ישראלי1

משתמש צעיר
עימוד ספרים
אם הסדר חשוב רק בשביל לבדוק שלא חסרה שורה אז אפשר לבדוק שלא חסרות שורות ע"י הוספת עמודה של 'יתרה שלפני' (יתרה פחות זכות ועוד חובה), להוסיף עמודת countif שסופרת כמה פעמים 'יתרה שלפני' מופיעה בעמודת יתרה, ועמודת countif נוספת לכמה פעמים 'יתרה שלפני' מופיעה בעמודה 'יתרה שלפני', ועמודת הפרש בינהן.
אם לא חסרות שורות עמודת הפרש צריכה להיות בהכל 0 חוץ משורה אחת שבה צריך להיות הפרש 1 כי היא צריכה להיות השורה הראשונה.
אם בעמודת היתרה אין סכום שחוזר על עצמו יש דרך להגיע למיון המקורי ע"י נוסחה נוספת שמוסיפה לכל שורה מס"ד שבו היא צריכה להיות ממוקמת ואח"כ אפשר רק למיין לפיו. עדכן אם צריך.
יש 9 תאים שחוזרים על עצמם 2 פעמים
מה הפירוש מס"ד
אשמח לעזרה איך למיין אותם לפי הסיכום

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
אולי פעם אחת לחצתי בטעות על מקש insert ומאז שיטס כותב לי כל הזמן רק על גבי הכתיבה הקיימת.
אני לא מצליח לבטל את זה.(זאת אומרת שכשאני מניח את הסמן באמצע הטקסט כל אות שאני כותב מוחקת את האות שלפניה בתוך הטקסט. זה קורה רק בשיטס, כל שאר המחשב עובד כרגיל).
תלחץ עוד פעם על INSERT

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
מה הפירוש מס"ד
באותם תאריכים או בימים צמודים? אם כן אז תמיין לפי תאריך ותעשה VLOOKUP על היתרה הקודמת בטווח 30-50 פעולות אחורה

xl3391

משתמש מקצוען
תצטרך למיין לפי תאריך, לחלק לחלקים שבהם אין יתרות חוזרות, להפעיל על כל חלק בנפרד, ולאחר המיון לאחד בחזרה.
(נ.ב. בהנחה שביתרות החוזרות לא מדובר בשורות כפולות)
אם יתרות חוזרות על עצמן גם באותו תאריך הקובץ המצ"ב לא יעזור.

מה הפירוש מס"ד
מספר סידורי.

הכוונה לשחזר לפי היתרה.
מצ"ב קובץ עם גיליון הסבר איך לעבוד איתו.
חשוב לדייק בפעולות.
(הקובץ בנוי על עמודות חובה וזכות נפרדות. אם אצלך דפי הבנק מגיעים עם עמודה אחת לחובה ולזכות צריך לעדכן את הנוסחה שמחשבת יתרה קודמת בהתאם).

קבצים מצורפים

• שחזור מיון עפ יתרה.xlsx
    KB 22.5 · צפיות: 22

HUBHCBH

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
האם יש אפשרות לעשות שע"י לחיצה כפולה יעתיק את התא הנוכחי לשדה קבוע?

אני משתמש בפונקציה VLOOKUP , בגליון 2 יש שדה שהוא ערך שקובע מה להציג בשאר השדות, הנתונים עצמם נמצאים בגליון 1,
אני רוצה שבלחיצה כפולה על שדה בעמודה A בגליון 1, יעתיק את השדה הנוכחי לתא קבוע בגליון 2, עדיף שגם יעבור לגליון 2.

תודה רבה!

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום

אני משתמש בפונקציה VLOOKUP , בגליון 2 יש שדה שהוא ערך שקובע מה להציג בשאר השדות, הנתונים עצמם נמצאים בגליון 1,
אני רוצה שבלחיצה כפולה על שדה בעמודה A בגליון 1, יעתיק את השדה הנוכחי לתא קבוע בגליון 2, עדיף שגם יעבור לגליון 2.

תודה רבה!
אימות נתונים רשימה נפתחת לא טוב לך?
אם הבנתי מה רצית

אם לא אולי כדאי שתעלה קובץ דוגמא

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום

תודה רבה!
אימות נתונים רשימה נפתחת לא טוב לך?
אם הבנתי מה רצית

אם לא אולי כדאי שתעלה קובץ דוגמא
בדיוק את מה שרצית אפשר לכאורה לעשות עם מאקרו אם תפרט ברור יותר או תעלה קובץ כנ"ל

HUBHCBH

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
מעלה קובץ לדוגמה, מקווה שמספיק ברור..
רשימה נפתחת תעבוד אם אפשר לעשות כמה עמודות, אבל פחות מומלץ, יותר נח יהיה אפשרות ללחוץ פעמים על השדה שאני רוצה להעתיק.

מה שעומד מאחורי זה,הרבה עמודות שאני רוצה להדפיס על דף מסודר, כל שורה זה פעילות אחת, ויש לי צורך להדפיס רק את הנתונים של השורה הזאת.

קבצים מצורפים

• הדגמה.xlsx
    KB 12.6 · צפיות: 18

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
סתם כך אפשר להוסיף לחצנים פשוטים עם לחיצה בודדת לא צריך כפול.

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
רשימה נפתחת תעבוד אם אפשר לעשות כמה עמודות, אבל פחות מומלץ, יותר נח יהיה אפשרות ללחוץ פעמים על השדה שאני רוצה להעתיק.

מה שעומד מאחורי זה,הרבה עמודות שאני רוצה להדפיס על דף מסודר, כל שורה זה פעילות אחת, ויש לי צורך להדפיס רק את הנתונים של השורה הזאת.
לא מכיר לחיצה כפולה באקסל אבל עשיתי שאם תבחר תא עם תאריך בעמודה 1 ישאל אותך האם לעבור להדפסות

תשנה חזרה את סיומת הקובץ ל xlsm

אם אתה רוצה לראות ולהעתיק את המאקרו לחץ על ALT+F11 ותבחר בחלונית השמאלית בגיליון 1
בחדש תדביק באותו מקום ותשמור את הקובץ שמירה בשם ותבחר סוג xlsm

קבצים מצורפים

• הדגמה.xlsx
    KB 19.9 · צפיות: 18

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום

ולגבי רשימה נפתחת אתה יכול לשרשר לעמודה אחת את כל האינפורמציה ועל עמודה זו לעשות בחירה וVLOOKUP
לדוג'
קוד:
=A1 & " " & B1

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
לשנות במאקרו של הארוע את
קוד:
Private Sub Worksheet_SelectionChange(ByVal Target As Range)
ל
קוד:
Private Sub Worksheet_BeforeDoubleClick(ByVal Target As Range, Cancel As Boolean)
לא בדקתי לעומק אני כמעט לא משתמש ב VBA ב Excel אז תודה על התיקון

עשירה

משתמש מקצוען
איך ניתן להכניס תאריך עדכני באקסל, רק במידה ומוזן ערך בתר אחר? התאריך אמור להיות סטטי כך שפונקציית TODAY או NOW זה לא הפתרון.
בנוסף בהקשת CTRL+; ניתן להכניס תאריך סטטי אבל אני לא רוצה שהמשתמש יצטרך לעשות את זה.
חפרתי ברשת ולא מצאתי פיתרון.
אשמח לעזרה.

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
איך ניתן להכניס תאריך עדכני באקסל, רק במידה ומוזן ערך בתר אחר? התאריך אמור להיות סטטי כך שפונקציית TODAY או NOW זה לא הפתרון.
בנוסף בהקשת CTRL+; ניתן להכניס תאריך סטטי אבל אני לא רוצה שהמשתמש יצטרך לעשות את זה.
חפרתי ברשת ולא מצאתי פיתרון.
אשמח לעזרה.
מאקרו - VBA

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה