דרוש מידע קניית מחשב נייד

חניחיים

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אני צלמת מקצועית ויש לי מחשב נייד ישן hp I7, לרוב אני משתמשת עם תוכנות לייטרום ופוטושופ cc 2015 עם תוסף של camera raw בשביל לקרוא קבצי raw, אני רוצה לקנות מחשב נייד חדש רציתי לדעת כמה דברים 1)לגבי הפוטושופ האם בפוטושופ של הגרסאות החדשות יש גם CC וצריך אותו באמת או שפוטושופ רגיל גם טוב? 2) העבודה שלי בצילום זה עבודה צדדית ואני לא משתמשת בזה הרבה האם צריך מעבד i7 או שמספיק I5? איזה דור מעבד מומלץ?
תודה רבה מראש

סופרמן

משתמש פעיל
אני מחפש כרגע מחשב לחידו"ת
אשמח לקנות ממך את המחשב הישן
אם תוכלי לכתוב לי פרטים ומחיר באישי
תודה רבה

צביקה - היימישTech

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אני צלמת מקצועית ויש לי מחשב נייד ישן hp I7, לרוב אני משתמשת עם תוכנות לייטרום ופוטושופ cc 2015 עם תוסף של camera raw בשביל לקרוא קבצי raw, אני רוצה לקנות מחשב נייד חדש רציתי לדעת כמה דברים 1)לגבי הפוטושופ האם בפוטושופ של הגרסאות החדשות יש גם CC וצריך אותו באמת או שפוטושופ רגיל גם טוב? 2) העבודה שלי בצילום זה עבודה צדדית ואני לא משתמשת בזה הרבה האם צריך מעבד i7 או שמספיק I5? איזה דור מעבד מומלץ?
תודה רבה מראש
תמיד עדיף לקנות את הדור הכי חדש או דור אחד קודם ולא ללכת יותר מדי אחורה
הפער בביצועים היום בין דור לדור גדל וההפרש במחיר בדרך כלל לא מאוד גדול אז עדיף להשקיע קצת יותר ושהמחשב יהיה רלוונטי לתקופה ארוכה יותר
תוכנות של גרפיקה לוקחות המון כח עיבוד גרפי אז עדיף להשקיע במשהו שיצליח להריץ הכל כמו שצריך, אבל גם i5 יכול לעבוד. בכל מקרה הייתי ממליץ לקנות מחשב עם כרטיס מסך שיעמוד בעומסים

חניחיים

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
תמיד עדיף לקנות את הדור הכי חדש או דור אחד קודם ולא ללכת יותר מדי אחורה
הפער בביצועים היום בין דור לדור גדל וההפרש במחיר בדרך כלל לא מאוד גדול אז עדיף להשקיע קצת יותר ושהמחשב יהיה רלוונטי לתקופה ארוכה יותר
תוכנות של גרפיקה לוקחות המון כח עיבוד גרפי אז עדיף להשקיע במשהו שיצליח להריץ הכל כמו שצריך, אבל גם i5 יכול לעבוד. בכל מקרה הייתי ממליץ לקנות מחשב עם כרטיס מסך שיעמוד בעומסים
תודה רבה
איזה כרטיס מסך יכול לעמוד בעומסים?
ומה לגבי הפוטושופ?

White Tiger

משתמש רשום
תודה רבה מראש
את צריכה קודם כל להגדיר כמה את רוצה להשקיע, כי תמיד יהיה דגם יקר יותר וחשוב לדעת מה המחיר המקסימלי.
מבחינת דרישות מינימליות איי 5 דור 12 או 13 גם יספיק, וכרטיס מסך ממליץ לפחות על RTX 4050 או RTX 3060.
ממליץ על מעבד בסיומת H, הביצועים שלהם גבוהים יותר.
אם יש לך אפשרות ללכת על נייח ולא על נייד, תקבלי באותו מחיר ביצועים משמעותית גבוהים יותר, עמידות לאורך שנים ותיקונים זולים יותר בעתיד אם יהיה צורך.
הCC בפוטושופ הכוונה היא creative cloud, כל התוכנות של אדובי הם חלק מהקריאייטיב קלאוד, זו לא תכונה אלא שם כולל לכל התוכנות.

אפשר ליצור איתנו קשר לקבלת ייעוץ ללא התחייבות:
https://white-tiger.co.il/new-contact-us-page/ (הכי טוב בווצאפ אבל אפשר גם במייל)

White Tiger

משתמש רשום
יש לנו לקוח שקנה היום את הדגם הזה עם שידרוג ל24 ג'יגה ראם:

הוא עם כרטיס מסך RTX 3060
מעבד RYZEN 5 5600H
16 ג'יגה ראם
512GB אחסון
ווייפיי 6
ווינדוס 11 פרו
מה שיוצא דופן בו הוא בעיקר המסך. גודל 16 אינץ', רזולוצייה של 2K, עם טווח צבעים רחב ובהירות גבוהה.
הוא נותן תמורה מעולה למחיר והוא זול אצלנו ביחס למחיר השוק.

צביקה - היימישTech

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
תודה רבה
איזה כרטיס מסך יכול לעמוד בעומסים?
ומה לגבי הפוטושופ?
תלוי כמה השימוש בפוטושוט מסיבי ומה התקציב
אם עושים הרבה רינדורים כל היום צריך כרטיס מסך חזק יותר. אם עיקר השימוש הוא בלייטרום אפשר להתפשר על משהו נגיש יותר מבחינה תקציבית.

חניחיים

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
תלוי כמה השימוש בפוטושוט מסיבי ומה התקציב
אם עושים הרבה רינדורים כל היום צריך כרטיס מסך חזק יותר. אם עיקר השימוש הוא בלייטרום אפשר להתפשר על משהו נגיש יותר מבחינה תקציבית.
השימוש בפוטושופ וכן בלייטרום הוא לא קבוע אלא אחת לתקופה,
הציעו לי מחשב אסוס 15.6 K3504VA עם המפרט הבא:
מעבד: I51340P- i5
זכרון: 16GB DDR4
דיסק קשיח: 512 GB M.2 SSD
מסך: OLED15.6 2.8K
מחיר: 3000 כולל תוכנות

צביקה - היימישTech

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מחיר טוב למחשב הזה
אבל זה בלי כרטיס מסך בכלל וזה לא ישרוד

צביקה - היימישTech

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה