קניות מוצלחות ברשת! כנסו,שתפו ותזכו למצוות!

מצב
הנושא נעול.

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
חיפשתי בריכת כדורים לבן שלנו החמוד, כמעט בן שנה זה מה שמצאתי (אני קונה דרך זיפי), מה אתם אומרים, זה מספיק גדול בשביל ילד לשחק? והאם הכדורים מספיקים? (100 כדורים), אשמח למי שיכול לענות (אם אתם מעונינים לדעת זה יוצא יחד 55.9 ש"ח, אם למישהו יש יותר זול אודה לו אם ישים קישור, כמובן של זיפי.)
הבריכה
הכדורים
היום הגיע הבריכה (32 ימים), זה בריכה מתקפלת כזאת חמודה וקומפקטית מתקפלת ממש לקטן, שימו לב שהדפנות אינם כ"כ גבוהת (מספיק בשביל הכדורים) והם גם מתקפלות כשהילד עולה עליהם, בשבילו זה בכל אופן חתיכת אטרקציה (בינתיים הוא משחק עם 100 כדורים, זה מה שהזמנו, אני כנראה יזמין עוד 500 כדורים למרות שעוד 250 יספיק לכאורה,) ממש חמוד, עוד אפשרות להעסיק את הילד בכיףףףףףף ובלי לשלם מאוד יקר.
נשמח שתעדכנו כשיגיע הבריכת כדורים.
כיגיע אשמח לשמוע איך זה.

EFRAT2004

משתמש פעיל
עימוד ספרים
גם לכם זה קרה אולי?

בימים האחרונים ניסתי לבצע מספר רכישות בעליאקספרס, לפני אישור סופי יש בעיה ומופיע הערה כי התשלום לא נתקבל.
ניסתי כמה פעמים מ-2 מחשבים שונים, ניסתי עם כרטיס אשראי ניסתי עם פייפל - וכולם בשלב האחרון יש בעיה.

גם לי אולי זה תלוי בכרטיס של לאומי קארד?

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
גם לי אולי זה תלוי בכרטיס של לאומי קארד?
כן זה כרטיס של לאומי קארד. דרך פייפל בסוף הלך לי, אבל לא כל המוכרים בעלי מקבלים פייפל. אולי אתקשר לחברת האשראי, למרות ששלחו לי קוד אימות, הכנסתי את הקוד אבל לפני אישור סופי יש הערה על בעיה.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כמה דברים שהגיעו ומומלצים [מתנצלת מראש אם כבר העליתי משהו בעבר]:

מחליק לקרם על עוגה. מחברים את החלק האנכי לאופקי בהתאם לגובה העוגה

סטים של עגילים ושרשראות לילדות. קניתי למתנות. חמוד. מקסים. מתאים לדעתי עד גיל 12 בערך. העגילים קטנות, צמודות לאוזן
https://he.aliexpress.com/item/RINHOO/32904742715.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dYUNrNO
מאלו הזמנו את הדקל והסוסים

https://he.aliexpress.com/item/RINHOO-Emoji/32951387059.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4d8IjTDY
מאלו הזמנו לב חייכן ופרח

ממלא גבות. הזמנתי אפור עם מברשת וחום בלי מברשת. מעולה. ממלא טוב

עגילים תולות. חמודות ממש. מתאימות לבת מצווה. לקחנו את הצבעוני

עגילים מתוקות ממש. לקחנו זהב. הילדה קצרה המון מחמאות. [גיל 12]

עגילים נעלי בלט. קטנות ממש. מתאים לדעתי לילדה בכיתה ב-ג

עניבה. לקחנו את Y125. הבחור מבסוט

תבנית סיליקון לפטיפורים, מלבנים. בקרוב מתכון לתבנית הזו. תמונה כבר העליתי.

שרשרת ינשופים לנערה. חמוד ממש.

נערך לאחרונה ב:

חיה12

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לתועלת הציבור
תקן ישראלי למחזיקי מוצץ

• אורך מחזיק המוצץ לא יעלה על 22 ס"מ.
  • העובי המינימלי של אמצעי החיבור בין תפס הבגד לבין תפס המוצץ (חוט, שרשרת וכד') צריך להיות 1.5 מ"מ.
  • במידה ומחזיק המוצץ מכיל רכיבים שמאפשרים לו לשמש גם כצעצוע, עליו להיבדק על פי תקן ת"י 562 לבטיחות צעצועים.
  • במידה וישנם חורים במחזיק המוצץ (חורי אוורור, חורי השרשרת וכד') יש לוודא כי אצבעות התינוק לא יוכלו להיתפס בהם.
  • מרכיבי מחזיק המוצץ צריכים להיות עמידים מפני סכנת התפרקות ולעבור בדיקות רעילות.

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
למישהו יש ניסיון עם העגלה הזאת, למי שיש קישור לעגלת בובה טובה וחזקה אשמח לקבל.
הזמנתי לפני כשבועיים את העגלה הזאת, והיא נראית מעולה!
בנויה טוב, יש אפשרות להחליף למצב ישיבה כמו טיולון, ולהחליף את כיוון המושב והידית. ממש כמו עגלה אמיתית.
הגיע עד הבית תוך יומיים

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מישהו יכול אולי לומר לי מה הכוונה? (התלוננתי על בגד, וזה מה שהוא כתב)
hello, is it different form the size chart> could you measure it and send thepicture thx

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה