>>>קידום מכירות באיביי Ebay

yaakov

משתמש צעיר
D I G I T A L
מעוניינים לקדם את המכירות לשיווק בינלאומי באמצעות אתר איביי העולמי?

מי מבינכם שמשווק או מייצר מוצרים ייחודיים או בעלי מותג בינלאומי (שניתן לשלוח בדואר)
אפשרי מכל תחום שיהיה (יש שם לקוחות לכל דבר)
מוזמן לשלוח אלי באישי מידע מלא אודות הפריט,
אני אבצע סקר שוק באיביי ובמידה וזו נישה מתאימה,
אשמח לבחון אתכם דרכים לקידום המכירות שלכם באתר איביי
בהצלחה!

אני מאמין ...

משתמש רשום
עיצוב גרפי
מעוניינים לקדם את המכירות לשיווק בינלאומי באמצעות אתר איביי העולמי?

מי מבינכם שמשווק או מייצר מוצרים ייחודיים או בעלי מותג בינלאומי (שניתן לשלוח בדואר)
אפשרי מכל תחום שיהיה (יש שם לקוחות לכל דבר)
מוזמן לשלוח אלי באישי מידע מלא אודות הפריט,
אני אבצע סקר שוק באיביי ובמידה וזו נישה מתאימה,
אשמח לבחון אתכם דרכים לקידום המכירות שלכם באתר איביי
בהצלחה!

אני מאמין ...

משתמש רשום
עיצוב גרפי
יש לי מוצרים יחודיים בעלי פוטנציאל גבוה למכירה בebay
ומחפשת מישהו תמורת אחוזים משתלמים לשיווק המוצרים בebay
נא ליצור איתי קשר בטלפון:054-8489495

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה