דרוש מידע קיטנות קיץ בגנים תשע"ט

רגע

משתמש מקצוען
יופי סוף סוף עובדות משרד התעוררו להגיב ולא רק עובדות הוראה...
מסכימה עם כל מה שכתבו מעלי,
לא הגיוני שאני אמורה להוציא על החופש על 2 ילדים שבגנים רק לקיטנות איזה 1700 שקל
ועוד צריך אח"כ קיטנה לתשעת הימים.
המשכורת שלי לא יותר גבוהה בחודשים האלו כי יש לילדים חופש.
ואילו רק לפחות הקיטנה היתה נגמרת ב-1:30 יכולנו לוותר על הצהרון והבעל היה אחרי הכולל אוסף אותם, אבל עכשיו גם 1.
מותר לנו להתלונן...
תודה נאמר ואנחנו אומרים על המון דברים(ובאמת יש על מה להודות)
אבל שאנחנו ככה נתקעים מותר גם להתלונן, ונא לא להגיד לי את כל מה שאמרו למעלה - זה לא משכנע...

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
למה בחול זה כן יכול להיות ובארץ לא
כי בארץ לא רוצים לשלם.
תבררי כמה עולה דיי קמפ בבורו פארק, או קמפ לינה בהרים. אחרי שתחזרי אלינו עם תשובות נבין כולנו למה בארץ אין מסגרות כאלו. וטוב שכך.
האבסורד שהורים צריכים לדאוג לתעסוקה של ילדיהם בחופש (ולשלם את זה) דומה לאבסורד שהורים צריכים להאכיל את ילדיהם במשך שבעה ימים בשבוע. ושהורים שומו שמיים נאלצים לקום לתינוקות בלילה. ועוד אמורים ללכת לעבודה למחרת!!!

רגע

משתמש מקצוען
כי בארץ לא רוצים לשלם.
תבררי כמה עולה דיי קמפ בבורו פארק, או קמפ לינה בהרים. אחרי שתחזרי אלינו עם תשובות נבין כולנו למה בארץ אין מסגרות כאלו. וטוב שכך.
האבסורד שהורים צריכים לדאוג לתעסוקה של ילדיהם בחופש (ולשלם את זה) דומה לאבסורד שהורים צריכים להאכיל את ילדיהם במשך שבעה ימים בשבוע. ושהורים שומו שמיים נאלצים לקום לתינוקות בלילה. ועוד אמורים ללכת לעבודה למחרת!!!
מה הקשר??

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
הקשר בעיני ברור מאד.
הילדים הם שלנו, ואנחנו צריכים לדאוג לצרכים שלהם. אף אחד אחר לא.
ואחד מהצרכים (היותר מעצבנים) הוא לדאוג להם לסידור בחופשה של חודשיים של מוסדות החינוך.
נכון שבשנים האחרונות יש הקלה מצד משרד החינוך בימי חופשה. אבל זה סוג של מתנה וכך צריך להתיחס אליה. עדיין האחריות היא שלנו. ומי שהמתנה לא טובה לו שימצא פתרון אחר.
זה פשוט בדיחה להתלונן על מתנות כאלו.
מערכת החינוך בישראל (כמו ברב המדינות בעולם) פעילה עשרה חודשים בשנה (וגם הם לא מלאים) כשמבינים את האקסיומה הזו הדברים בעיני מקבלים ממד אחר.

רגע

משתמש מקצוען
הקשר בעיני ברור מאד.
הילדים הם שלנו, ואנחנו צריכים לדאוג לצרכים שלהם. אף אחד אחר לא.
ואחד מהצרכים (היותר מעצבנים) הוא לדאוג להם לסידור בחופשה של חודשיים של מוסדות החינוך.
נכון שבשנים האחרונות יש הקלה מצד משרד החינוך בימי חופשה. אבל זה סוג של מתנה וכך צריך להתיחס אליה. עדיין האחריות היא שלנו. ומי שהמתנה לא טובה לו שימצא פתרון אחר.
זה פשוט בדיחה להתלונן על מתנות כאלו.
מערכת החינוך בישראל (כמו ברב המדינות בעולם) פעילה עשרה חודשים בשנה (וגם הם לא מלאים) כשמבינים את האקסיומה הזו הדברים בעיני מקבלים ממד אחר.
זכותך לחשוב ככה וזכותי לחשוב אחרת...
העולם בנוי בצורה שהעבודה אפשרית יחד עם גידול הילדים, קשה אבל אפשרי,
בחופש אני מרגישה שזה הופך ליהיות לא אפשרי כ"כ,
וכן, יש דברים שאני מצפה שהמדינה תשנה בהתאם לצרכי הציבור
כי אם בגלל שילדים אין סידור נורמלי או שיש סידור ואין לי את האפשרות הכלכלית לשלם עליו אז אני יוצאת מוקדם נגיד מהעבודה - אז אני מפסידה וגם המדינה מפסידה

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
מותר לנו להתלונן...
תתלונני, בהנאה, בכיף ובשמחה.
תרגישי מסכנה.
רוצה עוד כמה נושאים לתלונה ?

למה מערכת החינוך לא מממנת את הספרים והילקוטים של הילדים ?
למה אין אוכל במוסדות החינוך? זה נורמלי שאת צריכה להכין סנדוויצים ל10 ילדים ??
למה מערכת הבריאות לא דואגת לשלוח מישהו שיפלה את הכינים מראשי הילדים?
זה נורמלי שאת תצטרכי לעשות את זה כל יום כפול עשר?
למה משרד התחבורה לא מממן לנו רכב?
והשאלה הקשה מכל -
למה משרד החינוך לא מחנך אותם???!!

וברצינות, זה מבאס, אני גם מתוסכלת מהשעות 8 וחצי עד אחת וחצי - זה די בדיחה.
אבל בהשוואה לשנים הקודמות בהן היה צריך לדאוג לחודשיים שלמים , אין סידור יותר נוח מזה בו יש לילדה שלי מסגרת מוכרת עם החברות והמקום הקבוע, נכון שזה לא מושלם.
אני אסירת תודה לכל מי שמוצא פתרון לענין הזה, ויבורך בנט.

אפשר להתעצבן, לדון, לחפש פתרונות, וגם להתלונן קצת על הדרך
ולזכור שבאמת אף אחד לא חייב לנו כלום, ואם אנחנו לא רוצים לגור ב"גן העדן הסובייטי" , כנראה שנגור במדינה נורמלית שלא מממנת את האזרחים , ומי שרוצה כסף - עובד , ומשלם על פתרונות לילדים בינתים.
הלוואי שהיה פתרון טוב. הייתי שמחה גם לשלם .
(ועל התפר הדק שבין סוציאליזם לקפיטליזם צריך לדון, וודאי שסוציאליזם במידה נכונה זה לא רע)

ובעצם , כל התגובה הזו מיותרת. אנשים לא אוהבים לחשוב לעומק, ועדיף להתלונן למה המדינה (אנחנו) לא ממנת אותנו , ולמה לא הכל ממומן ומסודר כמו באנגליה או באוסטרליה, או לא משנה.

אתי רועי

משתמש חדש
וזה לפני פינוקים ויציאות נוספות עם הקטנטנים...
ללא ספק, החופש הגדול הוא אחד הזמנים הקריטיים במהלך השנה מבחינה פיננסית...
ה' יברך את כולנו בשפע גדול!

רגע

משתמש מקצוען
תתלונני, בהנאה, בכיף ובשמחה.
תרגישי מסכנה.
רוצה עוד כמה נושאים לתלונה ?

למה מערכת החינוך לא מממנת את הספרים והילקוטים של הילדים ?
למה אין אוכל במוסדות החינוך? זה נורמלי שאת צריכה להכין סנדוויצים ל10 ילדים ??
למה מערכת הבריאות לא דואגת לשלוח מישהו שיפלה את הכינים מראשי הילדים?
זה נורמלי שאת תצטרכי לעשות את זה כל יום כפול עשר?
למה משרד התחבורה לא מממן לנו רכב?
והשאלה הקשה מכל -
למה משרד החינוך לא מחנך אותם???!!

וברצינות, זה מבאס, אני גם מתוסכלת מהשעות 8 וחצי עד אחת וחצי - זה די בדיחה.
אבל בהשוואה לשנים הקודמות בהן היה צריך לדאוג לחודשיים שלמים , אין סידור יותר נוח מזה בו יש לילדה שלי מסגרת מוכרת עם החברות והמקום הקבוע, נכון שזה לא מושלם.
אני אסירת תודה לכל מי שמוצא פתרון לענין הזה, ויבורך בנט.

אפשר להתעצבן, לדון, לחפש פתרונות, וגם להתלונן קצת על הדרך
ולזכור שבאמת אף אחד לא חייב לנו כלום, ואם אנחנו לא רוצים לגור ב"גן העדן הסובייטי" , כנראה שנגור במדינה נורמלית שלא מממנת את האזרחים , ומי שרוצה כסף - עובד , ומשלם על פתרונות לילדים בינתים.
הלוואי שהיה פתרון טוב. הייתי שמחה גם לשלם .
(ועל התפר הדק שבין סוציאליזם לקפיטליזם צריך לדון, וודאי שסוציאליזם במידה נכונה זה לא רע)

ובעצם , כל התגובה הזו מיותרת. אנשים לא אוהבים לחשוב לעומק, ועדיף להתלונן למה המדינה (אנחנו) לא ממנת אותנו , ולמה לא הכל ממומן ומסודר כמו באנגליה או באוסטרליה, או לא משנה.
רק תציינו אם אתם גם עובדות בחופש עד 4
כי אם לא, אז אתם לא בבעיה הזאת ואל תדונו...

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
רק תציינו אם אתם גם עובדות בחופש עד 4
כי אם לא, אז אתם לא בבעיה הזאת ואל תדונו...
הצחקת אותי. רק מי שעמוק בבעיה יודע שהתלונות מופרכות.
אחרי מעל עשור של הורות גם בחופשים. אני יודעת שלשלם 270 ש' על צהרון כולל אוכל זה סדור מעולה. אפילו זול.... תמיד שלמתי יותר וזה לא כלל אוכל (כן כלל משלוח ארוחות שהיו מתקלקלות או נשפכות בתיק לפני השעה אחד בצהריים. סיוט!)
ושאם יש קיטנה בגן, חוטפים בשתי ידיים עוד לפני שמגיעים לשורה של המחיר.
וכסף מנין? כל שנה והנס שלו. לנשום עמוק עמוק. כל שנה התהיה עולה ובסוף עוברים את זה...

גיטרה

משתמש מקצוען
הצחקתם אותי לגמרי עם המחירים הגבוהים לשיטתכם.
בבקשה, קבלו ציטוט ממייל שקיבלנו בעבודה, הצעה לקייטנה לילדים (מציבור חילוני):

לגבי עלויות:

22/7-11/8 - מסלול של 3 שבועות - עד 13:30 -1750 ש"ח, עד 16:00 - תוספת של 600 ש"ח
22/7-15/8 - מסלול של 4 שבועות - עד 13:30 - 2300 ש"ח עד 16:00 - תוספת של 800 ש"ח
1/8-15/8 - מסלול של שבועיים - עד 13:30 - 1450 ש"ח עד 16:00 - תוספת של 440 ש"ח

רגע

משתמש מקצוען
טוב אז תכלס ספרו מה אתם עושות עם הילדות ב-1, מי מוציא אותם?

רגע

משתמש מקצוען
הצחקתם אותי לגמרי עם המחירים הגבוהים לשיטתכם.
בבקשה, קבלו ציטוט ממייל שקיבלנו בעבודה, הצעה לקייטנה לילדים (מציבור חילוני):

לגבי עלויות:

22/7-11/8 - מסלול של 3 שבועות - עד 13:30 -1750 ש"ח, עד 16:00 - תוספת של 600 ש"ח
22/7-15/8 - מסלול של 4 שבועות - עד 13:30 - 2300 ש"ח עד 16:00 - תוספת של 800 ש"ח
1/8-15/8 - מסלול של שבועיים - עד 13:30 - 1450 ש"ח עד 16:00 - תוספת של 440 ש"ח
הכל יחסי...

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
@רגע וגם אחרות. ממש לא באתי לתסכל אתכן.
להפך. את כותבת שזה לא אפשרי לעבוד ולגדל ילדים בחופש, אז מנסיון ויש פה עוד כמה כאלה. זה אפשרי.
זה לא קל ולא זול, ויש רגעי שבירה. אבל כמו כל דבר זה עובר בסוף... וכנראה שעם הנסיון הבהלה וההיסטריה פוחתת.

הטיפ הראשון הוא אכן לסדר ככל האפשר בגן. וגם אם הצהרון נראה יקר לפעמים הרוגע והשמירה על השגרה שווה את זה (לאבא ישארו מספיק ימים להוכיח את יכולתיו) קחו בחשבון שלהאכיל ולהעסיק את הילדים בבית גם עולה כסף (מדבקות, צבעים זה לא בחינם, ויש בלאי למשחקים ואוכל זה כמובן דבר יקר)

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
בדרך כלל , במתחם של שלושה גנים יש מספיק ילדות וגננת שמעונינת לעשות צהרון.
הבעיה היחידה היא כשהרכזת מחליטה לא לאשר לה לעשות את זה במתחם הגן.
אחרת זה פתרון מקסים (היה אצלינו כמה שנים).

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
בשנים שלא היה צהרון בגן, ארגנו חמש אמהות צהרון ביתי. משלמים לבחורה שאוספת מהגן וכל יום הולכים לאחד הבתים, שם האמא מכינה מראש ארוחת צהריים (פעם בשבוע בכל בית)
זה היה מקסים, מאד אורר את הילדים מהצהרון שכבר נמאס.
עלות למדריכה כ-30 ש' לשעה (ודי קל למצא כי בזמן הזה הבנות מחפשות תעסוקה והעובדה שזה בצהריים מאפשרת להם לישון עד מאוחר ולהנות מהחופש) + הוצאה מינימלית להפעלות וכמובן עלות הארוחה פעם בשבוע לכל אמא.

השנה בגלל שיוצא תקופה כל כך ארוכה לפני בין הזמנים, אני אשלח קדם לקיטנה בגן, ואחרי זה אארגן משהו כזה.

רגע

משתמש מקצוען
@רגע וגם אחרות. ממש לא באתי לתסכל אתכן.
להפך. את כותבת שזה לא אפשרי לעבוד ולגדל ילדים בחופש, אז מנסיון ויש פה עוד כמה כאלה. זה אפשרי.
זה לא קל ולא זול, ויש רגעי שבירה. אבל כמו כל דבר זה עובר בסוף... וכנראה שעם הנסיון הבהלה וההיסטריה פוחתת.

הטיפ הראשון הוא אכן לסדר ככל האפשר בגן. וגם אם הצהרון נראה יקר לפעמים הרוגע והשמירה על השגרה שווה את זה (לאבא ישארו מספיק ימים להוכיח את יכולתיו) קחו בחשבון שלהאכיל ולהעסיק את הילדים בבית גם עולה כסף (מדבקות, צבעים זה לא בחינם, ויש בלאי למשחקים ואוכל זה כמובן דבר יקר)
צודקת 100 אחוז
תמיד שלחתי גם לקיטנטת בצהרון,
אבל השנה יצא לי 2 ילדים בגן - מה שעוד אף פעם לא יצא לי
לא נראה לי שיש לי יכולת כלכלית לשם צהרון לשתיהם
וכבר סיכמנו שבעלי ישמור עליהם בצהריים עד שאני חוזרת ואז בא התקע הזה של הקיטנה נגמרת ב-1, והוא יכול ליהיות בבית רק ב-1 וחצי..
אז כל התסכול ביחד צף לי,
סורי עם זה הציק לך...

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
צודקת 100 אחוז
תמיד שלחתי גם לקיטנטת בצהרון,
אבל השנה יצא לי 2 ילדים בגן - מה שעוד אף פעם לא יצא לי
לא נראה לי שיש לי יכולת כלכלית לשם צהרון לשתיהם
וכבר סיכמנו שבעלי ישמור עליהם בצהריים עד שאני חוזרת ואז בא התקע הזה של הקיטנה נגמרת ב-1, והוא יכול ליהיות בבית רק ב-1 וחצי..
אז כל התסכול ביחד צף לי,
סורי עם זה הציק לך...
זה באמת מאד מתסכל. ומכל הטענות בנושא זו הטענה הכי צודקת. אם כבר יש קיטנה מה הספור להוסיף עוד חצי שעה. זה באמת נשמע לא מתחשב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  33  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה