דרוש מידע קלטת סיפורים "יש ויש"- עדיין קיימת?

• פותח הנושא YRN
  • פורסם בתאריך

YRN

משתמש מקצוען
לפני שנים היתה לנו קלטת מתוקה בשם "יש ויש" עם ארבעה סיפורים (יש חתונה, יש יומולדת, יש מתנות, רוצים לנסוע עם אמא).
מישהו יודע האם ניתן עדיין להשיג אותה בחנויות, או לחילופין- מי היוצרת שלה?
אשמח לכל מידע.
תודה רבה!

זהבית87

משתמש מקצוען
אכן קלטת מתוקה
יש לנו אותה
כתוב עליה: מ.שנור מגישה...
לפרטים: 0527636858

• תודה
Reactions: YRN

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
לפני שנים היתה לנו קלטת מתוקה בשם "יש ויש" עם ארבעה סיפורים (יש חתונה, יש יומולדת, יש מתנות, רוצים לנסוע עם אמא).
מישהו יודע האם ניתן עדיין להשיג אותה בחנויות, או לחילופין- מי היוצרת שלה?
אשמח לכל מידע.
תודה רבה!
גם לנו יש אותה.
לא שמענו אותה מזמן (קלטת, בכל זאת). ועדיין מצטטים אותה לעיתים מזומנות :)

nechmad

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
קניתי אותה לפני כמה שנים והילדים מאד אוהבים אותה
עכשיו היא נהרסה...
אבל השגתי אותה בקובץ שמע
פני אלי באישי אשלח לך בשמחה

• תודה
Reactions: YRN

YRN

משתמש מקצוען
קניתי אותה לפני כמה שנים והילדים מאד אוהבים אותה
עכשיו היא נהרסה...
אבל השגתי אותה בקובץ שמע
פני אלי באישי אשלח לך בשמחה
תודה על נדיבותך! יש לי אותה בקובץ שמע, אני רק מנסה לברר האם מותר לי להשתמש בו הלכתית ומוסרית.

dafdefet

משתמש מקצוען
היה לי את הקלטת הזו
והילדים מתגעגעים

איך אפשר להשיג?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה