דרוש מידע קניית מקרר

יאיר דוד

משתמש חדש
שלום וברכה אנו לפני קניית מקרר חדש והמליצו לי על חברת שארפ ורציתי לשאול אם מישהו יודע
א. איזה דגם הכי מומלץ למקרר 2 דלתות
ב. ואיפה מומלץ לקנות מבחינת מחיר
תודה מראש

estys

משתמש חדש
גם אנחנו קנינו שם עכשיו של סמסונג מרוצים מאוד!!

YNG

משתמש צעיר
do kh vn
גם לי המליצו שארפ, החלקים שלהם זבל!!!!
המגירות במקרר ובמקפיא נשברו, הפלסטיקה שבירה מאוד!!! (עוד כמה חלקים)
אנחנו משפחה שמאוד מאוד מאוד שומרת על חפצים, אין אצלינו כזה דבר במוצר נשבר(חוץ מטלפון של הכל בשקל) ולכן מאוד אכפת לי.
מלבד זאת שלאחרונה התחיל לייצר נטיפי קרח במקפיא למרות שהדלת סגורה, מה שבטוח שהוואקום שנוצר בסגירת הדלת מאוד חלש, הגומי לא עושה את העבודה שלו.
מבירור שערכתי אחרי תקופה עם כל מי שיש לו שארפ אמר שגם הוא נתקל בבעיות האלו, אבל זה מה שממליצים!
צריך לבדוק למה ממליצים.
LG אמנם יותר יקר אבל בלי השוואה בכלל!!! שווה כל שקל, ההורים שלי מחכים שישבוק חיים כי רוצים להתחדש אבל הוא עובד מידי טוב.

aabb

משתמש צעיר
do kh vn

גם לי המליצו שארפ, החלקים שלהם זבל!!!!
המגירות במקרר ובמקפיא נשברו, הפלסטיקה שבירה מאוד!!! (עוד כמה חלקים)
אנחנו משפחה שמאוד מאוד מאוד שומרת על חפצים, אין אצלינו כזה דבר במוצר נשבר(חוץ מטלפון של הכל בשקל) ולכן מאוד אכפת לי.
מלבד זאת שלאחרונה התחיל לייצר נטיפי קרח במקפיא למרות שהדלת סגורה, מה שבטוח שהוואקום שנוצר בסגירת הדלת מאוד חלש, הגומי לא עושה את העבודה שלו.
מבירור שערכתי אחרי תקופה עם כל מי שיש לו שארפ אמר שגם הוא נתקל בבעיות האלו, אבל זה מה שממליצים!
צריך לבדוק למה ממליצים.
LG אמנם יותר יקר אבל בלי השוואה בכלל!!! שווה כל שקל, ההורים שלי מחכים שישבוק חיים כי רוצים להתחדש אבל הוא עובד מידי טוב.
אין לי מושג על מה את מדברת
יש לי מקרר שארפ 8 שנים ונשבר לי מדף אחד אחרי שנפל מהידיים והתנפץ חוץ מזה כל החלקים שלמים
ואנחנו משפחה שמאוד מאוד לא שומרת על הדברים

YNG

משתמש צעיר
אני מדברת על החדשים 3-4 שנים.
חלקי פלסטיק שבירים מאוד, זכוכית לא קרה כלום.

מבורכת

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
היכן באמת הכי שווה לקנות מקרר חדש?
מי מוכר הכי זול?

YNG

משתמש צעיר
המקרר שלי פחות מ-4 שנים.
אחותי קנתה לפני כמה חודשים ואכן בחנויות אמרו לה שהיא צודקת שהפלסטיקים של שארפ שבירים מאוד והמליצו לה על LG.(רק אחרי שאמרה שהיא שמעה ששארפ נשבר)
גם אצלי בשעתו אמרו ששארפ זה כמו LG אבל בלה בלה LG יותר יקר. השתכנעתי ואני מצטערת.

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
גם אני מחפשת. יש למישהו המלצה על LG מנסיון? בדגש על הדגם הזה

1699980736690.png

או מקרר הייסנס:
1699980887834.png

הם 2 ההפוכים היחידים שנכנסים לי בגובה 1.80
יש למישהו המלצה מנסיון?

יאיר דוד

משתמש חדש
שלום וברכה אנו לפני קניית מקרר חדש והמליצו לי על חברת שארפ ורציתי לשאול אם מישהו יודע
א. איזה דגם הכי מומלץ למקרר 2 דלתות
ב. ואיפה מומלץ לקנות מבחינת מחיר
תודה מראש
אז מישהו פה יכול להגיד לי איזה חברה ודגם הכי מומלצים 2 דלתות מקפיא עליון
תודה רבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה