בריאות רואה מטושטש

נשג

משתמש צעיר
הבן שלי בן ה5.5 מתלונן בחודש חודשיים האחרונים שהוא "רואה מטושטש",
לפני פחות מחצי שנה עבר בדיקת ראיה אצל שני רופאים (לא רק אופטומטריסט, שכחתי את השם)
יצא תקין,
מה לעשות???
המספר יכול להשתנות גם בפחות מחצי שנה מומלץ לבצע בדיקה חוזרת אצל רופא עיניים ילדים יתכן גם בעיית מיקוד שגורמת לטשטוש

רנננה 10

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מכיר ילד שקנו לו משקפיים במספר אפס ועכשיו הוא רואה טוב......
(כמובן שגם לקחו אותו לרופא עניים לוודאות שהוא רואה תקין)
קישור:
אני מאמינה שבדיקות ובירור רפואי יותר חשובים מלבדוק אם הוא סתם רוצה משקפיים...
גם אצל הבת שלי הייתי בטוחה שזה יעבור לה והגענו בסוף למצב לא טוב (זה במקרה היה מסוכר גבוה..)

איכות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני מאמינה שבדיקות ובירור רפואי יותר חשובים מלבדוק אם הוא סתם רוצה משקפיים...
גם אצל הבת שלי הייתי בטוחה שזה יעבור לה והגענו בסוף למצב לא טוב (זה במקרה היה מסוכר גבוה..)
בינואר הסוכר יצא תקין,
אבדוק לו מחר שוב

רנננה 10

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
בינואר הסוכר יצא תקין,
אבדוק לו מחר שוב
יש הרבה דברים שגורמים לטשטוש אצל הבת שלי במקרה היה סוכר....ממליצה לעשות את כל הבדיקות...(כמובן שגם סוכר...אחרי מה שעברנו...לפחות רק כדי לשלול....)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה