בקשות קליפים / לופים / אפקטים, ועוד קליפ של נר דולק/ נר נשמה

• פותח הנושא dn
  • פורסם בתאריך

dn

משתמש צעיר
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
אני לא כ"כ יודעת איך לחפש... אולי משהו העלה פעם?
תודה לכל המסיעים!

מרגרינה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נדמה לי שהעלו לפה פעם, אבל זה נמצא אצלי בעבודה.
אני יהיה שם רק מחר לפני הצהריים אם זה עדין רלוונטי תעדכני אותי באישי ואני אשלח לך.

mp2

משתמש צעיר
הדמיות בתלת מימד
יש גם באיכות יותר גבוהה.

קבצים מצורפים

• נר.rar
    KB 680.1 · צפיות: 71

צמרת

משתמש פעיל
D I G I T A L
נר נחמד

באיכות מוצלחת

קבצים מצורפים

• 415138_018_fc-wmcm.rar
    1.7 MB · צפיות: 66

dn

משתמש צעיר
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
תודה רבה לכולם, אבל זה כבר לא רלוונתי...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  17  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה