דרוש מידע קרן טובה וברכה

מה שאני

משתמש מקצוען
הם כתבו לי היום שלא תהיה טעינה נוספת כלומר שהם לא הביאו את מלא השני שליש המדוברים
רק שיאמר לזכותם שכל פעם הם כתבו מראש שהם לא מתחייבים רק שהפעם זה אכן קרה

אבי1221

משתמש חדש
והם מחזירים את השליש לגבאי בתי הכנסת? כי אם לא זה חשש לבעיית גזל לא?

אבי1221

משתמש חדש
על מה בדיוק אתם טוענים?
לא השתמשתם אפי' בשליש? אז תשתמשו עכשיו.
אני השתמשתי בהכל לא אמרתי שלא השתמשתי
הבעיה היא כשתורמים את השליש התורמים מביאים שני שליש על בסיס השליש
אז אנחנו קיבלנו רק שליש השאלה אם מחזירים חצי מהשליש לגבאים
לא נשכח שחלק שולם לבתי כנסיות ולגבאים על ידי האנשים עצמם ככה שכמעט לא ניצלנו כסף של תרומות

A052

משתמש סופר מקצוען
הפעם הודיעו מראש שהם מתחייבים להטעין רק את השליש של הגבאים, ולא כלום מעבר.

A052

משתמש סופר מקצוען
אני נתקל בהרבה אנשים שלא יודעים לקרוא.
אני מצטט כאן מה שהם כתבו בהודעת בקשת התשלום מהגבאים לפני ר"ה (ההדגשה במקור);
יש להעביר את הסכום המלא (שליש) המפורט להלן, אנו מתחייבים להעביר סכום זה למשפחות,
מעבר לכך טובה וברכה תשתדל להשלים להטענה של 100 % מהסכום שמאושר למשפחה בחגי תשרי תשפ"ד
הבעל"ט. (סכום זה הינו זהה לסכום התמיכה בפסח תשפ"ג)
ללא כל התחייבות להשלים לסכום זה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  13  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה