קורונה קנסות בחתונות - זה יותר יקר מהאירוע עצמו

r.c

משתמש פעיל
לא ברור לי דבר אחד , מה נותן הדרכון הירוק אם עדיין ימשיכו להיות מגבלות של20/ 50 אנשים בחתונה וכו'
החיסון לא אמור לפתור את בעיית ההדבקות ?, אם משרד הבריאות כ"כ מאמין בחיסונים שהוא נותן , אז צריך להתחיל לחזור לשיגרה ולבצע חתונות גדולות ובאולמות בתנאי שמציגים : תעודת מתחסן / תעודת מחלים / או בדיקה שלילית לקורונה מ 48 שעות האחרונות .
(ושלא ישמע כאילו אני נגד חיסונים ההפך אני גם התחסנתי , ושומרת על " ונשמרתם מאוד לנפשותיכם " בהדיקות !)

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
נותני שירות בכוונה מקבלים קנס.
ברגע שהם ימנעו לתת שירות בחתונה לא לפי הכללים - זה יחייב את בעלי השמחה לציית לכללים.
בדיוק כמו שבעל חנות יקבל קנס על לקוח בלי מסכה בחנותו -
ולכן לא מכניס לקוחות בלי מסכה.

נותן שירות לא יכול לדעת מראש כמה משתתפים יהיו, זה גם לא אמור לעניין אותו והוא לא פקח אכיפה מטעם המדינה..
ובכל מקרה הלקוחות הם אלה שמשלמים את הקנסות של נותני השירות, לולי זה אף נותן שירות לא יופיע לחתונה, כך שחוץ מאי נעימות ונזק לאופי השירות עצמו - לא משיגים דבר בקנסות לנותני השירות, אפשר להגדיר מראש קנס גדול יותר לבעל האירוע וזהו

נותן שירות באירוע לא דומה לחנות פרטית שהלקוח נכנס לתוכה ומצופה להישמע לבעל הבית..
נותן שירות בחתונה נשמע להוראות בעל השמחה שהוא מזמין העבודה והוא בעל הבית.

קומבינה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
נותן שירות לא יכול לדעת מראש כמה משתתפים יהיו, זה גם לא אמור לעניין אותו והוא לא פקח אכיפה מטעם המדינה..
ובכל מקרה הלקוחות הם אלה שמשלמים את הקנסות של נותני השירות, לולי זה אף נותן שירות לא יופיע לחתונה, כך שחוץ מאי נעימות ונזק לאופי השירות עצמו - לא משיגים דבר בקנסות לנותני השירות, אפשר להגדיר מראש קנס גדול יותר לבעל האירוע וזהו

נותן שירות באירוע לא דומה לחנות פרטית שהלקוח נכנס לתוכה ומצופה להישמע לבעל הבית..
תלוי איזה נותן שירות,
בעל המקום יודע כמה שולחנות הוא עורך
והקייטרינג יודע כמה הוא מכין בכל מנה.
המוזיקה וצלם זה משהו אחר באמת.

שימיגם

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
מצחיק שדנים כאן מי צריך לקבל הקנס ומי צריך לשם את הקנס ומי אשם בקבלת הקנס
בשעה שכל הקנסות האלו נובעים בכלל מהשנאה שמופנת אלינו מהתקשורת
השוטרים מרגישים ממש גברים לעצור חתונה ולראות את הפחד והכאב בעניים של כולם
סוף סוף קצת מעניין להם ויש להם קהל אחרי שנים של שעמום שהם עוצרים מכוניות בכבישים

מישהו בכלל מאמין שהקנסות ניתנות בשיקול דעת?

קצרה

משתמש מקצוען

נותן השירות יכול להתנות את שירותו בקיום הנחיות
גם אם הוא צלם - הוא יכול להודיע "אני מקפל ציוד וזז אם באמצע החתונה ההוראות מופרות"
הצלם לא אמור לספור אם יש 50 איש או 70 אבל הפרה משמעותית שתבלוט לעין שוטר - הוא יצליח לשים לב אליו תוך כדי עבודתו.

אבל הצלמים לא אומרים את זה. למה? כי אנשים לא יזמינו אותם אלא יעדיפו צלם אחר.
והצלמים בהחלט מעונינים בפרנסה הזו...
בדיוק לכן המשטרה והחוק עובדים לנסות להרתיע אותם .
אם אנשים יבינו שאולם יש רק למקיימי הנחיות וצלם יש רק למקיימי הנחיות וקייטרינג רק למקיימי הנחיות ותזמורת רק למקיימי הנחיות - הם יתיישרו.

כשערכתי את השמחה שלי היה מתווה של 20 איש בשטח פתוח. בעל השטח הפתוח שלי התעקש : אני מוציא לך בדיוק 40 כסאות (20+20) ולא כסא אחד יותר. ולא מוכן שיהיו ברגע נתון יותר מ25 איש בכל צד . יש לי מצלמות ואני מכבה את התאורה אם אני רואה יותר.
הוא אמר לי שהרבה אנשים מעדיפים לא לערוך את האירוע אצלו. אחרי שהוא אומר להם כך. אבל הוא לא מוכן להסתכן.

במקום זה וכתוצאה ישירה של זה שלא היה מתווה ואמרו לאנשים - אל תתחתנו. חכו עם החתונות עוד שנה - שנתיים
הצלמים ושאר נותני השירותים סיגלו לעצמם התחמקות יפה מהחוק-
אני בכלל לא "נהנה" מהאירוע (לא . ממש לא.) ולא קשור לזה שמשתמשים בשירותי ומשלמים לי לצורך הפרה- לכן בעלי השמחה (הלקוחות) ישלמו את הקנס ...

בדיוק כמו בעל חנות שנדרש לשלוט ולא לתת שירות ללקוח מיפר הנחיות. כך צלם נדרש לא לתת שירות לללקוחות מפרי הנחיות - והלקוחות שלו הם לא האורחים אלא בעלי השמחה. ועל בעלי השמחה הוא יכול לשלוט - כאמור לעיל.

אינטלגנטית

משתמש צעיר
מה שהרשויות לא מבינות
שנישואין אצלנו זה ערך עליון
וכל קנס שישיתו לא ירתיע ולא ימנע מאתנו לערוך נישואין כדת משה וישראל
עכשיו תגידו - כדת משה ... לא אומר השתתפות בת 500 איש, נכון?!
אז יופי, אם הצלחתם לערוך חתונה שמחה עם מנין גברים ומנין נשים - אשריכם,
אנחנו לא הצלחנו :(

קצרה

משתמש מקצוען
מה שהרשויות לא מבינות
שנישואין אצלנו זה ערך עליון
וכל קנס שישיתו לא ירתיע ולא ימנע מאתנו לערוך נישואין כדת משה וישראל
עכשיו תגידו - כדת משה ... לא אומר השתתפות בת 500 איש, נכון?!
אז יופי, אם הצלחתם לערוך חתונה שמחה עם מנין גברים ומנין נשים - אשריכם,
אנחנו לא הצלחנו :(

אני מניחה שהיו תקופות בהיסטוריה שהתחתנו במנין גברים בלבד והצליחו להיות נשואים. בהרבה שמחה.
הענין הוא רק בתפיסת חומרת המצב כמובן.
מניחה שאם היתה משתוללת מגיפה רצינית שקוטלת ילדים וצעירים משהו כמו כולירה או אבולה - לא היינו שומעים על דרישה לחתונות בנות 500 איש...

חתונה שמחה לא חייבת לכלול 500 איש.
כל השנה האחרונה התקיימו חתונות של מקסימום 100 איש ב-2 הצדדים וגם פחות
והן היו שמחות. שמחות כמו שלא ראית בחתונות של 500 איש. שמחה פורצת גבולות.
קטנוני לחשוב ששמחה קורית רק אם יש 500 איש...

נכון שהיות וקורונה היא מגיפה אך שיעור הקטלניות שלה אינו אכזרי.
ובמיוחד כשיש חיסונים-
יש מקום לשקול מתווים הגיוניים. ו-50 איש בכל צד - זה הגיוני . וגם שמח.
(ועצם זה שיש מתווה זה גם מפחית לחץ ומתח מהחתנים והכלות ... מעדיפים חתונה קטנה ושמחה על פני המתח מה יהיה..)

מ. ק.

משתמש מקצוען
חתונה שמחה לא חייבת לכלול 500 איש.
כל השנה האחרונה התקיימו חתונות של מקסימום 100 איש ב-2 הצדדים וגם פחות
והן היו שמחות. שמחות כמו שלא ראית בחתונות של 500 איש. שמחה פורצת גבולות.
קטנוני לחשוב ששמחה קורית רק אם יש 500 איש...

נכון שהיות וקורונה היא מגיפה אך שיעור הקטלניות שלה אינו אכזרי.
ובמיוחד כשיש חיסונים-
יש מקום לשקול מתווים הגיוניים. ו-50 איש בכל צד - זה הגיוני . וגם שמח.
(ועצם זה שיש מתווה זה גם מפחית לחץ ומתח מהחתנים והכלות ... מעדיפים חתונה קטנה ושמחה על פני המתח מה יהיה..)
חמש מאות זה השג של השנה האחרונה, ההגבלה הראשונה (בעצם השניה, כי הראשונה היתה פשוט לא רלוונטית) היתה ל1000 איש. לא הרגשנו אותה, אבל זה אומר שהיו בהחלט אירועים גדולים מאלה.
חמישים איש בכל צד- קחי בחשבון שזה דחוק ממש. ממש. מבינה מאד את השמירה בשעת מגיפה, לא מזלזלת ולא הצענ זאת מוקדם מדי, לא שיאפשרו את הדרכון הירוק, אם עברתי 2 מנות חיסון /חליתי, למה שלא אוכל להגיע ברוגע לחתונה של חברה/ בת דודה שאני לא מהחמישים הראשונים שיוזמנו, אבל בהחלט בקשר קרוב וטוב?

חמישים יכול להתבזבז על 10 זוגות נשואים בצד החתן+ 10 זוגות נשואים בצד הכלה הורי חתן כלה, סבא וסבתא של החתן ושל הכלה {עברו 2 מנות חיסון, שלא תאשימו אותי ברצח:rolleyes:} נותני שירות, ונשארו לך כ15 מקומות לחברים. {15 בגברים 15 בנשים} של החתן והכלה. וזה לפני דודים, בני דודים, אחיינים וחברים נוספים שקרובים מספיק, וברגע שעברו חיסונים / קורונה, למה שלא יבואו לשמוח ולשמח?

נערך לאחרונה ב:

קצרה

משתמש מקצוען
חמש מאות זה השג של השנה האחרונה, ההגבלה הראשונה (בעצם השניה, כי הראשונה היתה פשוט לא רלוונטית) היתה ל1000 איש. לא הרגשנו אותה, אבל זה אומר שהיו בהחלט אירועים גדולים מאלה.
חמישים איש בכל צד- קחי בחשבון שזה דחוק ממש. ממש. מבינה מאד את השמירה בשעת מגיפה, לא מזלזלת ולא הצענ זאת מוקדם מדי, לא שיאפשרו את הדרכון הירוק, אם עברתי 2 מנות חיסון /חליתי, למה שלא אוכל להגיע ברוגע לחתונה של חברה/ בת דודה שאני לא מהחמישים הראשונים שיוזמנו, אבל בהחלט בקשר קרוב וטוב?

חמישים יכול להתבזבז על 10 זוגות נשואים בצד החתן+ 10 זוגות נשואים בצד הכלה הורי חתן כלה, סבא וסבתא של החתן ושל הכלה {עברו 2 מנות חיסון, שלא תאשימו אותי ברצח:rolleyes:} נותני שירות, ונשארו לך כ15 מקומות לחברים. {15 בגברים 15 בנשים} של החתן והכלה. וזה לפני דודים, בני דודים, אחיינים וחברים נוספים שקרובים מספיק, וברגע שעברו חיסונים / קורונה, למה שלא יבואו לשמוח ולשמח?

הייתי בחתונות של 50 איש בכל צד וזה היה אפשרי ושמח.
שמחה אינה מציאות מדוייקת כזו או אחרת.
כמה מוסכמות שצריך לשנות - זה הכל.

חשבת על זה ש-10 בזוגות הנשואים מהצד של החתן וה-10 מהצד של הכלה יכולים לצאת מהאירוע בשעה האחרונה של האירוע - ולפנות את מקומם לשאר הקרובים מספיק??
אחרי שלוש שעות שלהם באירוע , זה איכשהו מספיק לכלה והחתן--

כשידעו ש2 המנות חיסון או החלמה אכן מונעות בוודאות הדבקה - ישתנו המתווים והכללים.
כל עוד לא - אז לא.

חוסר הגמישות המחשבתית של אנשים והרצון שהחתונה תהיה בדיוק כמו פעם (אחרת היא לא "שמחה" .) -היתה גם לפני שהיו מחוסנים - והיא נובעת רק מכך שקורונה לא מאיימת מספיק על חיי האנשים . אינה אבולה ולא כולירה. ומשאירה המון כר ל "לי זה לא יקרה".

ואם את מכירה אותי מהעבר - אני הייתי אולי המואשמת הגדולה ברצח.
לא סותר בעיני העובדה שהחיים חייבים להמשיך בכזה סוג של מגיפה -
לגמישות מחשבתית - מה חייבים ועל מה צריך לחשוב קצת אחרת.

דרך אגב לכל ההורים שבטוחים שהדודים והדודות - מהווים מקור השמחה של החתן והכלה - עדכון : לרוב , הם קצת פחות. הם משמחים את ההורים של החתן והכלה וקצת פחות את החתן והכלה עצמם.
אפשר בהחלט לוותר על דברים שמשמחים רק את ההורים והאחים - לטובת שמחת החתן והכלה עצמם.

כל עוד אין מתווה - מצב נתון שחייבים להפר אותו כדי להתחתן.
מרגע שיהיה- לכו על אירוע בלי התחכמויות.
כלה שיש לה שקט נפשי שאין מצב שיבוא שוטר ויפזר לה את החתונה - היא כלה שמחה יותר מכלה שבאו כל הדודות וכל ההחברות של אמא שלה - והיא בלחץ ממה יהיה...

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה