גבס קירות פנימיים מגבס

מתייעצת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
נניח הם בודקים עמידות של דלת (אצל הסבתא) לדפיקות ע"י מטריה.
תוצאות המחקר היו שהדלת אינה עמידה ונוצר חור...
מזדהה ומכירה מקרוב,
לא ממליצה על גבס בכלל. מנסיון.
עשינו קירות פנימיים גבס . אין לי מושג איך הילדים עשו את זה אבל זה לא דרש מהם מאמץ מיוחד... יש חורים בגודל אגרוף, אני תמיד חוששת שעכברים יכולים להסתתר שם, הפאנלים נפלו ומאחוריהם התגלו חורים. בקיצור- לא מומלץ. בקשר לטענה על הזזת קירות בקלות , היא היתה נכונה אם היית יכולה במו ידייך לעשות זאת. כל זמן שנדרש בעל מקצוע בשביל הזזת קיר- מה הועילו חכמים? זו הוצאה כספית ולכלוך, אמנם בקטן אבל בכל זאת לא משהו שתעשי כל שנה שנתיים.

אנוכי

משתמש מקצוען
האם בנים (שובבים!) זה שיקול האם לעשות קירות גבס?
היתה לי חברה עם קירות גבס, בסלוםן היה חור בגודל אמה על אמה- שאחד השובבים נתקע עם הבימבה שלו, ומאז טיפח את החור מידי פעם,
היה גם מקום שניסו להעביר כבלי תיקשורת, ונוצר חור מכוער,
אגב, היו רבים שלא רצו לקנות דירות בבנין כזה כי כל הקירות הפנימיים היו מגבס, מה שמראה שבעיני רבים זהו חיסרון משמעותי
ויתרון הזההת הקירות נספר פחות בהנחה שאנשים לא עושים את זה על בסיס יומיומי,
אגב פינו הקירות היו שבורות כמעט בכל מקום, אני היום לא הייתי חושבת על כיוון כזה

shani123

משתמש מקצוען
גם אני חושבת שקיר גבס אינו חזק ויעיל מספיק בתוך בית

אבל, כשרצינו חלוקה פנימית קלה בבית, בלי שיפוץ מאסיבי ותהליכי בניה
בנינו עם קיר גבס.
לענין הבידוד - תכנון של ארונות צמודים מ2 צידי הקיר, הועילו מאד מאד לבידוד.
לענין החוזק - התעקשתי על הרבה ניצבים + 2 לוחות גבס צמודים זה לזה.
ב"ה מחזיק כבר כמה שנים ונראה חדש. בע"ה ימשיך כך...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלח

א לְדָוִד אוֹדְךָ בְכָל לִבִּי נֶגֶד אֱלֹהִים אֲזַמְּרֶךָּ:ב אֶשְׁתַּחֲוֶה אֶל הֵיכַל קָדְשְׁךָ וְאוֹדֶה אֶת שְׁמֶךָ עַל חַסְדְּךָ וְעַל אֲמִתֶּךָ כִּי הִגְדַּלְתָּ עַל כָּל שִׁמְךָ אִמְרָתֶךָ:ג בְּיוֹם קָרָאתִי וַתַּעֲנֵנִי תַּרְהִבֵנִי בְנַפְשִׁי עֹז:ד יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַלְכֵי אָרֶץ כִּי שָׁמְעוּ אִמְרֵי פִיךָ:ה וְיָשִׁירוּ בְּדַרְכֵי יְהוָה כִּי גָדוֹל כְּבוֹד יְהוָה:ו כִּי רָם יְהוָה וְשָׁפָל יִרְאֶה וְגָבֹהַּ מִמֶּרְחָק יְיֵדָע:ז אִם אֵלֵךְ בְּקֶרֶב צָרָה תְּחַיֵּנִי עַל אַף אֹיְבַי תִּשְׁלַח יָדֶךָ וְתוֹשִׁיעֵנִי יְמִינֶךָ:ח יְהוָה יִגְמֹר בַּעֲדִי יְהוָה חַסְדְּךָ לְעוֹלָם מַעֲשֵׂי יָדֶיךָ אַל תֶּרֶף:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה