קניות מוצלחות ברשת! כנסו,שתפו ותזכו למצוות!

מצב
הנושא נעול.

קופצנית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
זה הסדר מיוחד שיש לך עם הבנק?
ממה שידוע לי מבדיקה בעבר זה שהשער גבוה ובצירוף העמלה על חשבון דולרי זה לא יוצא משתלם, יתכן שזה לא נכון אשמח אם תוכלי לפרט יותר,

בנוסף צריך לשייך את הכרטיס בהתאם לקנייה לחשבון דולרי או לחשבון יורו, לא ניתן לשייך לשניהם,

חסרון נוסף או מעלה איך שתסתכלו על זה, שיש כאן זווית נוסף של סיכון או רווח זה שצריך לרכוש מט"ח לפני זה ויתכן והמט"ח ירד או יעלה עד הקנייה,
יש היום כרטיס אשראי של לאומי קארד שנותן המרה לפי היציג פלוס עמלה של 1% לכל 14 מטבעות שיש להם שער יציג,
איך אפשר להצטרף?

אני לא קונה אירואים, רק דולרים
העמלה היא רק 6.9 שח, בדקתי.
אני לא חייבת לקנות מראש- אלא אפשר אחכ ואז לא משלמת ריבית על המינוס
אם אין לי דולרים וקניתי משו בעלי, זה לא ממיר אוטומטית משקלים כמו פעם כי יש לי חשבון מט"ח בתוך החשבון- אז הפקידה קונה לי כמה שחסר- 10,20,30 דולר

ביינט

משתמש מקצוען
איך אפשר להצטרף?
כתבו על זה באתר ביינט תוכלו לראות כאן
כאן המקום לבקש ממי שיכול לכתוב הדרכות נוספות או שיש לו השגות על ההדרכות שכתובות שם, שישלח לי ואני אכניס זאת לתועלת כולנו,
אני לא קונה אירואים, רק דולרים
העמלה היא רק 6.9 שח, בדקתי.
אני לא חייבת לקנות מראש- אלא אפשר אחכ ואז לא משלמת ריבית על המינוס
אם אין לי דולרים וקניתי משו בעלי, זה לא ממיר אוטומטית משקלים כמו פעם כי יש לי חשבון מט"ח בתוך החשבון- אז הפקידה קונה לי כמה שחסר- 10,20,30 דולר
תודה על הפירוט,
לא יצא לי ברור ממה שכתבת,
למעשה מה קורה שיש לי חשבון מט"ח וכרטיס אשראי משוייך לחשבון הנ"ל, ואין לי בחשבון דולר האם החיוב מתבצע בדולר ואוטומטי נקנה עבורי דולרים לחשבון המט"ח ללא תוספת עמלות כלשהם?

נערך לאחרונה ב:

קופצנית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תודה על הפירוט,
לא יצא לי ברור ממה שכתבת,
למעשה מה קורה שיש לי חשבון מט"ח וכרטיס אשראי משוייך לחשבון הנ"ל, ואין לי בחשבון דולר האם החיוב מתבצע בדולר ואוטומטי נקנה עבורי דולרים לחשבון המט"ח ללא תוספת עמלות כלשהם?

לא נקנה אוטומטי
הפקידה אמרה לי שקופץ לה שיש מינוס במט"ח
אז היא קונה בשבילי
בלי עמלה
זה הנהלים שלהם- פאג"י

ישראלים

משתמש מקצוען
גם אני צריכה בערך לגילאים אלו
תוך כמה זמן הגיע ?
נראה לל שיגיע עד פורים

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
לא נקנה אוטומטי
הפקידה אמרה לי שקופץ לה שיש מינוס במט"ח
אז היא קונה בשבילי
בלי עמלה
זה הנהלים שלהם- פאג"י
מה עם העלות של ההמרה למט"ח בבנק?
בכמה זה שונה בתכלס מהשער היציג או מהשער הרציף?
ועוד שאלה לכל אחד יש בחשבון בבנק אפשרות להחזיק בו מט"ח? או שצריך בשביל זה משהו מיוחד?
והאם יש עמלה על החזקת מט"ח בחשבון?

רק ברכה

משתמש מקצוען
זה הסדר מיוחד שיש לך עם הבנק?
ממה שידוע לי מבדיקה בעבר זה שהשער גבוה ובצירוף העמלה על חשבון דולרי זה לא יוצא משתלם, יתכן שזה לא נכון אשמח אם תוכלי לפרט יותר,

בנוסף צריך לשייך את הכרטיס בהתאם לקנייה לחשבון דולרי או לחשבון יורו, לא ניתן לשייך לשניהם,

חסרון נוסף או מעלה איך שתסתכלו על זה, שיש כאן זווית נוסף של סיכון או רווח זה שצריך לרכוש מט"ח לפני זה ויתכן והמט"ח ירד או יעלה עד הקנייה,
יש היום כרטיס אשראי של לאומי קארד שנותן המרה לפי היציג פלוס עמלה של 1% לכל 14 מטבעות שיש להם שער יציג,

יש אפשרות לשייך לחן , דולר, אירו, או דולר ואירו יחד תלוי במטבע החיוב

ב. בן חיים

משתמש צעיר
עריכה תורנית
האם מישהו מכיר/ מתמצא בחצובה שבקישור, והאם היא מתאימה למצלמת קנון 710??
תודה מראש לכל העוזרים והמסייעים
הנה הקישור
חצובה - אלי אקספרס
חצובה שאני הזמנתי עלה לי 12.20 ש"ח ואני מאוד מרוצה מזה, זה נתפס על כל דבר, תבדקו ותבינו למה כוונתי
https://www.zipy.co.il/p/ebay/porta...8501985/?v[Color]=Black+Tripod+Holder#wrapper

גולדברג.

מעצב גרפי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה