מידע שימושי קייטרינג בבית שמש

מגדים

משתמש צעיר
מחפש קייטרינג זול בבית שמש.
אשמח לשמוע המלצות אישיות.
אפשר באישי.

גפ"ן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש כל מיני,
השאלה למה אתה צריך:
1. סעודה או שולחן מתוק,
2. מחיר כולל אולם או רק קייטרינג
3. עם מלצרים /בלי . כלים ח"פ או "אמיתיים" וכד'
4. מספר מוזמנים (יש זולים שנותנים רק ממספר מסוים של מוזמנים)
5. מה נקרא אצלך זול?

מגדים

משתמש צעיר
1. סעודה.
2. רק קייטרינג
3. עם\בלי, לא כל כך משנה, אוכל לקחת בעצמי מ'היימישע טיילערס'. כלים ח"פ.
4. 100 מנות.
5. מצאתי כולל מלצרים ב43 ש"ח למנה. הסיבה שאני שואל, היות וידידי לקח בקרית ספר ב39 למנה. ופחות או יותר אותו תפריט.

דולר

משתמש פעיל
יש את :
פלדמן02-9995045
אשה חסידית אוכל מעולה מנסיון

טיגריס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
יש כץ בחפציבה
ויש יקר יותר קנר מהקריה.
אני אחפש מספרים.

בנצי וינברג

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
את כץ יש לי כבר
029922138
לא עונים לי

אשמח עדיין לקבל את המספר של קנר

חני בנני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אני עושה חלבי בבית שמש
המייל בחתימה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה