מאסטר באקסל

משתמש מקצוען
לי ידוע שבאקסל שיטס אין צורך להשתמש בנוסחה בכלל היות ולכל קובץ שהוא בדרייב יש לו קישור וזה עובר רק עם קישור ללא נוסחה

אבל אני חיפשתי שיפתח מהמחשב ולא מהדרייב

אמנם אין צורך בנוסחה, אלא רק בקישור לבד,
אבל אם אתה רוצה שזה יראה יפה, ותוכל לכתוב את הטקסט שאתה רוצה,
תשתמש בפונקצייה HYPERLINK.

אין על אקסל

משתמש פעיל
מצאתי מה צריך לעשות

קובץ>אפשרויות>מרכז יחסי האמון>הגדרת יחסי אמון>מיקומים מהימנים.
ואח''כ יש לסמן V על
upload_2019-12-9_17-11-37.png

פשוט עובד

אין על אקסל

משתמש פעיל
אמנם אין צורך בנוסחה, אלא רק בקישור לבד,
אבל אם אתה רוצה שזה יראה יפה, ותוכל לכתוב את הטקסט שאתה רוצה,
תשתמש בפונקצייה HYPERLINK.

גם בקישור בלבד בגוגל שיטס אפשר לרשום שם כותרת ויראה יפה

מצורף תמונה ללא נוסחה
upload_2019-12-9_17-16-21.png

xl3391

משתמש מקצוען
לא ממליצה בכלל לסמן וי על כל המיקומים ברשת שלך.
כל קובץ שיגיע יחשב כאמין. זה מוריד לך את רמת האבטחה משמעותית.
לדעתי פשוט להוסיף את המיקום ע"י לחיצה על הוספת מיקום חדש. ואם יש לך עוד כמה מיקומים חשובים גם אותם.

אין על אקסל

משתמש פעיל
לא ממליצה בכלל לסמן וי על כל המיקומים ברשת שלך.
כל קובץ שיגיע יחשב כאמין. זה מוריד לך את רמת האבטחה משמעותית.
לדעתי פשוט להוסיף את המיקום ע"י לחיצה על הוספת מיקום חדש. ואם יש לך עוד כמה מיקומים חשובים גם אותם.

זה נכון
אבל כאשר אני רוצה להכניס הרבה קישורים אני לא יכול להגדיר את כולם כאמין אני לא יסים
ולכן לפי דעתי זה הפיתרון במצב כזה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  29  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה