רוטב לפיצה כמו של פיצה אורי........

סופראן סטודיו

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הנה רוטב שרץ פעם תחת השם הרוטב של פיצה אורי

2 שיני שום
3 כפות מיונז
5 כפות רסק עגבניות
חצי כוס מים
חצי כוס שמן
כף סוכר
1/2 כף מלח
כף גדושה אורגנו
חצי כפית פלפל שחור
כפית פלפל שטה (זהירות! שטה טחון חריף מאוד צריך לשים הרבה פחות)
סליחה על ההקפצה
אבל לאיזה כמות זה מספיק?
אני צריכה ל-4 רולים של בצק עלים לפיציות

מונטיפיורי

משתמש פעיל
10 דקות אחרי שהפיצה בתנור) אני פורש על הפיצה נייר אפיה וכך הוא נאפה עוד כ-8 עד 10 דקות.
סתם כך פיצה אופים הכל ביחד עשר דק' ולא יותר. הבצק צריך להיות מאד דק וכן לשים על תבנית רשת כך שהאפיה נהית מהירה יותר. ולהכניס לתנור מאד חם במעלות גבוהות.
למדתי זאת מחנות פיצה . אם תסתכלו כמה זמן הם אופים לכם פיצה מהרגע שהזמנתם זה מהיר מאד.

חיפושיתוש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הנה רוטב שרץ פעם תחת השם הרוטב של פיצה אורי

2 שיני שום
3 כפות מיונז
5 כפות רסק עגבניות
חצי כוס מים
חצי כוס שמן
כף סוכר
1/2 כף מלח
כף גדושה אורגנו
חצי כפית פלפל שחור
כפית פלפל שטה (זהירות! שטה טחון חריף מאוד צריך לשים הרבה פחות)
ווואאווו אני מכינה את הרוטב הזה כל פעם שאני מכינה פיצה, ואי אפשר להפסיק לאכוללללל

יהודיפשוט

משתמש פעיל
ווואאווו אני מכינה את הרוטב הזה כל פעם שאני מכינה פיצה, ואי אפשר להפסיק לאכוללללל
את יודעת שאם היה כתוב בהודעה הזאת מהו פלילי לא היה אפשר להעמיד את הכותבת למשפט עקב חוק ההתיישנות..

איטלקינוס

משתמש חדש
מתכון מאמהות מבשלות ביחד:
3 כפות מיונז
5 כפות רסק עגבניות
חצי כוס מים
חצי כוס שמן
1 כף אורגנו
1 כף סוכר
חצי כפית פלפל שחור
1 כפית מלח
בהצלחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחההההההההההההההה!!!!!!!!!!!

קבצים מצורפים

• 1713338312111.png
    1713338312111.png
    1.1 MB · צפיות: 13

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  25  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה