו?
עיצוב תאריך ושעה באופיס עובד כך - הוא מיוצג במספר כשהחלק השלם זה מספר הימים שעברו מ 31/12/1899 ואחרי הנקודה זה חלקי היום
לכן כשמוצג 1:00:00 זה בעצם 1/24 (יום שלם = 1, שעה שווה 1 חלקי 24)
כדי לקבל את מספר השעות במספרים שלמים אני מכפיל ב 24 ואז אחרי הנקודה זה הדקות והשניות ולפני הנקודה זה מספר השעות שעברו מאז 31/12/1899
אם אתה רוצה שהשלמים יהיו דקות תכפיל ב 1440 (מס' הדקות ביום 24*60) במקום ב24 וזה יעבוד כך

מדבר לעניין

משתמש פעיל
אני רוצה להפוך את הטבלה הזאת לדפי הזמנה.
ז"א שאני יוכל להדפיס דף אחד לכל שם עם כל ההזמנה שלו.
תודה

קבצים מצורפים

• דוגמא דף מכירות.xlsx
    KB 10 · צפיות: 15

יוכבדית

משתמש פעיל
הי,
רציתי לדעת לגבי שליחת ווסטאפ/ מייל/ סמס מגוגל שיטס האם זה אפשרי?
והאם אפשרי שמספרים שאינם מקבלים הודעות סמס (כשרים) יסומנו נגיד בצבע שונה...

יוכבדית

משתמש פעיל
שאלה נוספת,
יש לי טבלה שמשפיע על טבלאות אחרות באותו מסמך בגיליונות שונים.
דבר ראשון, כשמוסיפים לטבלה העיצוב לא ממשיך לשורות הבאות (יש צבעים מתחלפים) כאילו זה לא קשור לטבלה
וככה גם קורה בטבלאות שמושפעות ממנה,
זה מעדכן נתונים אבל כביכול לא קשור לטבלה
תודה רבה

Evergreen

משתמש רשום
הפקות ואירועים
תודה על האשכול המוצלח,
תמיד חיפשתי מקום בו אוכל להיעזר באקסל והכל חסום לי :(
מקווה שאשכול זה יהיה לי לעזר...

חבצלת123

משתמש פעיל
D I G I T A L
האם יש אפשרות באקסל להגדיר על עמודה שכל התאים שתחתיה יהיו תיבת בחירה?
לדוגמה יש לי עמודה של ערים, ואני רוצה לתת למשתמש לבחור רק מהרשימה של הערים שאני נותנת.
אפשרי?

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
האם יש אפשרות באקסל להגדיר על עמודה שכל התאים שתחתיה יהיו תיבת בחירה?
לדוגמה יש לי עמודה של ערים, ואני רוצה לתת למשתמש לבחור רק מהרשימה של הערים שאני נותנת.
אפשרי?
נתונים > אימות נתונים > (האפשרות הראשונה) > רשימה

~Debi~

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
שלום אני לא יודעת אם זה המקום אבל אני מעוניינת בשיעורים פרטיים באקסל כמובן בתשלום.
אשמח לקבל הצעות

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
עו"ש של בנק
שהתבלבל לו הסדר
והסדר חשוב לי כדי שאוכל לבדוק אם לא נמחק שורה
אתה לא יכול להוריד מחדש?

תמיין לפי תאריך ותעשה עמודה שמחשבת את היתרה לפי הסדר כעת ותעשה עיצוב מותנה אם שונה מהעמודה הנוכחית וכך תדע איך לסדר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה