ב.ד.ה. ראש ישיבת חברון גאולה לשעבר, וראש ישיבת אורחות מאיר הרב אלחנן שוימר זצ"ל

ש.ב.ש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
שכנים שלנו מהעבר
משפחה מיוחדת!
זוכרת את הרב שליט"א בתור שכן קרוב שתמיד התייחס אלי (בתור ילדה קטנה) וחייך את חיוכו האציל
מתפללת שאלוקים ישלח לו רפואה שלימה בקרוב ממש!
בשורות טובות!

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מכירים את המישפחה..
מישפחה מיוחדת במינה....
לא מפסיקים להיתפלל

שכנים שלנו מהעבר
משפחה מיוחדת!
זוכרת את הרב שליט"א בתור שכן קרוב שתמיד התייחס אלי (בתור ילדה קטנה) וחייך את חיוכו האציל
מתפללת שאלוקים ישלח לו רפואה שלימה בקרוב ממש!
בשורות טובות!
אכן משפחה מיוחדת ביותר.
מכירה כאמור היטב.

לצערי אין בפי בשורות טובות.
תמשיכו להתפלל.

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
בד"ה.
כל כך הרבה אנקדוטות עולות לי משנות לימודי.
היה לב מרגיש בכל רמ"ח אבריו, כששמע על תקרית חמורה בבין אדם לחבירו, כינס ועד וממש בכה על רמת הפגיעה בבחור בן תורה - צלם אלוקים.
מנפילי עולם התורה, ותורת סלבודקא בפרט.
אני זוכר שנפגשנו לפני הרבה שנים (בערך עשרים וחמש שנה),
והוא סיפר לי שפעם אחת שהוא למד חברותא עם הגר"צ פרצוביץ שליט"א בישיבת מיר (נראה לי בשבת בצהרים),
ומרן הגר"ח שמואלביץ זצוק"ל נכנס לביהמ"ד ושינן שקו"ט מסכתות (נראה לי מסדר טהרות) בע"פ !
הסיפור והצורה שהוא נאמר, הכניסו לי הרבה אהבת תורה, עד היום !
נתפלל כולנו לרפו"ש על ת"ח חשוב.
ציין שהיה יושב ללא ספר, ע"י שולחן ריק, למד מס' נדה.
גם ציין שר"ח אז היה קורא לעמ' הגמ' לפי הכפולה הפתוחה, הגמ' מתחילה בדף ב' ע"ב, וממשיכה ב-ג' ע"א.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה