אלי-אקספרס ~~ קניות מוצלחות!! המלצות מנסיון אישי בלבד! ~~

דסי גרינברגרר

משתמש רשום
אני מחפשת שואב אבק עם כוח שאיבה חזקה לרכב תודה מראש!!​

קיץ

משתמש פעיל
אוזניות בלוטוס מעולות ממש
יש לי אותם כבר כשנתיים
השמע שלהם פצצה, זמן שימוש ארוך במיוחד ללא צורך בהטענה, קופסת הטעינה מספיקה להרבה טעינות, קופסת הטעינה משמשת גם כמטען נייד למכשירים אחרים, האוזניות אטומות למים לגמרי - ניתנות לשטיפה וניקוי
גם אם זה היה עולה פי 3 זה עדיין היה שווה וודאי כשזה עולה רק כ 22 ש"ח
חיסרון: אמור להיות גם כאוזניות לביצוע שיחות טלפון - אני לא הצלחתי לבצע שיחה נורמלית בזה
ק.ש
1704440862198.png

נערך לאחרונה ב:

רחלי סגל

משתמש פעיל
הדמיות בתלת מימד
כמה הזמנות מהתקופה האחרונה

שקיות עם לוגו, יצא מהמם! הפלוס שלא צריך להזמין כמויות ענק כמו בארץ (עכשיו הזמנתי ממנו עוד כמות גדולה, אחרי שניסיתי את הכמות הזו וראיתי שיצא טוב, ועשה לי מחיר סביר).

סרטים ממש מתוקים לתינוקת

סכו"ם מהמם, הזמנתי כמה פעמים

צמיד לתינוקת

מדפסת מדבקות שימושית, מתחבר עם אפליקציה, המלצה מכאן
איך המדפסת מדבקות?
תוכלי קצת לפרט לי עליה?

רותי תותי

משתמש צעיר
יש למישהו קישור לצמיד חוליות פנדורה מכסף?
שייראה הכי אמיתי (עדיף עם חתימה)

זה זה וזהו זה

משתמש פעיל
יש למישהו קישור לצמיד חוליות פנדורה מכסף?
שייראה הכי אמיתי (עדיף עם חתימה)
את מתכוונת לזה?
מהמם מניסיון!!
צמיד חיקוי פנדורה אחד על אחד (בלי חותמת)
https://s.click.aliexpress.com/e/_Dl8wBVr
1703749615900.png
יש גם את זה: (בתמונות בחוות דעת נראה שה עם חותמת, אולי כדאי שתשאלי את המוכר)
תמונות מחוות דעת:
1704626477774.png
1704626530871.png

רותי תותי

משתמש צעיר

SA MA

משתמש צעיר
מחפשת לקנות חצאית סריג לנשים מנסיון בלבד.
תודה!

alilu

משתמש פעיל

ali-li

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
וואו וואו וואו איזה חמוד !!!
הגיע לי עכשיו הפנס שקופיות הזה
מגיע עם 10 דיסקיות של תמונות וזה מושלם !!!! ( חוץ מזה שזרקתי לה 3 דיסקיות כי התמונות היו פחות לטעמי :confused: )
מתנה מהממת וזולה מקרין את התמונות בבירור גם כשאין חושך מוחלט , אפשר ללכת אחורה ו"להגדיל" את התמונה על הקיר לגודל ממש גדול ועדיין ברור.

1704672936034.png
1704672940650.png

ק.ש. מנסיון

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה