דרוש מידע קליפ לבת מצוה-מה המחירים?

ב"ה בת מצוה!!
התחלתי לברר על קליפ לבת מצוה והמחירים שקיבלתי בסביבות 800 ש"ח (כולל האולפן, צילומים )
אשמח לקבל מידע על הצעות מחיר נמוכות יותר..אך גם משהו טוב..
(במודיעין עילית)
תודה!!
יותר זול מזה??
איזה קליפ יוצא במחיר כזה??
נשמע מידיי זול אני לא הייתי מפתחת ציפיות יותר מידיי.

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יותר זול מזה??
איזה קליפ יוצא במחיר כזה??
נשמע מידיי זול אני לא הייתי מפתחת ציפיות יותר מידיי.
עורכת מתחילה
אולפניסטית מתחילה
צילומים בפארק הקרוב
ופלייבק ממאגר המוכנים במחשב.

4-5דק' קליפ-בהחלט זה המחיר. (ואפשר להשיג גם בפחות..)

נכון שאני אישית לא ממש ''מתחברת'' לסגנון הזה. ובשבילי כל קליפ זה השקעה עד המקסימום.

אבל אם אילו האפשרויות הכספיות והם מרוצים מתוצאה כזו למה לא?

אביטלוש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני עורכת קליפים לבת מצווה
בדר"כ בין 500 ל600 ש"ח (תלוי בשיר)
כולל צילום וידאו ועריכה
(כבר שלוש שנים בתחום)
המייל שלי ליצירת קשר וקבלת דוגמאות
NAIM0772012747*gmail.com

LDD

משתמש חדש
הי אני ממודיעין עילית
אני מפיקה קליפים במחירים ממש טובים
יש לי גם אולפן כך שאני עושה חבילה של הכל כולל הכל
הקלטה
הסרטה- (יש אפשרות של הסרטה עם רחפן בנוסף להסרטות רגילות)
ועריכה
מוזמנת לפנות אלי

369963my;)gmail.com

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
עורכת מתחילה
אולפניסטית מתחילה
צילומים בפארק הקרוב
ופלייבק ממאגר המוכנים במחשב.
מזעזע. איך אפשר להכניס כך ילדה לעול תורה ומצוות.

צוחקת כמובן.
למה לאנשים כואב שלאחרים לא אכפת לקחת פלייבק ממאגר (ה' ישמור) והם לא מצליחים לזהות באיכות הקול (של הזמרת המהוללת מי שישמע...) אם האולפניסטית מתחילה או מתקדמת.
שמחה לשמוע שיש אופציה להוציא קליפ בעלות בזויה של כמה מאות שקלים. בבקשה אל תפריעו לזה לקרות ואל תערערו את האנשים שפונים אל האופציה הזו.
(ולא אני לא עורכת בקרוב בת מצוה....)

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מזעזע. איך אפשר להכניס כך ילדה לעול תורה ומצוות.

צוחקת כמובן.
למה לאנשים כואב שלאחרים לא אכפת לקחת פלייבק ממאגר (ה' ישמור) והם לא מצליחים לזהות באיכות הקול (של הזמרת המהוללת מי שישמע...) אם האולפניסטית מתחילה או מתקדמת.
שמחה לשמוע שיש אופציה להוציא קליפ בעלות בזויה של כמה מאות שקלים. בבקשה אל תפריעו לזה לקרות ואל תערערו את האנשים שפונים אל האופציה הזו.
(ולא אני לא עורכת בקרוב בת מצוה....)
במחילה,
איפה ראיתי שהפרעתי?

רק ציינתי שאל תפתחו ציפיות גבוהות במחירים כאילו, כי משהו טוב אמת עולה יותר כי הוא צורך יותר.
כפי ההשקעה ככה העלות בכל דבר.

אגב-
מניסיוני בתחום הנ''ל ב''ה אני יודעת לתמרן ולהבין איפה אפשרי להוריד קצת בלי יותר מידיי לפגוע באיכות ובכך להוציא את שני הצדדים מרוצים. לא צריך ללכת רחוק...

מסכימה איתי שגם לא כל בית הוא מוזיאון, ובכ''א את לא תבואי ללקוח שיתנה אתך מראש שהכל צריך לעלות גג 200-300 ש''ח.

LDD

משתמש חדש
יש לי למכירה 2 שירים לבת מצוה כולל פלייבק
אחד במנגינת בזכות התורה והשני במנגינת חרשו
80 שקל לשיר+פליבק
יש לי למכירה 2 שירים לבת מצוה כולל פלייבק
אחד במנגינת בזכות התורה והשני במנגינת חרשו
80 שקל לשיר+פליבק
אשמח גם לשמוע פרטים
במייל

369963my ;) gmail.com

חוליה בשרשרת.

משתמש חדש
למי שמחפשת משהו מושלם ובלי לשלם הרבה מוזמנת לפנות אלי.
נכון שזה נשמע קלישאה אבל-
יש לי קליפ מושקע במיוחד, עם מסר עוצמתי וחזק ומשולב עם תמונות והסרטות של בת המצווה לכל אורכו.
מכיוון שאני לא צריכה לערוך לכל לקוחה את הקליפ מהתחלה אלא רק לשלב תמונות והסרטות המחיר בהתאם והלקוחה מקבלת ביד קליפ מושקע ואישי של הילדה בעריכה חדשנית בתלת מימד וכל זה במחיר של סטא'זרית מתחילה ואפילו פחות.
ולמי שעדיין מפקפקת-
אפשר לשלוח לי למייל 8482893:pgmail.com את המילה דוגמא ולקבל חזרה דוגמא של הקליפ המדובר.
אחרי שתראו ותתרשמו כל מילה נוספת תהיה מיותרת.

shuli43

משתמש רשום
שלום לכן
אני מחפשת פליבק של השיר נקדש את שימך
למישהו יש?
איך אפשר להשיג?
תודה!

גביע האש

משתמש מקצוען
ב"ה בת מצוה!!
התחלתי לברר על קליפ לבת מצוה והמחירים שקיבלתי בסביבות 800 ש"ח (כולל האולפן, צילומים )
אשמח לקבל מידע על הצעות מחיר נמוכות יותר..אך גם משהו טוב..
(במודיעין עילית)
תודה!!
זה ממש זול!
קליפ ברמה לא תמצאי פחות מזה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  22  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה