אלי-אקספרס ~~ קניות מוצלחות!! המלצות מנסיון אישי בלבד! ~~

זה זה וזהו זה

משתמש פעיל
ק"ש מנסיון
הגיע לי היום, מנורה קטנטנה מתחברת לUSB ב4.5 שקל! מתוק ממש!!
1685429675933.png
1685429744252.png

bmkol

משתמש מקצוען
קש מנסיון
קליפר מקצועי מעולה לסידור פאתים לזקן חד ומעולה. משתמש בו כבר תקופה ארוכה. חזק ואמין!
ממליץ צאד.
כל הפרטים כאן!

(: אני :)

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אביזרי ניו בורן מהממים והכי זולים שהגיעו לי עכשיו (קניתי אחרי השוואת מחירים רצינית)

בננה מטריפה! קניתי מידה M גודל מעולה.(אל תיבהלו מהחתול:LOL:, השתמשתי בזה הרבה לצילום ניו בורן)
1685629896263.png

בגד מהמם, סרוג בעבודת יד, מבחר צבעים גדול.
1685630034934.png

כובע סרוג סט, קיים באותם צבעים
1685630145646.png

נדנדה מאלפת,
1685630314461.png

דובי מתוק
1685630396292.png

סט ארנב מטריף
1685630491342.png

עיטופית סרוגה מעולה
1685630592280.png

סרטים מושלמים
1685630648049.png

חצאית טול וסרט תואם, זול ממש, מבחר צבעים גדול.
1685631091809.png

משקפיים/משקפי שמש מגניבות
1685630791686.png

1685630818407.png

טבעת קטנטנה מתוקה
1685630967329.png

ק.ש מניסיון.

קבצים מצורפים

• 1685630731868.png
    1685630731868.png
    KB 466.5 · צפיות: 56

avi++

משתמש מקצוען
כמה דברים שהזמנתי לאחרונה:

כבר פעם רביעית שאני מזמין את האוזניות האלו, מצוין לשיחות, סוללה חזקה מאוד, יושב טוב באוזן, 5000 הזמנות
בהקשת קוד קופון FF8M03OX הנחה של 19 שקל
מגן סיליקון לאוזניות הנ''ל
מגן סיליקון לאוזניות לנובו
שקע יואסבי פצצה של Baseus
ארנק לכרטיסים, מגיע עם כיס קטן לשטרות
ק''ש מנסיון

esther_oh

משתמש רשום
בס"ד
ק"ש מניסיון:

תהנו:

מכירות את זה שאתן נתקעות בלי שלט למזגן ? ואיפה זה? רק ה' יודע אז הנה.. הגיע הזמן להזמין במחיר שפוי
https://s.click.aliexpress.com/e/_DlZ6Md3
₪17.61

הקיץ כבר כאן, והחום ב"ה עושה את שלו ועור הפנים או משתזף לו או מאדים לו.. ולפעמים זה לא הדבר הכי ליגטמי עבורו, אז הנה, כובע
מצחיה מהמממממם, רחב, גדול ומתאים לכולן, גם לנשים שחובשות כיסוי ראש (כמו שמלא מלא זמן חיפשתי) שחברה הזכירה לי שלפני שנים שלחתי לה קישור לכובע והיא נהנהת ממנו, כמוני, עד היום.
https://s.click.aliexpress.com/e/_DdbHkwH
₪ 20

מדפים למקלחת ₪ 28.72 (*בלי צורך בקדיחה!!- מניסיון, המדבקה מחזיקה מצוין, בייבוש מלא של המקום לפני ההדבקה*)
https://s.click.aliexpress.com/e/_DkC5oGZ

צינור לאמבטיה - ₪ 40.32 - תואם למדפים- בצבע שחור - מהמם!! 1.5m
https://s.click.aliexpress.com/e/_DewWs2l

חותמת לבגד עם הזמנה אישית - (בעיצוב אישי עם שם הילד\ה 12 ₪ ובתוספת של מדבקות בערך 19 ₪ )
https://s.click.aliexpress.com/e/_Dmos3et

https://s.click.aliexpress.com/e/_DCdp4sh
כפתורים לשמיכה - פתרון נהדר לסיכות הביטחון או לכך שהפוך לא יזוז וישאר מתוח ובמקום. פתרון נהדר להתעסקות נוספת.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

(: אני :)

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מצרפת קישור לאחת החנויות הכי אמינות שנתקלתי באלי אקספרס,
תכשיטי פנדורה מכסף איכותיים בטרוף וזולים, נראה לי יש את כל הדוגמאות,
(היה לי בעיה עם מוצר מסוים שהזמנתי מהחנות, אחרי שעבר זמן פתיחת מחלוקת, ז"א שאין אחריות על המוצר, למרות זאת המוכר ביקש שאשלח לו סרטון ופשוט שלח חדש! אני מזמינה המון מאלי אקספרס, והיו גם הרבה אכזבות, תמיד המוכרים התעלמו, אז ממש ממליצה, הכל מכסף טהור)
ק.ש מניסיון.

נערך לאחרונה ב:

bmkol

משתמש מקצוען
קש מנסיון
"פותח את ידיך" ... מגניב יפה ומחזק לראות את זה על הקיר. קל להדבקה ואפשר גם לדביק בכל צורה שרוצים. פשוט גוזרים לפני שמקלפים את המדבקה ואז ניתן להדביק כפי שרוצים.

כל הפרטים כאן!

כ.

משתמש צעיר
ק"ש מנסיון:

עגילים לנשים, ממליצה מאד!

מחזיק אחורי איכותי לפלאפון:

טבעות חתיכות:

צמיד מהמם לילדות:

טבעת מושלמת:

עגילים מאלפות:

esther_oh

משתמש רשום
בס"ד
את הפריטים הבאים- אסור לכם לפספס................
ק.ש מניסיון

תיק לבקבוק מעולה לטיולים ובכלל
YjgADpqxyoJPUVBMRiBqiHNr1fb7bnGaBQ574YuWnpPGl_lmkkmQNVaxmfnmGlQwAvRkualx9-2nnAnp6PgeMk9oIBli7voKSRfVkWfkoag42HS9HRyEfmWLJT1k8A=s0-d-e1-ft

מכונת תספורת- לא כדאי לכם לפספס, כמהההה זה שווה.
z2W5VqemHtQz1gNjYS8iBwTkoyTxRtU4XKZJRljhcHVwfzwdfprvNmB9Ymw7tVosgrg5xl8IKgjMBOfsWj2jAjNNe77uOwAh3gVxkJGvEa-3zezR7twr-V9VEu4=s0-d-e1-ft

DIY - קלמר\ תיק קטן
vnY27UYeY4royNCdk939vm-7y_d3A0uXji2eOUwI5ZdSlUEpCQbs8yvdil3m1N2oEBIskiUMHxz4ItaMgpTqrJbvWkjlokNyROA4YkbbbIeFKueaq7XwDDJGQHxv6GFgT6SXFrg=s0-d-e1-ft

תמונה מקורית- בעיצוב אישי, אני עיצבתי בהתאם לדמות אליה נמסרת המתנה.

שלט למזגן-
vlqzf0u-o5tXfeRP7WcwLnFQH9HgK9rngEwAUp4v6g_ZF0NBtAiRtjUJicIC5pNmfmnwXvxKCdh-1B4GsPozmN36R9IhjpCXCu7dunpSlX0oqG1dYex85TtjOOZwz4IdZw=s0-d-e1-ft

גרבים צניעות-

כמו 70 D תלוי במתיחה, לא מבטיחה, אבל כדאי עבור 9 ש"ח לנסות-

תיק אוכל קלאסי במגוון דגמים-
ZnL4dvG6LmcTrhHaKreqbHY64SAagbd9sm-qrDSJTdjIZBRo-fKjm7vZtQRzvP57fMg-XYFAeVNqP82hCCxTwt725cZ_loXdTF2l4jMemmrjIFMF4KUiBnU3GmNwUbc=s0-d-e1-ft

כיסוי לאופנים -
9KJGV983IOx7anTD9uWhdoGkdEUsAa70-ypHRoK1EiqRUuuzeLxXd9iC9vywyhyqdFvFvxAbBqPsVRfDJBVNJBM_RXI_-mOBKk275SiBrjlEuRNaQZTJ2-HcGfTv=s0-d-e1-ft

קופסא מקרטון למלא רעיונות-
מתנה, עיצוב יומלדת, עוגה וכד'. קל לקיפול
והמחיר מעולה.
O4ioKhFZEnbCE6JrSYccCQakl_zOM4hAAn6PBQPei_PIUKMGQoqWz7BAomgP1mEdLuo8ZKuC84XgiJD42AO920PdgTEKWA19sAoDARqRJ4ZOBGZrK6pCmLjZ9zM=s0-d-e1-ft

ק.ש מניסיון.

ECRR

משתמש צעיר
דברים מוצלחים ושווים שהגיעו:
קורא כרטיסים למחשב, מוצלח במיוחד!
variant-image-color-q02-usb3.0-1.jpeg

ערכת חלקים מוצלחת לרכב , עזר לי מאוד בעת החלפת פ'נצר
variant-image-color-name-38-pcs--red-1.jpeg

אוזניות בלוטוס מוצלחות של לנובו, מתחבר לטלפון בקלות, איכות צליל מעולה
main-image-1.jpeg

תבנית להכנת קרח לבקבוקים, מוצלח מאוד! בבוקר כשמגלים ששכחו להכין מים קרים, מכניסים לבקבוק 2 קרחונים ויש מים קרים ללימודים, פשוט תענוג!
main-image-2.jpeg

ק.ש. מניסיון אישי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה