דרוש מידע קניית מיבש כביסה

DebbG

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
DebbG@ -יש לי כמה שאלות אליך:
המייבש בלי צינור עשה לך לחות בכל הבית? וגם הוציא חום? הוא היה מחובר לצינור מים של המכונת כביסה?או שהיית צרריכה לרוקן את המיכל? ואיפה הוא עמד לך בבית?ליד חלון?במטבח?איפה?

הראשון היה עם קונדנסור (בלי צינור) והוא עשה לחות נוראה זה היה יחידה אז הוא היה ליד הסלון, אבל עדיין לוחת בלתי נסבלת, זה היה מתמלא מים והייתי צריכה לרוקן את זה מידי כמה זמן, די הרבה פעמים.

משפחת לוי...

משתמש מקצוען
אגב, קניתי מייבש של חברת בלומברג (כי זה היחייד שהתאים לגודל שאני צריכה) אני לא יודעת בדיוק איך הוא מבחינת איכות אין לי אותו הרבה זמן, אבל לוקח לו שעווות לייבש והוא עושה רעש מזעזע, והוא גם נראה מלפני 3000 שנה, אבל היום אומרים שכמה שפחות דיגיטלי יותר טוב...
יש לי חשש שלוקח לו שעות משום שאתם לא מנקים את הרשת אחרי כל הפעלה, מניסיון.

DebbG

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יש לי חשש שלוקח לו שעות משום שאתם לא מנקים את הרשת אחרי כל הפעלה, מניסיון.
באמת?? נשמע לי מוזר כי הרשת די נקיה, כאילו אין ממש מה להוציא, לכן הפסקתי להוציא כל פעם.

סתם מישהו

משתמש צעיר
חיישנים זה בעצם דבר נחמד ויעיל,
אבל קורה מאוד הרבה שאחרי כמה שנים המייבש מת... ומיניסיון מר.
המייבשים ללא צינור פליטה מהווים סבל רב לעקרת הבית כיון שזמן הייבוש שלו לוקח פי 2 ויותר,
חשוב שהתוף יהיה מנירוסטה.
לידיעתי אלקטרולוקס ו AEG זה אותו דבר בדיוק והם מעולים ביותר,

בהצלחה.

ליידי

משתמש מקצוען
חיישנים זה בעצם דבר נחמד ויעיל,
אבל קורה מאוד הרבה שאחרי כמה שנים המייבש מת... ומיניסיון מר.
המייבשים ללא צינור פליטה מהווים סבל רב לעקרת הבית כיון שזמן הייבוש שלו לוקח פי 2 ויותר,
חשוב שהתוף יהיה מנירוסטה.
לידיעתי אלקטרולוקס ו AEG זה אותו דבר בדיוק והם מעולים ביותר,

בהצלחה.
למה זמן הייבוש ללא צינור הוא כפול?

פפרר

משתמש מקצוען
אני קניתי בהמלצת חברות שהתאכזבו מאוד מהיקרות עם החיישנים
אפילו שקנו מפירמות ידועות עם שם טוב
קניתי מייבש הכי פשוט של אינדסיט
עובד מעולה!!!
(עם צינור )

חגיתי

משתמש מקצוען
עכשיו בררתי בחנות מסוימת הציעו לי של בקו פשוט בלי חיישנים ועם צינור
האם כדאי או שעדיף חברה קצת יותר טובה?

Mix

משתמש מקצוען
ביטון המליץ לי על בלרס גורניה BLG722
יש למישהי דגם זה ? מרוצה? המחיר: 1,700ש"ח

chanaf

משתמש מקצוען
אשמח לשמוע יתרונות וחסרונות
תודה

מלכתחילה רצוי מייבש עם צינור, שמוציא את כל האדים החוצה (כמובן במידה שעומד ליד חלון / קיר עם פתח לצינור ייבוש),
האופציה של מייבש ללא צינור נוצרה בגלל העדר חלון. זה בלית ברירה - ברור שפחות עדיף.

Kings hwy

משתמש פעיל
מלכתחילה רצוי מייבש עם צינור, שמוציא את כל האדים החוצה (כמובן במידה שעומד ליד חלון / קיר עם פתח לצינור ייבוש),
האופציה של מייבש ללא צינור נוצרה בגלל העדר חלון. זה בלית ברירה - ברור שפחות עדיף.
תודה על המידע!

אמא מאושרת!

משתמש פעיל
לא עברתי על כל התגובות- תסלחו אם אומר פעם שניה...
אני ממש ממליצה על מייבש שעובד על גז- הוא מהיר מאד בתוכנית הייבוש וגם חסכוני,
בנוסף, אני מצליחה לשים כמעט מכונה וחצי של 6 קילו- הוא פשוט ענק!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה