קניות מוצלחות ברשת! כנסו,שתפו ותזכו למצוות!

מצב
הנושא נעול.

רחל1

משתמש מקצוען
D I G I T A L
FONT 5
אני ליתר בטחון הייתי עושה צילום מסך של הפונטים, מקיפה בעיגול את הפונט הרצוי, ושולחת לו תמונה.

אל תדאגי, הוא רושם שהוא שולח דוגמא לפני, כך שתראי איך זה יצא.

בימבמבום

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
מצעים יפים למיטת תינוק, מישו הזמין שם? מחיר ואיכות שווה?
כנ"ל לגבי בובות לא ניו יורק, סתם בובת תינוק לילדה קטנה, המחירים שווים או לא כ"כ?
תודה!

מירי 92

משתמש פעיל
צילום מקצועי

מרים שוורץ

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

מרים שוורץ

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
@מילכה123 @GALAXY יש לכם קישור לארנק חיקוי מותג איכותי עם הרבה תאים לכרטיסים וגם תאים לכסף קטן ושטרות כמובן (משהו כמו 10 כיסים ואם יש יותר - מעולה)
תודה

מירי 92

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אפשר שאלה?
האם לדעתך הצווארון הזה מתאים לסמינר, (לבת בית יעקב ;)) או שנראה ממש ג'ינס כי ממש אהבתי אותו
וואו ממש לא מתמצאת..
בכ"מ אם תיכנסי לזה ותגללי למטה יעלה עוד צבעים..
יש הרבה שמוכרים..
בהצלחה

מרים שוורץ

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
כובע פונפון איכותי נח ורך לא אכפת לי מחיר קצת יקר לתינוקת בת חצי שנה
יש למישהי המלצה?
עוד מישהי?
אני רוצה משהו מושקע אבל רוצה המלצה מפורטת ואם יש תמונה של הבת/בן שלך זה מאד יעזור לי

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מחפשת שעון זול ואיכותי לנער.
האם זה טוב?
יש המלצות אחרות?
@זהבהלה @בעריש

https://he.aliexpress.com/item/3303...rchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_52
אני לא קניתי, אז אני לא יודע בדיוק לומר, למרות שמהמשוב שם זה נראה בסדר (לא יותר מידי משובים אבל אפשר להתרשם).
בגדול אני לא משלם יותר מ15 ש"ח על שעונים משם כי אני לא מאמין בהם, יש לי שעון שכבר אצלי תקופה (לא בשימוש יומיומי אלא מידי פעם) ועדיין עובד ונראה טוב.

מילכה123

משתמש רשום

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אפשר קישור?
תודה
שעון יד מחוגים פשוט, עלה 8.8 (עכשיו 9.2 כולל משלוח), הגיע תוך חודש, עטוף טוב מאוד, נראה יפה גוף השעון לא שמן כמו בשעון אחר שהזמנתי, לא בעננים אבל נחמד. עוד אין הרבה נסיון איתו, כשיהיה, אעדכן.

שכחתי להוסיף: הזמנתי את השחור, ומה שרואים בתמונה כשחור, זה לא כ"כ חזק זה נראה מתקרב לחום, אבל זה לגמרי שחור חזק, ועכשיו אני חושב שהייתי מזמין את החום, ולא את השחור.
קישור לשעון בזיפי.
קישור לשעון באליאקספרס.

נערך לאחרונה ב:

GALAXY

משתמש מקצוען
@מילכה123 @GALAXY יש לכם קישור לארנק חיקוי מותג איכותי עם הרבה תאים לכרטיסים וגם תאים לכסף קטן ושטרות כמובן (משהו כמו 10 כיסים ואם יש יותר - מעולה)
תודה

עייני בתמונות המצורפות--- מתאים לך??
עשוי מעור איכות גבוהה
מחירו כ 80 ש"ח.

קבצים מצורפים

• a03b085b.jpg
    a03b085b.jpg
    KB 90.8 · צפיות: 69
  • abe01267.jpg
    abe01267.jpg
    KB 581.8 · צפיות: 66
  • b19a8c52.png
    b19a8c52.png
    KB 919.5 · צפיות: 60
  • ca8e74a3.jpg
    ca8e74a3.jpg
    KB 89.4 · צפיות: 59
  • SmartSelect_20190319-143714_Gallery.jpg
    SmartSelect_20190319-143714_Gallery.jpg
    KB 219.1 · צפיות: 60
  • SmartSelect_20190319-143823_Gallery.jpg
    SmartSelect_20190319-143823_Gallery.jpg
    KB 236 · צפיות: 60

מרים שוורץ

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה