קניות מוצלחות ברשת! כנסו,שתפו ותזכו למצוות!

מצב
הנושא נעול.

סטודיו מנטה

מיתוג, פרסום וקידום עסקים צומחים
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
נערך לאחרונה ב:

esty10

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הזמנתי מוצר מאלי ולא קבלתי הודעה שזה נמצא בדואר, זה בחזרה למוכר איך אני מקבלת את הכסף חזרה?

hi!!!

משתמש פעיל
צילום מקצועי
יש שירות לקוחות באלי אקספרס באנגלית???

גלינג

משתמש סופר מקצוען
הזמנתי מוצר מאלי ולא קבלתי הודעה שזה נמצא בדואר, זה בחזרה למוכר איך אני מקבלת את הכסף חזרה?
גם אם מופיע שהמוצר הוחזר יתכן שהוא עדיין לא יצא מהארץ.
אז ניתן לבקש משירות לקוחות של הדואר לחסום את הפריט ולהשיב אותו לשלוחה הרצויה.

BRAYNDY

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
יש מצב להתכתב עם המוכר לפני הקניה?

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הגיע אתמול:
ז'קט לנשים - כמו בתמונה. הזמנו XL5 למשהי שבארץ היא XL. ממש נחמד ויפה. שימו לב (רואים בתמונה) כששמים את הכובע על הראש זה קצת מגוכח זה קצת נראה כמו מכשפה ;). הזמנו את השחור.
דיסק און קי מתוק לחובבי המניונים - אתמול קיבלתי והוא ממש טוב. יש בו 29 GB במקום 32 GB אבל לא נורא בכלל בשביל התשלום.
שימו לב שקיבלתי (לא אני הזמנתי אז אין לי קישור) עוד 2 דיסקים און קי אחד בצורת מצלמה ואחד בצורת ארטיק מגנום. (הדיסק און קי האלה יצאו אחרי יום מתוך העטיפה - כלומר אם זה הארטיק זה יצא מהארטיק, אבל אפשר להחזיר חזרה לתוך העטיפה וזה ממש חמוד ומחיר משתלם).

הגיע לפני כמה שבועות:
עגילים סגולות ממש יפות - בול כמו בתמונה. מומלץ, מאמינה שיורד הצבע תוך כמה זמן אז אל תסמכו על זה

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
שעשיתי רענן הוא עושה לי את זה...
עשיתי סיסמא ואחרי שעשיתי סיסמא הוא עשה לי את זה....:mad:
תנסי להיכנס דרך דפדפן של אקספלורר, ולא כרום

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הגיע אתמול:

דיסק און קי מתוק לחובבי המניונים - אתמול קיבלתי והוא ממש טוב. יש בו 29 GB במקום 32 GB אבל לא נורא בכלל בשביל התשלום.
שימו לב שקיבלתי (לא אני הזמנתי אז אין לי קישור) עוד 2 דיסקים און קי אחד בצורת מצלמה ואחד בצורת ארטיק מגנום. (הדיסק און קי האלה יצאו אחרי יום מתוך העטיפה - כלומר אם זה הארטיק זה יצא מהארטיק, אבל אפשר להחזיר חזרה לתוך העטיפה וזה ממש חמוד ומחיר משתלם).
קחו בחשבון, הרבה פעמים הדיסקים האלו הם עם הצהרת כמות ג'יגה מזויפת!
היה לי עגמת נפש גדולה עם תוכן של מסיבה שהכנסתי לאונקי מהסוגים האלו, וכשהגעתי עם הדיסק למחשב של המסיבה - החומר לא היה קיים בשום צורה.
יש מידע ברשת על זיוף גודל הקיבולת של דיסקים אלו.
אני אישית מזמינה רק מקורי של חברה מוכרת [כמו סאן דיסק וכאלו]

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
קחו בחשבון, הרבה פעמים הדיסקים האלו הם עם הצהרת כמות ג'יגה מזויפת!
היה לי עגמת נפש גדולה עם תוכן של מסיבה שהכנסתי לאונקי מהסוגים האלו, וכשהגעתי עם הדיסק למחשב של המסיבה - החומר לא היה קיים בשום צורה.
יש מידע ברשת על זיוף גודל הקיבולת של דיסקים אלו.
אני אישית מזמינה רק מקורי של חברה מוכרת [כמו סאן דיסק וכאלו]
צודקת ידעתי על זה אבל אני לא סומכת על חומר חשוב ומגבה בדיסק און קי טוב (סאנדיסק לדוג' כפי שאמרת) כמעט כל מה שעל הדיסקים אונקיים שלי בכללי מגובה. חוץ מזה סתכלי את כמות ההזמנות ואת כמות האנשים שאהבו את זה.

הינ בו

משתמש מקצוען
באמת גרביים מדהימות! וכל ההמלצות שלך נעמי- שוות! תודה רבה על השיתוף! יש לך טעם!!
מי תוכ לעזןר? למוכר הזה נותר במידה 1-2 רק בצבע הכחול.
מוכר נוסף מצאתי רק במידות גדולות 5-8.
איך ניתן לחפש את אותה גרב אצל מוכרים אחרים מלבד ההצעות למוכרים שבתחתית העמוד?
באפליקציה יש אפשרות לעשות חיפוש לפי תמונה ..אז פשוט עושה צילום מסך למוצר ומחפשת מוצרים דומים

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  29  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה