דרוש מידע קיטנות קיץ בגנים תשע"ט

יעלי מיכאלי

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
נכון, רק שלא תמצאי ביביסטר במחיר הנ"ל לחבורת ילדים,
מינימום 25 יקחו לך לשעת צהרים
ואני לא מדברת על זה שאח"כ בשעות הצהרים העבודה שלך תיהיה בכפליים כי הם מיצו את הבית עם הביביסטר בשונה מצהרון בגן

n&s

משתמש צעיר
הכל טוב והכל יפה...
למה??? אבל למה??? בבית שמש הקייטנה הזו אמורה לעלות 340 ש"ח???
ראיתי פה תגובות שזה לפי מעמד סוציואוקונומי של תושבי העיר... התושבים פה בעיר גם החרדים וגם החילונים במעמד לא גבוה, ובודאי לא גבוה ממעמדם של הבני ברקים... אז למה גיסתי בבני ברק תשלם 100 ש"ח ואני ישלם 340 ש"ח על אותה קייטנה???
או שמיהו פה גוזר קופון על הקייטנות בבית שמש... בקייטנת פסח למשל לא היו אמורים לשלם , היה לזה סבסוד מלא!!! משום מה אצל אחד מילדיי שאמור היה לקבל את הקייטנה חינם גבו 100 ש"ח... כששאלו למה? מה קורה פה? התשובה שהיתה היא, "פיספסנו את מועד הרישום של המוסד שלנו בעיריה ולכן התשלום הועבר על ההורים" נראה לכם שזה נורמאלי????
משהו פה בבית שמש לא תקין לדעתי...

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
החשבון שלך נכון אם יש לך רק ילד אחד
אחרת, את משלמת לביביסיטר אחת עבור כמה ילדים
ולמי שאין ילד אחד, יכולה פשוט לאגד כמה חברים יחד. זה יצא יותר זול.
570 ש' זה עלות לצהרון לא מסובסד עם אוכל (לכן התפלאתי מאד שאמרו פה על 270 ש' שזה יקר, מישהו לא עשה חשבון..) זה לא יקר עבור המוצר שמקבלים. אבל זה המון כסף.
אני במקרה כזה (עדיין לא התפרסמה אצלינו קיטנת צהרון) אעדיף לארגן כמה ילדים ולעשות צהרון עובר (כל יום בבית אחר עם בחורה קבועה שאוספת אותה ומשלמים לה בין 20-30 לשעה)

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
הכל טוב והכל יפה...
למה??? אבל למה??? בבית שמש הקייטנה הזו אמורה לעלות 340 ש"ח???
ראיתי פה תגובות שזה לפי מעמד סוציואוקונומי של תושבי העיר... התושבים פה בעיר גם החרדים וגם החילונים במעמד לא גבוה, ובודאי לא גבוה ממעמדם של הבני ברקים... אז למה גיסתי בבני ברק תשלם 100 ש"ח ואני ישלם 340 ש"ח על אותה קייטנה???
או שמיהו פה גוזר קופון על הקייטנות בבית שמש... בקייטנת פסח למשל לא היו אמורים לשלם , היה לזה סבסוד מלא!!! משום מה אצל אחד מילדיי שאמור היה לקבל את הקייטנה חינם גבו 100 ש"ח... כששאלו למה? מה קורה פה? התשובה שהיתה היא, "פיספסנו את מועד הרישום של המוסד שלנו בעיריה ולכן התשלום הועבר על ההורים" נראה לכם שזה נורמאלי????
משהו פה בבית שמש לא תקין לדעתי...
כנראה שברוב המוסדות החרדיים משהו לא נורמאלי,
הבנתי שכל אחד לוקח כמה שרוצה, בתקווה שההורים ישבו בשקט ולא יתלוננו.

מאורגנת

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
אחד הדברים שמפריעים לי זו הרמה של הקיטנה לפני שהקיטנות היו תחת הערייה הגננות עשו קיטנה אולי קצת יותר יקרה אבל הרבה יותר ברמה
היום הקיטנה היא תחת העירייה אבל לא כ"כ זולה
המקיטנות לרוב הן בחורות שסיימו כעת את הסמינר ואמרו לי שהרשת כמעט לא נותנת להן תקציב לפעילות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  27  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה