דרוש מידע קרן שמחלקת תלושים לעילוי נשמת ה"בת עין"? מישהו יודע אם הם אמיתיים?

ללדת אחרת

משתמש פעיל
מתקשרים אלי בהודעה קולית ומבקשים למסור מס תז על מנת לבדוק את זכאותי לקבל תלושי מזון מקרן "צדקה וחסד שמחלקת תלושי מזון לע"נ הבת עין". מישהו מכיר את הקרן? מישהו בדק את מקור הטלפונים ?
אשמח למידע לתועלת הכלל.

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מתקשרים אלי בהודעה קולית ומבקשים למסור מס תז על מנת לבדוק את זכאותי לקבל תלושי מזון מקרן "צדקה וחסד שמחלקת תלושי מזון לע"נ הבת עין". מישהו מכיר את הקרן? מישהו בדק את מקור הטלפונים ?
אף פעם לא פנו אלי.
שיבדקו עם המספר טלפון שלך, מה נותנת להם תעודת הזהות?

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
שטויות
אף קרן לא מציע לחלק
מי שמחלק כולם יודעים להגיע אליהם מפה לאוזן
הם לא צריכים לשלם צינתוקים

תמרוז

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
נישמע עוקץ.
אל תיתני. לא שווה לך ההימור.

הכול טפוס

משתמש רשום
הם יתקשרו אלי גם...
תעשי מה שאת רוצה, אבל אני הייתי מפחדת לתת סתם בטלאפון לשמשהוא שאני לא מכירה
מילא הם היו מדברים איתי מטלאפון ולא בשיחה קולית

לארג'

משתמש מקצוען
ידוע שלפני החגים צצים ארגונים חדשים כדי לאסוף מידע ואז אח"כ להתרים אותך או לטרלל אותך

יואו

משתמש רשום
הבנתי שזה ממש עוקץ
רוצים לדעת מספרי ת.ז. כדי לפנות אליך כאילו הם חברה או משהו כזה וכהוכחה להגיד שיש להם שם + טלפון + ת.ז ואז זה מרגיש לך אמין למרות שזה לא באמת מטעם החברה
שימו לב שבאגרון אין טלפון מה שכאן יש.
לא ממידע אישי , ככה משהו אמר לי

הבריסקער הנודד

משתמש פעיל
הבנתי שזה ממש עוקץ
רוצים לדעת מספרי ת.ז. כדי לפנות אליך כאילו הם חברה או משהו כזה וכהוכחה להגיד שיש להם שם + טלפון + ת.ז ואז זה מרגיש לך אמין למרות שזה לא באמת מטעם החברה
שימו לב שבאגרון אין טלפון מה שכאן יש.
לא ממידע אישי , ככה משהו אמר לי
ועל זה אמר החכם שנעקץ מהעוקצים למיניהו:
פראירים לא מתים הם מתחלפים...
ובעיקר מתרבים!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה