תח"צ קיבלתי מהם 3,000 בלי להתווכח, הדרך היחידה שעוזרת!!!

יעקב אסטרייכר

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
תלונה ששלחתי למשרד התחבורה:
בגבעת זאב האוטובוס עוצר ודורש מכל הנוסעים לרדת ולהצטרף לאוטובוס השני - בתלונה נפרדת התלוננתי שהוא איחר מ10:6 ולמעשה ברבע לשבע באו 2 אוטובוסים
כאמור בגבעת זאב האוטובוס עוצר ודורש מכל הנוסעים לרדת ולהצטרף לאוטובוס השני
נשים יוצאות מוקדם חיכו לאוטובוס יותר מחצי שעה איחור ואח"כ הוא דורש מהם לעבור לאוטובוס השני
הוא ראה מראש שיש שתי אוטובוסים וכנראה רצה לעשות בכאילו את הסיבוב שלו
כל זאת על חשבון נשים שהוא איחר להם! ובד"כ מנצלות את הזמן הזה למנוחה!

ענו לי היום שזה היה אוטובוס קבלן ודברו איתו ובלה בלה
יש מה לתבוע?

הגולם החולם

משתמש מקצוען
תלונה ששלחתי למשרד התחבורה:
בגבעת זאב האוטובוס עוצר ודורש מכל הנוסעים לרדת ולהצטרף לאוטובוס השני - בתלונה נפרדת התלוננתי שהוא איחר מ10:6 ולמעשה ברבע לשבע באו 2 אוטובוסים
כאמור בגבעת זאב האוטובוס עוצר ודורש מכל הנוסעים לרדת ולהצטרף לאוטובוס השני
נשים יוצאות מוקדם חיכו לאוטובוס יותר מחצי שעה איחור ואח"כ הוא דורש מהם לעבור לאוטובוס השני
הוא ראה מראש שיש שתי אוטובוסים וכנראה רצה לעשות בכאילו את הסיבוב שלו
כל זאת על חשבון נשים שהוא איחר להם! ובד"כ מנצלות את הזמן הזה למנוחה!

ענו לי היום שזה היה אוטובוס קבלן ודברו איתו ובלה בלה
יש מה לתבוע?
מה כמה ולמה
האוטובוסים בדרכם למו"ע, לירושלים או למאדים?
זה די רלוונטי לדעתי

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אוטובוס שהיה אמור לצאת בשעה 7:15 ולא יצא (לדברי הנהג הבא ''הנהג לא הגיע לעבודה).
האוטובוס הבא אחריו בשעה 7:35 הגיע בפועל לתחנה ב8:37 כשנסיעה מתחנת המוצא לתחנה הנ''חל אורכת גג 20 דק' בנסיעה לא מהירה, יש נהגים שעושים את זה גם ב10 דק' רבע שעה.
התחה הייתה מלאה באנשים לחוצי וכועסים אבל תכל''ס כשהגיע האוטובוס אף אחד לא אמר מילה, עלו והתישבו מותשים.
אני הגעתי באיחור של שעה וחצי לעבודה, מותשת עד כלות ועוד ספגתי בוס עצבני כל היום.
אח''כ עוד נאלצתי להשלים שעות.
תכל''ס אין לי שום הוכחה לאיחור הזה.
מלבד זה שבאותו יום אחה''צ בחזור כשהאוטובוס שוב איחר פניתי למשרד התחבורה והזכרתי גם את המקרה בבוקר.
השאלה אם יש מה לעשות עם זה?
הייתי לפני כן בקו אחר ואם אני מוציאה פירוט יתכן ואפשר לראות שבין שניהם יש מרווח של שעה פלוס השאלה אם זה עוזר או מוכיח משהו?
לא לקחתי שום פרטים מהנהג או מהאוטובוס עצמו..
יש לציין שהמקרה הנ''ל חזר על עצמו שוב ביום שני האחרון, עם שינוי קטן האוטובוס של 7:15 הגיע ב8:17...
וכנ''ל אחה''צ האוטובוס של 4:30 לא יצא ושל 5 יצא לאסוף את כמות הנוסעים של שניהם באיחור משמעותי באוטובוס קטן וישן.
כשבד''כ הקו הזה ידוע כקו מפרקי בשני הכיוונים ובטח בשעות האלו.

דוכסוסטוס

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
@יוסי ב.ק עכשיו ראיתי שהם שלחו כתב הגנה די מפורט ונראה מוצלח מידי... עם צילומי איכון לווין וכו' אשמח אם תוכל לייעץ לי בפרטי (אין לי פרימיום, אז אני מניח שהאפשרות היא במייל) תודה ענקית !
התחושה הזו, היא תופעה מוכרת אחרי קריאת כתבי תביעה או הגנה של הצד שכנגד. תנסה להתנתק ולקרוא את כתב ההגנה בצורה ניטרלית, בדרך כלל תגלה שיש מקומות שהם מנסים 'למרוח' ולהתחמק מלתת תשובה אמיתית.

הגולם החולם

משתמש מקצוען
1695052273958.png

חדש מהיום
כתוב לי בהמשך להביא עדים ובלה בלה בלה, העיקר שמצאו דרך למסמס תביעה
איך אני בתוך שלושים יום בדיוק יבוא ויביא עדים כשהם פתוחים בערך פעמיים בשבוע בשלושה סניפים בארץ?

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
תתעד גם את שעות הפתיחה ההזויות שלהם!
דורשים ממך דרישה מסויימת, אבל עושים הכל כדי שלא תוכל למלא אותה, נכון?
שבית המשפט ידרש גם לנקודה ההזויה הזאת, ויטיל עליהם לפצות אותך גם על הטרטרת הזאת.

avi++

משתמש מקצוען
צפה בקובץ המצורף 1464255
חדש מהיום
איך אני בתוך שלושים יום בדיוק יבוא ויביא עדים כשהם פתוחים בערך פעמיים בשבוע בשלושה סניפים בארץ?
זו לא תביעה, זו פניה למשרד התחבורה, אם אתה רוצה שיטפלו בנהג (הליך פלילי), לך לשם,
תביעה בבימ''ש מוגשת דרך אתר ''נט המשפט'' ונגד החברה עצמה (תביעה אזרחית)

אגס סברס תפוח

משתמש פעיל
האם אחרי שהחברה מגישה כתב הגנה, אפשר להגיש תגובה לכתב ההגנה, כגון סילופי נתונים וכו', או שזה כבר רק בעל פה בבית משפט?

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
האם אחרי שהחברה מגישה כתב הגנה, אפשר להגיש תגובה לכתב ההגנה, כגון סילופי נתונים וכו', או שזה כבר רק בעל פה בבית משפט?
זה בבית משפט.
עדיף גם לא 'לגלות' להם שיש לך הוכחה שהם משקרים.
בבית המשפט תנו להם לחזור על השקר ואז להוכיח את השקר.
זה לא יוסיף להם נקודות...
בית המשפט לא אוהב שקרנים...

טיל בליסטי

משתמש פעיל
צפה בקובץ המצורף 1464255
חדש מהיום
גם אני טועם מידי יום מנחת זרועם של קווים מי-ם למודיעין עילית לאיפה שלחת פניה אליהם כי אני שלחתי לאיזה מייל ולא קבלתי שום תגובה
אשמח אם תוכל לשלוח לי

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai

מאירלה

משתמש מקצוען
עליתי לאוטובוס ושמתי לב שלמרות שאני באמצע מעבר המכשיר תיקף לי שוב עשיתי צילום מסך של הפעולות האחרונות ושלחתי לאגד והנה התשובה המגוחכת שקיבלתי 'לשלוח מספר חשבון בנק ע"מ שיזכו ב 5.5 ש"ח' עמלת שורה בבנק היא 2 שח למי כדאי לפנות אני חושבת שקנס של 180 שח ירתיע אותם כמו שקונסים מי שלא מתקף ?

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
עליתי לאוטובוס ושמתי לב שלמרות שאני באמצע מעבר המכשיר תיקף לי שוב עשיתי צילום מסך של הפעולות האחרונות ושלחתי לאגד והנה התשובה המגוחכת שקיבלתי 'לשלוח מספר חשבון בנק ע"מ שיזכו ב 5.5 ש"ח' עמלת שורה בבנק היא 2 שח למי כדאי לפנות אני חושבת שקנס של 180 שח ירתיע אותם כמו שקונסים מי שלא מתקף ?

הגולם החולם

משתמש מקצוען
גם אני טועם מידי יום מנחת זרועם של קווים מי-ם למודיעין עילית לאיפה שלחת פניה אליהם כי אני שלחתי לאיזה מייל ולא קבלתי שום תגובה
אשמח אם תוכל לשלוח לי
קודם כל, המ שמופיע פה זה פניה ששלחתי למשרד התחבורה ולא לחברת קווים (שלחתי גם לקווים במקביל והם ענו שהם דיברו עם הנהג ושלחו לו אזהרת משמעת ובלה בלה בלה)
המייל של קווים להגשת פניות, (הם דווקא עונים מהר (יש לי שם קביעות לשלוח פעמיים ביום) ולא לענין תשובות חסרות פשר וקשר למציאות)
המייל הוא pniyot kavim-t.co.il שטרודל במקום הרווח
בהצלחה
ולא להתייאש כי זה בהחלט מייאש

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
עוד בעיה יש וזה שאף מתלונן לא מתוגמל על תלונה מוצדקת [חוץ מתביעה בבית משפט לתביעות קטנות].
אז כמה כוח יש למתלונן להתלונן ל'שם שמים' ?
תלונה היא מעייפת צריך את כל הפרטים המדויקים וההוכחות.
אדם הטורח ומתלונן והתלונה נבדקה ונמצאה מוצדקת, צריך לקבל תשלום קטן [פיצוי גדול יעודד תלונות שווא].
אולי חמישים ש"ח, אולי שלושים ש"ח, משהו...
או החזר עלות המונית וכדומה.
כרגע למי יש כוח לעבוד כמו פקח של משרד התחבורה ולהתלונן כל הזמן ?
כך משרד התחבורה יקבל מידע, על כל עבירה שעשו חברות התחבורה הציבורית.

הגולם החולם

משתמש מקצוען
עוד בעיה יש וזה שאף מתלונן לא מתוגמל על תלונה מוצדקת [חוץ מתביעה בבית משפט לתביעות קטנות].
אז כמה כוח יש למתלונן להתלונן ל'שם שמים' ?
תלונה היא מעייפת צריך את כל הפרטים המדויקים וההוכחות.
אדם הטורח ומתלונן והתלונה נבדקה ונמצאה מוצדקת, צריך לקבל תשלום קטן [פיצוי גדול יעודד תלונות שווא].
אולי חמישים ש"ח, אולי שלושים ש"ח, משהו...
או החזר עלות המונית וכדומה.
כרגע למי יש כוח לעבוד כמו פקח של משרד התחבורה ולהתלונן כל הזמן ?
כך משרד התחבורה יקבל מידע, על כל עבירה שעשו חברות התחבורה הציבורית.
לא יאומן כמה שזה נכון
מתלונן צריך לדעת לוחית רישוי, מספר קו, שעת יציאה, שעת תלונה, מספר תחנה, שם הנהג, סוג האוטבוס ,עד כדי שנת ייצור ואחרי הכל, הוא מקבל מייל לקוני (במקרה הטוב) "בדקנו ומצאנו כי חסרים פרטים וע"כ לא נוכל לענות בצורה קונקרטית, עם זאת חברת XXXX עושה כל מאמץ לשפר .............

אילה מינה

משתמש מקצוען
אני התלוננתי על נהג ספציפי שבמשך חודש וחצי עשה כל מה שאפשר כדי שהנוסעים שלו יפסידו אותו
מדובר על קו בודד שאין ממנו הרבה ולהפסיד אותו זה ממש סיוט
התלוננתי באמצע בינהז"מ וכשחזרתי ליסוע בו באלול גיליתי שהחליפו את הנהג
הנהג החדש היה אדיב וסבלן ופתאום אנשים הספיקו את האוטובוס בצורה הגיונית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה