רואקוטן כדאי?

סמוי מן העין

משתמש צעיר
אני אצטט לך בדיוק את מה שסבתא לי חוזרת ואומרת בטון נחרץ (היא הומאופאתית אז אולי זה קשור...)
"רואקטן זה המלצה של רופאים, שהדרך היחידה שלהם להרגיש שעשו משהו- זה לתת הפניה לתרופה הזו. למה? כי זה עוזר, ולרופאים אין הרבה אנרגיה או זמן מיותר להשקיע בטיפול פחות מזיק. הם רואים תוצאות בעיינים.
למה למען ה', אנשים משקעים בתא אחד שבמקביל על חשבונו, הם הורסים תאים אחרים, חשובים ויקרים לא פחות!
וההשלכות שיש לזה...
הכבד, הכליות.. אנשים באים אלי לטיפול בדיכאון אחרי קבלת התרופה הזו. תשמעו מילה של סבתא... לא כדאי לכם!"

זהו. זה לא אני אומרת, אני מביאה את הדעה של סבתא שלי (אישה מאוד הגיונית וחכמה ובעלת ידע רב)
בהצלחה!!
האם סבתא שלך סבלה פעם מאקנה חמור שמשפיע על כל החיים????

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
אני אצטט לך בדיוק את מה שסבתא לי חוזרת ואומרת בטון נחרץ (היא הומאופאתית אז אולי זה קשור...)
"רואקטן זה המלצה של רופאים, שהדרך היחידה שלהם להרגיש שעשו משהו- זה לתת הפניה לתרופה הזו. למה? כי זה עוזר, ולרופאים אין הרבה אנרגיה או זמן מיותר להשקיע בטיפול פחות מזיק. הם רואים תוצאות בעיינים.
למה למען ה', אנשים משקעים בתא אחד שבמקביל על חשבונו, הם הורסים תאים אחרים, חשובים ויקרים לא פחות!
וההשלכות שיש לזה...
הכבד, הכליות.. אנשים באים אלי לטיפול בדיכאון אחרי קבלת התרופה הזו. תשמעו מילה של סבתא... לא כדאי לכם!"

זהו. זה לא אני אומרת, אני מביאה את הדעה של סבתא שלי (אישה מאוד הגיונית וחכמה ובעלת ידע רב)
בהצלחה!!
א. לשם כך נוטלים את הטיפול תחת מעקב קפדני של תפקודי כבד.
ב. כשההומיאופתיה תספק פתרון כמו הרואקוטן אז אנשים יפנו אליה. עד אז אנשים בגיל כה רגיש וחסר בטחון לגבי המראה רוצים להיראות נורמלי ולהגיע לגיל שידוכים כשהפנים כבר חפות מפצעים.
ג. אני לא נטלתי ומתחרטת על כך. שנים ארוכות של סבל ולחינם. הטיפולים התזונתיים לא פותרים את הבעיה במלואה וגם לא כל קוסמת ושיקויי ומשחות אליל.
אם שואלים אותי הורים לנוער הסובל מכך אני ממליצה חד משמעית כמובן בתנאי שהם בריאים.

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
בזמנו חששו לקחת כי אמרו שזה פוגע בילודה.
לא פוגע בילודה כן חיוני להפסיק כחצי שנה לפני הריון. כיון שזה עשוי לגרום למומים אצל העובר.
זו הסיבה שכדאי להתחיל את הטיפול לפני גיל שידוכים.

גדולים מהחיים

משתמש פעיל
מומלץ מאד!!!
אין שום דבר אחר שעוזר באמת.
(יש כאלו שאפילו הראקוטן לא עוזר)
קצת תופעות לוואי אבל בסדר לא נורא סובלים קצת ואח"כ נהנים מעור חלק!

אני:)

משתמש צעיר
אם האקנה ברמה חמורה אז חבל על הזמן והכסף לנסות דברים אחרים. שום דבר לא עוזר ואל תאמינו לאנשים. רק רואקוטן.
(מאחת שניסתה הכל)
מצטרפת לנ"ל,
בתור בחורה שסבלה מאקנה יחסית מאוחר, והפחידו אותי עם הרקוטן.. הוצאתי אלפי שקלים על כל מה שיש לעולם להציע,
הרקוטן יעיל ממש, וחוויתי רק קצת יובש... משו ששווה את התוצאה..
מצטרפת להמלצה- מאם אפשר לחכות לאחרי החגים , שאין שמש קופחת- עדיף לבריאות וגם לנוחות- מגביל מאד

משקפיים ורודות

משתמש מקצוען
לא פוגע בילודה כן חיוני להפסיק כחצי שנה לפני הריון. כיון שזה עשוי לגרום למומים אצל העובר.
זו הסיבה שכדאי להתחיל את הטיפול לפני גיל שידוכים.
לא כ"כ בתוך זה, כי לא סבלתי ב"ה מאקנה.
זוכרת שזה היה החשש של אחותי.

*רות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
קראתם פעם את תופעות הלוואי שמצוינות על לקיחת אקמול או אדוויל?
בתור אחת שאפילו אנטיביוטיקה הרבה פעמים לא לוקחת (מתייעצת עם בעלת מקצוע ,לא לבד)
ואחרי אינספור אפשריות של תחליפים הרבה זמן וכספים שנשפכו וכמובן לא הועילו
(ואל תגידו זה רק מפיצוחים שוקולדים וכאלו -כי את שתיהם לא אכלתי)
החלטתי שבריאות הנפש שלי חשובה יותר :)
לאחר המלצת 2 רופאות שאני סומכת עליהם
לקחתי ראקטון והאמנתי בלב שלם שזאת ההשתדלות שלי באותו מצב ולכן כל החששות נגנזו בארון
ב''ה ללא תופעות לוואי
צריך מאוד להפקיד על קרם לחות ושפתון כל הזמן-(חוץ משבת לא ראו עלי שאני לוקחת ראקוטן)
וברור שצריך בדיקות דם לראות שהכל תקין!

אל תקחו את ההמלצה שלי באופן אישי
כל אחד ומה שהרופאים שלו אומרים לו
אבל באמת שאין תחליף לזה ואח''כ גם אם טיפה חוזר זה בקטנה ממש

*רות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
גם אני (סוכרת נעורים)
לא יודעים אם זה ממש קשור אבל הראקוטן הביא למצב כמעט מסכן חיים.........
הראקטון גם לך לזה??
או היה ובעקבות כך המצב הסתבך

S234

משתמש פעיל
אנשים באים אלי לטיפול בדיכאון אחרי קבלת התרופה הזו
רופא המשפחה שלי (פקטרוביץ) אמר לי פעם כשביקשתי ממנו מרשם לראקוטן שהוא נותן ראקוטן רק למי שיש חשש רציני שהאקנה תגרום לו לבעיה נפשית חמורה יותר מזו שהראקוטן גורם...

דינדושה

משתמש מקצוען
אין כמו ראקוטן!
ממגר אחת ולתמיד את התופעה לאחר שנים של סבל ומשחות וים של כסף...
אחיות שלי אחרי לא חיכו, התחילו מייד וגמרו עם זה בגיל 16
ב"ה אני שמחה ומאושרת ובריאה בנפשי
כנ"ל גם אחיותי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה