עזרה קיבלתי משלוח מאלי בעין ראפה, מה עושים??

לעוף עם הדמיון

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לי לא הגיע לעין ראפה הגיע לי לסנט גורג משהו כזה
וזה אזור ערבי
יש לי שם הרבה דברים וחבל לי על השמלוח

אסתריקה הלר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
גם לי הגיע לשם ואין לי מושג מה לעשות

תודיעו אם היה לכם פתרון

פתאום לפני כמה ימים קיבלתי הודעה נוספת שהמשלוח ממתין שם.
נכנסתי שוב לאתר של צ'יטה אולי זה כן דרכם, וזה דרכם! (למרות שקיבלתי את ההודעה מחברה אחרת לחלוטין וזה לא היה באתר שלהם בהתחלה)
כתבתי להם שיעבירו לי למקום אחר והם הוציאו את זה משם
אני מחכה לראות לאן זה יגיע
ממליצה לכם לנסות אולי זה גם דרכם

תהילהט

משתמש חדש
איך אפשר לפנות אליהם לבקש להעביר את החבילה? גם לי הגיע חבילה לM.R PACKAGES סנט גורג בן אלעס עמר 2
פתאום לפני כמה ימים קיבלתי הודעה נוספת שהמשלוח ממתין שם.
נכנסתי שוב לאתר של צ'יטה אולי זה כן דרכם, וזה דרכם! (למרות שקיבלתי את ההודעה מחברה אחרת לחלוטין וזה לא היה באתר שלהם בהתחלה)
כתבתי להם שיעבירו לי למקום אחר והם הוציאו את זה משם
אני מחכה לראות לאן זה יגיע
ממליצה לכם לנסות אולי זה גם דר

אסתריקה הלר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי

יהודי אנ

משתמש צעיר
גם לי הגיע לשם כמה משלוחים ולא הצלחתי לדבר עם ציטה והחזירו את זה :cry:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה