קישוט סוכה שהכנתי עם בן ה-9

רררר

משתמש רשום
היות ובגיל הזה כבר לא מכינים קישוט בחיידר (למה???), הכנתי איתו בבית, ואני מצרפת תמונה. התמונה לא כ"כ איכותית, במציאות הקישוט הרבה יותר זוהר.
למי שרוצה הוראות: קרטון ביצוע צבוע בגואש מטאלי תכלת, האבנים מגלילי נייר טואלט צבועים בגואש מטאלי וגזורים לאורך לשלוש חלקים שווים ואח"כ לרוחב. האותיות מטפט קטיפה שחור.

קבצים מצורפים

• P9100001.JPG
    2.6 MB · צפיות: 46

YochiS

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
רעיון מקסים! ונראה פשוט לביצוע...
וכל הכבוד על העבודה עם הילד.

חני 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
D I G I T A L
יצא מקסים!!
האבנים מגלילי נייר טואלט - ממש רעיון מבריק - אהבתי שזה יוצא תלת מימד...
כל הכבוד!

מפרגנת

משתמש צעיר
קישוט מהמם הבנים שלי גם הודיעו שהם חייבים לעשות קישוט לסוכה בבית כי בכתה לא מכינים רעיון יפה מאד

יעל אייזיקוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
קישוט יפה ואמא מדהימה!
ריגשת אותי...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  35  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה