מידע שימושי קנס קיים או לא?

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
לפני כמה שבועות תפסה אותי באוטובוס בלי מסיכה שוטרת [אגב ורק באגב לא שזה משנה היא היתה מהבנות דודות].
וכמה שביקשתי והסברתי שהאוטובוס ריק מאנשים [ 6 וחצי בבוקר]
והתחשבות במצב שגדול עלי סכום כזה לתרום למדינתנו היקרה
היא לא היתה מוכנה לשמוע בשום אופן כיון "שסיכנתי את בריאות הציבור"
והודיעה לי בצורה חד משמעית שהדו"ח ישלח לביתי וירדה מהאוטבוס תוך כדי שהיא משלימה את שידור הדו"ח.
[ועוד נקודה קטנה רק בדרך אגב לתשומת לב חוקרי הקורונה שמנויים בפרוג כשהיא ירדה היא אמרה לי לחבוש מסיכה, ועניתי שלצערי אין לי ולהפתעתי הגדולה הגב' לא התעקשה שאני ירד למרות "סיכון בריאות הציבור" והגעתי למסקנה מעניינת מאוד שמבחינה אפמדיולוגית מי שכבר קיבל דוח רמת הסיכון ממנו פוחתת בצורה משמעותית]
מחמת שלי אין סבלנות לחכות עד שהם יואילו בטובם לשלוח לי אותו, אתמול התקשרתי ל110 לבדוק מה המספר דוח כדי לשלמו.
ולאחד שבדקו לפי הת"ז שלי הודיעו לי שאין דוח ע"ש.
ואין לי מושג למה אין, או שבסוף היא ישבה על כסא רחמים והתעוררו אצלה מעט רגשות וויתרה על התענוג להתעלל בי על הבוקר.
או שעד שהיא השלימה לשדר את הדוח תפילותי התקבלו וכל "הברכות" שבירכתי אותה בליבי התקבלו לפני שוכן שמים והיא לא הספיקה להשלים את מלאכתה.
או שאקרים פרצו למחשבי המשטרה ומחקו את הדוח שלי.
בכל אופן בסה"כ רצוני לומר לכם לעולם אל תאבדו תקוה שמשהוא יכול להשתנות ומה שצריך לצאת לכם מהארנק יצא,
ומה שלא פשוט לא יצא ולא משנה מה יהיה.
ולמקבלי הדוחות שכאן קבלו את השתתפותי בצערכם רק מי שחווה את זה על בשרו יודע איזו הרגשה מעצבנת זו
בברכת שהמקום ימלא חסרונכם.
אז זהו. שאני מבין שכנראה זה מה שקרה אצלנו, כמה שזכור לי היה פה פעם עוד מישהו שכתב כך, לא מצאתי את זה עכשיו. אז יכול להיות שהרבה פעמים הם מאיימים שישלחו דו"ח ולא שולחים. אולי זה היתה הנחיה, רק כדי להפחיד את הציבור מאכיפה. וזה לא מחייב שנותנים. אולי.

יהלומים

פתרונות תעסוקה יצירתיים
מנוי פרימיום
אז זהו. שאני מבין שכנראה זה מה שקרה אצלנו, כמה שזכור לי היה פה פעם עוד מישהו שכתב כך, לא מצאתי את זה עכשיו. אז יכול להיות שהרבה פעמים הם מאיימים שישלחו דו"ח ולא שולחים. אולי זה היתה הנחיה, רק כדי להפחיד את הציבור מאכיפה. וזה לא מחייב שנותנים. אולי.
מה אכפת להם לבצע את הדוח?
איזה עניין יש להם להפסיד את הקנס?

ממלכתי

משתמש מקצוען
כפי הידוע לי זה מכתיבת הדו"ח ולכן שווה לברר כד לא לפספס זמן להגיש ערעור
המלצה שוטר תפס אתכם כשאתם לא עוטים מסכה אם הוא מחזיק במסך יש להביא מס' ת"ז והפרטיים עולים בטאבלט
אבל אם הוא מחזיק בפנקס או בסלולר שלו ורושם את המספר שמסרתם תוכלו לשנות.......מבלי משים לב כי את הפרטים הוא מכניס אח"כ למחשב ראיתי מישהו שעשה זאת

מעלית

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
ואם אני לא אקח את הדוח מהדואר, אוכל לטעון שלא קבלתי דוח?

רחלללל

משתמש פעיל
לפני כחודש וחצי, אחד מבני ביתי קיבל קנס, על אי עטיית מסיכה ברכבת הקלה, השוטר אמר שהוא ישלח בדואר את הדו"ח, בינתיים לא הגיע כלום.
האם כדאי לברר מה קורה אם זה, כדי להספיק לערער? או עדיף שלא, ואולי בכלל לא נרשם דו"ח?
ואם כדאי, איך בכלל מבררים, כשאין לי מספר דו"ח?
אנחנו מש השבוע חווינו כזה דבר,
בעלי קיבל קנס בפסח ועד לפני שבוע לא קיבלנו התראה,
רק שלפני שבוע קיבלנו קנס שכבר עומד על 750 ש"ח ולא 500 ש"ח בגלל שלא הסדרנו בזמן.
וניסינו לערער שבכלל לא קיבלנו שום דו"ח לבית, ובגלל שעברו (הרבה יותר) מ30 יום הערעור לא התקבל!
ממליצה לא להתעסק איתם ולשלם את הקנס בזמן כי כל עוד לא משלמים החוב רק גדל!
בהצלחה!

רפאל הגדול

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
מצטער שלא ראיתי עד עכשיו...
היה לי סיפור בדיוק כזה, קיבלתי דו''ח בטיילת בטבריה בשיא הסגר השלישי
(כמובן שיצאתי לספורט עם אישתי שהיה מותר באותה תקופה)
השוטר שאל אותי איפה אני גר ואמרתי לו שבצפת אז הוא אמר לי: תפסתי אותך! מותר לעשות ספורט רק מהבית ברגל ולא ליסוע ברכב ואז לעשות ספורט)
בקיצור הוא אמר לי שהוא ישלח בדואר וכמובן שלא הגיע
אני התקשרתי למשטרה נראלי 110 וביררתי ואמרו לי שיש דו''ח ואמרו לי את מספרו ואפשר להגיש ערעור ע''פ מספר הדו''ח הגשתי ערעור (אני לא זוכר עם במייל או באתר המשטרה, מה שבטוח שזה היה מהמחשב בבית)
ובערעור סיפרתי סיפור אחר לחלוטין (הלכתי עם אישתי במרחק 10 מטר אחד מהשני והשוטר אמר שזה מידי קרוב וזה נחשב ביחד...)
ו..... ביטלו לי את הדו''ח
תמיד לפני בקשה להישפט- שהיא גם מומלצת, חשוב להגיש בקשה לערעור.

מ הלוי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יש כאן המון המון תגובות פשוט לא נכונות עובדתית.
כל זמן שאין אישור מסירה של הדו"ח אליך לא נספר לא 30 יום ולא 90 יום ולא כלום.
הכל מתחיל כשקיבלת את הדוח לידיים.
בקיצור, בינתיים אל תעשה כלום, כשיגיע הדוח אם בכלל תשלח ערעור או בקשה להישפט, וה' יעזור שתתפטר מזה, ואולי בכלל לא יגיע הדו"ח.
בהצלחה.

רפאל הגדול

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הכל מתחיל כשקיבלת את הדוח לידיים.
לא יודע אבל לא חושב שזה נכון, כי אחרת כל אחד יגיד לא קיבלתי...
כנ''ל על דוחו''ת תנועה ממצלמות דרך

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
יש כאן המון המון תגובות פשוט לא נכונות עובדתית.
יש לך מקור לזה? אז מה ההסבר לסיפור הזה
אנחנו מש השבוע חווינו כזה דבר,
בעלי קיבל קנס בפסח ועד לפני שבוע לא קיבלנו התראה,
רק שלפני שבוע קיבלנו קנס שכבר עומד על 750 ש"ח ולא 500 ש"ח בגלל שלא הסדרנו בזמן.
וניסינו לערער שבכלל לא קיבלנו שום דו"ח לבית, ובגלל שעברו (הרבה יותר) מ30 יום הערעור לא התקבל!
ממליצה לא להתעסק איתם ולשלם את הקנס בזמן כי כל עוד לא משלמים החוב רק גדל!
בהצלחה!

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
טוב, טעיתי. 90 יום לבקשה להשפט. 30 יום לבקשה לביטול.

יש סיכוי שיש הבדל בין עבירת תנועה לבין קורונה? או שזה טעות?
באתר משטרת ישראל בעבירות תנועה מופיע 90 יום

1633516901762.png

ואילו בהפרת תקנות קורונה מופיע 30 יום.

1633517017193.png

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
חשוב מאוד.
לא להתחכם עם שוטרים ובמיוחד שוטרות...
להזדהות מיד עם שם ות.ז. ולא לנסות לברוח.
קנס קטן זה מעצבן, אבל לא סוף העולם.
מי שלא מזדהה כראוי, יכול להיעצר ולהסתבך.
אפשר גם 'לחטוף' מכות ולהינזק.
לא 'מתחילים' עם שוטרים !
שוטרות, הם במיוחד רגישות לכבודם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה