רופא\ת נשים בבני ברק - מכבי

ווארעמקייט

משתמש פעיל
קודם כל זה גבר,
ולא מלכתחילה שאשה תלך לרופא נשים.
חוצמזה,
אם הכל פשוט וחלק אז הוא אכן סבלני ובסדר ומתקתק ענינים.
במקרה יותר מורכב- אצלי הוא פספס סכרת הריון, לא נתן הנחיות מתאימות, ובגלל זה ילדתי בניתוח.
(כמובן שהכל משמים והוא היה רק שליח)
באמת?! לא ידעתי
על מי את כן ממליצה?

Henny K

משתמש פעיל
אם כבר מדברים על קשרי לקוחות מכבי,
תור פנוי קרוב לעוד 4 חודשים - זה הגיוני????

1657180094128.png

לירי

משתמש פעיל
זה לא הגיוני שאין מספיק רופאים. שיש מעט ביחס לדרישה ולצורך זה מה שקורה.

יש כזה שם???

משתמש מקצוען
קודם כל זה גבר,
ולא מלכתחילה שאשה תלך לרופא נשים.
חוצמזה,
אם הכל פשוט וחלק אז הוא אכן סבלני ובסדר ומתקתק ענינים.
במקרה יותר מורכב- אצלי הוא פספס סכרת הריון, לא נתן הנחיות מתאימות, ובגלל זה ילדתי בניתוח.
(כמובן שהכל משמים והוא היה רק שליח)
אני גם מכיר סיפור דומה על קרובת משפחתי, זה הזוי שלא מתלוננים על כך ותובעים אותו
אני יודע שהוא רופא מומחה והרבה מאד באים אליו, אני לא בא להכפיש את שמו סתם
אבל עוד מקרה ועוד מקרה מצטרף... והדבר צריך חקירה ובדיקה!!!

יונה יוסף

משתמש צעיר
הירש מיכאל
זמינות בלי סוף מאוד עניני
מוציא אישורים
מלווה
הרבה הולכות איליו
מאוד נהנות

גלידה

משתמש מקצוען
אולי נקים קול צעקה?
כל הנושא של רפואת נשים בב" ב הוא מתחת לכל ביקורת, וזה כך כבר שנים שנים ואף אחד לא אומר כלום
שימו לב איך שאין כאן כמעט המלצות, ואיך יתכן שבעיר עם כ"כ הרבה לידות אין רופאת נשים אחת נורמלית?
הייתי הולכת פעם לד"ר מריל, התור אליה הוא עוד 9-10 חודשים.....

מרניניג

משתמש מקצוען
אפרת ברנע לצערי עזבה את מרפאת הרב שך. היתה מדהימה!
קבלתי המון המלצות על אילנה ויזל בכהנמן, צריכה לבדוק את הזמינות שלה (ביקורת אחרי לידה).
מריל כבר לא עובדת שנה לדעתי. אמרו שיצאה לחופשת מחלה.

מירי אריאלי

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יש למישהי נסיון עם ד"ר מיה רם ויינר?
היא עדינה, אנושית ונעימה מאד
מבחינה מקצועית ההרגשה היתה שהיא בעיקר מרכזת את התיק ומפנה לבדיקות בצורה יסודית
שלחה לאולטסאונד במכון, יעוצים שונים, בדיקת אחות פעם בחודש, אבל פחות נתנה יעוץ או ידע מקצועי בעצמה
בעלה רופא להריון בסיכון אז כנראה שכן יש איזה גב מקצועי בשטח...

שושנת יעקב

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אולי נקים קול צעקה?
כל הנושא של רפואת נשים בב" ב הוא מתחת לכל ביקורת, וזה כך כבר שנים שנים ואף אחד לא אומר כלום
שימו לב איך שאין כאן כמעט המלצות, ואיך יתכן שבעיר עם כ"כ הרבה לידות אין רופאת נשים אחת נורמלית?
הייתי הולכת פעם לד"ר מריל, התור אליה הוא עוד 9-10 חודשים.....
אני איתך
איך מקימים קול צעקה?

גלידה

משתמש מקצוען
אני איתך
איך מקימים קול צעקה?
בדיוק אתמול , אמרה לי מזכירה במכבי, שמאד מתייחסים לפניות של הציבור באתר הזה,
מי שיש לה סבלנות והנושא חשוב לה,
שתשלח פניה בבקשה!

Nomi10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
גם אני ממליצה על ד"ר רחל אדטו. נתקעתי בתחילת היריון בלי תורים זמינים לרופאה ועם רופאת נשים ממש לא סימפטית. לאחר המלצות קבעתי תור לעוד שלושה חודשים לד"ר אדטו.
הייתי מאוד מרוצה והיא אמרה לי לקבוע את כל התורים הבאים עד ללידה במזכירות. מסתבר שבאתר לא רואים את כל התורים וקל יותר להשיג דרך המזכירות. מה גם שבאתר לא ניתן לקבוע יותר מתור אחד ובמזכירות כשהרופאה מפנה ניתן לקבוע כמה מראש.
כך קיבלתי תורים במרווחים אופטימליים עד אחרי הלידה.
היא ממש נחמדה ואכפתית ומה ששואלים היא עונה בסבלנות. ממליצה מאוד! (מקבלת בסניף הראשי ברבי עקיבא)

Henny K

משתמש פעיל
בדיוק אתמול , אמרה לי מזכירה במכבי, שמאד מתייחסים לפניות של הציבור באתר הזה,
מי שיש לה סבלנות והנושא חשוב לה,
שתשלח פניה בבקשה!
שלחתי פנייה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה