קמאטק / מכון לב - מה עדיף?

מרשימה

משתמש סופר מקצוען
הפסיקו את התוכנית כי היה קשה מד
ככה בערך הבנתי מהמרכזת.
שהיה קשה בצורה לא הגיונית ולא מספיק הביא תמורה ביחס להשקעה.
אבל אני לא בטוחה שזה היה מכון לב - היא דיברה על סטאטרפ ניישן
זו אותה תכנית?

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
ככה בערך הבנתי מהמרכזת.
שהיה קשה בצורה לא הגיונית ולא מספיק הביא תמורה ביחס להשקעה.
אבל אני לא בטוחה שזה היה מכון לב - היא דיברה על סטאטרפ ניישן
זו אותה תכנית?
סטרטאפ ניישן מראש יועדה רק לשנתיים (מבחינת תקציבים)

אלי אלימלך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מנסיון טרי מאד...
אני סיימתי עכשיו לימודים ועשיתי קמא טק - וחברות שלי עשו מכון לב
מקמא טק - בנות התחילו עכשיו בודקמפים במקומות יחסית משתלמים אבל טוענים שהם די אכזבו השנה....
וגם אלה שכבר התקבלו לבודקמפים שווים אין שום התחייבות שאכן יתקבלו בסוף לאותה עבודה, ההשמה של קמאטק לא מובטחת מיד בסיום הבודקמפ זה יכול להיות גם אחרי שנה...(למרות שהתוכן של הבודקמפ אכן משתלם מאד)
לגבי מכון לב - הלימודים אכן ברמה מאד מאד גבוהה ודורשים המוןןןןןןן,
ולגבי ההשמה- המצב ממש קשה אצלנו יש הרבה בנות שלמדו את זה ורק בנות בודדות ממש התקבלו...
אז לסיכום, המצב כרגע בשוק ההיטק לא הכי אופטימי יש מיתון ללא קשר למסלול שתעשי ו2 המסלולים האלו הם יחסית חדשים בסמינרים כך שקצת קשה לומר באופן מפורש מה משתלם יותר....
בכל מקרה, המון הצלחה במה שתבחרי!
אני מקמא-טק

ו... לא הבנתי במה אכזבנו? - ההשמות מתחילות בסיום הבוטקמפים. בעוד כחודש. האכזבה היא ממה?

ישראלה ישראלי

משתמש סופר מקצוען
מנסיון טרי מאד...
אני סיימתי עכשיו לימודים ועשיתי קמא טק - וחברות שלי עשו מכון לב
מקמא טק - בנות התחילו עכשיו בודקמפים במקומות יחסית משתלמים אבל טוענים שהם די אכזבו השנה....
וגם אלה שכבר התקבלו לבודקמפים שווים אין שום התחייבות שאכן יתקבלו בסוף לאותה עבודה, ההשמה של קמאטק לא מובטחת מיד בסיום הבודקמפ זה יכול להיות גם אחרי שנה...(למרות שהתוכן של הבודקמפ אכן משתלם מאד)
לגבי מכון לב - הלימודים אכן ברמה מאד מאד גבוהה ודורשים המוןןןןןןן,
ולגבי ההשמה- המצב ממש קשה אצלנו יש הרבה בנות שלמדו את זה ורק בנות בודדות ממש התקבלו...
אז לסיכום, המצב כרגע בשוק ההיטק לא הכי אופטימי יש מיתון ללא קשר למסלול שתעשי ו2 המסלולים האלו הם יחסית חדשים בסמינרים כך שקצת קשה לומר באופן מפורש מה משתלם יותר....
בכל מקרה, המון הצלחה במה שתבחרי!
לסיים עכשיו זה עדיין לא אומר כלום.
לא כולן אמורות למצוא עבודה יום אחרי הלימודים.
חנוכה זה כבר מדד נחמד יותר.

דאון

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לסיים עכשיו זה עדיין לא אומר כלום.
לא כולן אמורות למצוא עבודה יום אחרי הלימודים.
חנוכה זה כבר מדד נחמד יותר.
שנה שעברה בבית המורה כל הבנות שעשו קמאטק והתקבלו לבוטקמפ נכנסו לעבודה דרכם

שושנה 1234

משתמש חדש
שלום, אני אחד המנהלים של קמא-טק,

אין אפשרות למי שהיה בתכניות אחרות לקבל השמת ג'וניור בקמא-טק. מי שאומר משהו אחר - משקר ביודעין [ לעיתים במטרה לפגוע בתכנית שלנו "תלמדו תכנית פלונית וממילא קמא-טק יעשו לכם השמה"].

יש אצלינו כ-800 תלמידות בשנה, ומתוכן אנחנו עושים כ-15 בוטקמפים למצטיינות - ודואגים להן להשמה בחברות הטובות (זו שנה חמישית עם 95 אחוז השמה לבוגרות הבוטקמפ).

אין לנו זמן, משאבים, ויכולת לעשות עוד השמות לבוגרות של תכניות אחרות (יש לנו עול אדיר ליישם את הבוגרות שלנו, "עניי עירך קודמים")

יתירה מכך - הסיבה שחברות קולטות מאיתנו את הבוגרות זה כי הן סומכות על המערכות שלנו. אם התלמידה לא למדה אצלינו - אין לנו דרך לוודאות את איכותה וטיבה.

והכל נפלא - שוק חופשי, כל אחת תבחר לה את התכנית שלה ותלך לאן שהיא רוצה. בהצלחה לכל התכניות - ברכה מרובה בבית הזה :)
לא התכוונתי שקמאטק עושים השמה למי שלא למדה אצלם
אלא שאני יודעת על בנות ממכון לב שהתקבלו לאותם מקומות שבנות שלמדו בקמאטק התקבלו, רק בשכר פי 2 בערך (למשל בנק לאומי) וסיפורים הפוכים לא שמעתי...

אלי אלימלך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אלא שאני יודעת על בנות ממכון לב שהתקבלו לאותם מקומות שבנות שלמדו בקמאטק התקבלו, רק בשכר פי 2 בערך (למשל בנק לאומי) וסיפורים הפוכים לא שמעתי...
תגובה לא מכובדת, בזמן שאני כמזדהה בשם קמא-טק כיבדתי את התכניות האחרות.

לגופה של תגובה -

אני הגבתי לטענה של הניק "פרוגיוזר" שאפשר ללמוד בתכנית אחרת ולקבל השמות של קמא-טק. ועל זה הגבתי נחרצות שזה לא יקרה מכיוון ויש לנו עול אדיר לעשות השמות לבוגרות הבוטקמפים שלנו לפני שאנחנו מטפלים בבוגרות של תכניות אחרות שמטבע הדברים אמורות להסתדר על ידי מנהליהן [וזה בסדר גמור].

ו...קמא-טק לא עשתה אף פעם השמות בבנק לאומי לבוגרות הבוטקמפים, כך שמדובר בהשמצה.

נערך לאחרונה ב:

דאון

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אני מכירה כמה בנות שניכנסו לעבודה דרך קמא-טק בשנתיים האחרונות במשכורות של 18K (ושמעתי שגם היו שהתחילו ביותר) שלכל הדעות זה משכורת מטורפת למתחילה (גם בציבור הכללי)
כך שאני לא מאמינה שיש מקומות שעושים השמה בשכר יותר גבוה בטח לא בהפרש גדול
במיוחד שקמא-טק כבר בשוק 5 שנים ומכון לב סיימו עכשיו מחזור ראשון

yitzhak123

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
אני מכירה כמה בנות שניכנסו לעבודה דרך קמא-טק בשנתיים האחרונות במשכורות של 18K (ושמעתי שגם היו שהתחילו ביותר) שלכל הדעות זה משכורת מטורפת למתחילה (גם בציבור הכללי)
זה די הסכום הסטנדרטי לבוגר תואר בציבור הכללי.

loving music

משתמש מקצוען
כך שאני לא מאמינה שיש מקומות שעושים השמה בשכר יותר גבוה בטח לא בהפרש גדול
במיוחד שקמא-טק כבר בשוק 5 שנים ומכון לב סיימו עכשיו מחזור ראשון
זה די הסכום הסטנדרטי לבוגר תואר בציבור הכללי.

ו(לכן) אין שום היגיון שמישהו הצליח לבצע השמה לבנות חרדיות במשכורות של פי שניים ויותר....

שירה:)

משתמש מקצוען
לא הבנתי, הבנות בתכנית של מכון לב בסמינרים רק עכשיו מסיימות שנה ראשונה,
איך כבר התקבלו לעבודה?

שירה:)

משתמש מקצוען
יש סמינרים שסיימו עכשיו שנה ב'
ומכון לב דאג להם להשמה? או שזה מטעם הסמינר?
זה מוזר לי, כי בוגרות של מכון לב בקמפוסים שלהם עדיין הרבה לא מושמות בעבודה, איזה אינטרס יהיה למכון לב לדאוג לבנות מהסמינרים לפניהן?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה