תח"צ קיבלתי מהם 3,000 בלי להתווכח, הדרך היחידה שעוזרת!!!

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
בלת"ק לגמרי
אני הגשתי תביעה ישירות בלי לדבר בכלל עם חברת האוטובוסים שמנסיון קודם מגלה אדישות מחפירה לתלונות.
זכיתי ב300 ש"ח (בניכוי אגרת תביעה 50 ש"ח, 250 ש"ח בסה"כ) בחצי שעה עבודה מהבית, בלי שנקראתי לבית משפט ובלי שאף אחד דיבר אתי. פשוט הודעה מבית משפט על הזכיה
הבנתי שזה קנס קבוע על כל אוטובוס שלא יוצא או מאחר משמעותית.
תתבעו! תתבעו! תתבעו!
הגיע הזמן לעשות סדר במחדל ששמו תחבורה ציבורית במדינת ישראל ובפרט לציבור החרדי, הקניין העיקרי והסובל העיקרי!
תשקיעו כמה דקות כדי לתבוע (דלגו על החברה, הם לא עושים כלום), תרוויחו כסף, ותעזרו לכולנו.
יש לנו המון כוח בידיים כצרכנים וחשוב חשוב חשוב לנצל אותו.
זה ממש מוזר
למיטב ידיעתי אין דבר כזה בבימ"ש קנס קבוע בלי להגיע לבימ"ש
יכול להיות שלא התייצבתם לדיון והשופט פסק לכם את הסכום הנ"ל בהעדרותכם?

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
תודה על האשכול החשוב!

כמה שאלות לגבי הגשת תביעות מורכבות:

1. חברות שונות - כיצד יש להתנהל בהגשת תביעות של מקרים שונים מול מספר חברות תחבורה שונות - האם ניתן לכלול בתביעה אחת?
נראה לי שבנפרד
1.1. ומה קורה כאשר המקרה קרה מול כמה חברות שיחד פישלו וגרמו לעוגמת נפש - האם ניתן לכלול במקרה אחד? או לפצל את התביעה מול כל חברה בנפרד?
למה הכוונה כמה חברות שפישלו יחד?
אם מדובר במקרה שבו יכולתם לנסוע בשתי חברות ושתיהם פישלו (כמו שיכול להיות היום בי-ם וגוש דן) אז לכאורה לתבוע את שתיהם יחד
2. כיצד כשיש ניזוקים שונים?
לדוגמה חיכינו בתחנה כל המשפחה המורחבת מתינוק ועד זקן,
האם אני יכולה לכלול בתביעה את כולם? האם מותר לתובע לתבוע רק על עצמו?

2.1. האם עלי לעדכן את כל הנכללים המתוארים בתביעה על התביעה ולהתחלק איתם בפיצוי?
לכלול את כולם יחד. זה נחשב שכולם תובעים, הבגירים צריכים להתייצב כולם בדיון (אם לא תהיה פשרה) ואת הקטינים ההורים מייצגים.
אז אם מדובר במשפחה מורחבת כולם צריכים להיות שותפים בתביעה ובפיצוי.
2.2. במידה ויש לי תמונה של הממתינים בתחנה - האם אני יכולה לצרף אותה לתביעה בלי שיצרתי איתם קשר - לא מכירה אותם? האם זה משמעותי?
זה יכול להעיד על כמות הנוסעים שהתינה.
שימי לב שאת יכולה להישאל למה לא הבאת אותם להעיד לטובתך
3. הצטרפות יחד לתביעה - כשיש ניזוקים שונים מקו אחד במקרים שונים לאורך זמן - אני מעוניינת להצטרף יחד לתביעה,
האם זו תצטרך להיות תביעה נפרדת? או שאני יכולה לכלול מקרים שקרו רק לי בנפרד, באותה התביעה?
בכל מקרה גם אם את מצטרפת לתביעה את חלק ממנה ותצטרכי להגיע לבימ"ש
יתכן שאפשר להצטרף כמה יחד (צריך לבדוק)

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
שאלה לי אליכם.
בעבר הייתי רושמת כל אוטובוס שלא יצא ובגללו איחרתי לעבודה כי תכננתי לתבוע. עבר זמן ולא עשיתי עם זה כלום.
עכשיו מתכננת לתבוע.
כמה זמן אחורה אפשר לתבוע לדעתכם?
ודבר נוסף לפי מה אני משערכת את סכום התביעה?
אפשר לתבוע גם כמה שנים אחורה
החברה תטען שעבר הרבה זמן וכו' אבל זה לא אמור להיות קביל
סכום התביעה כולל נזק ממוני ולא ממוני תלוי במקרים (כמה זמן איחור, כמה הפסדת מהאיחור, האם היה חוסר נעימות מול הבוס וכו')

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
@יוסי ב.ק
אם עברו 3 אוטובוסים ולא עצרו. אפשר לתבוע? אני מבינה שכן.
אבל אם הם יטענו שהאוטובוסים היו מלאים?
קודם כדאי לשלוח תלונה לחברה ולמשרד התחבורה ולראות אם אפשר להבין משהו מהתשובה שלהם
יש נוהל מה על חברות התח"צ לעשות במקרה של חוסר מקומות וצריך לבדוק אם הם עבדו לפי הנוהל

אילת בריטמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
זה ממש מוזר
למיטב ידיעתי אין דבר כזה בבימ"ש קנס קבוע בלי להגיע לבימ"ש
יכול להיות שלא התייצבתם לדיון והשופט פסק לכם את הסכום הנ"ל בהעדרותכם?
לא התייצבנו לדיון כי לא קיבלנו זימון לדיון

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
אוטובוס בינעירוני יצא באיחור של 16 דקות ובעקבות כך הפסדנו את האוטובוס העירוני האחרון בעיר היעד
האם יש מה לתבוע?

אמא ועוד..

משתמש מקצוען
רשמתי לעצמי 15 מקרים של אוטובוסים שלא יצאו השנה- בהלוך או בחזור מהעבודה, לעיתים שני אוטובוסים ברצף ואף יותר.
איך אדע לכמה תביעות לחלק את זה וכמה פיצוי לדרוש?
יש לציין שהאיחורים היו רבים יותר ממה שתיעדתי, ולפיכך לא יכולתי לקבוע פגישות עבודה בשעת העבודה הראשונה שלי כל יום, שזה היה משמעותי מאד,
ובסוף יום העבודה נאלצתי לאחר לילדים לפעמים בשעה +- הן מחמת שנאלצתי להוסיף שעות בגלל איחורי הבוקר, והן מחמת אוטובוסים שלא הגיעו בזמן בחזור.
מדובר על נסיעה בינעירונית, קיימים 2 קווים בלבד בין הערים, ולעיתים שניהם איחרו זמן רב.

תודה רבה לכל המסייעים!!!

חיוך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
יש נסיון מול חברת תנופה?
אם אני לא זוכרת את התאריכים המדויקים של המקרים זה בעייתי?
מנסיון שלי לא הגיבו על הפניות שלי.

מישהו ניסה לשלוח תלונה או פניה לחברת תנופה וקיבל מענה?

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
אני הייתי מצפה מח"כ מקלב לטפל בתחום תגובות האוטומטיות של חברות התחבורה וכן על הקנסות המגוחכים שיש לחברות
זה המתנה הכי גדולה שהציבור החרדי יכול לקבל במשרד הזה

חבל על ההשקעה בתכנון קווים חדשים שבסוף שום קו לא יוצא בזמן

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
אני הייתי מצפה מח"כ מקלב לטפל בתחום תגובות האוטומטיות של חברות התחבורה וכן על הקנסות המגוחכים שיש לחברות
זה המתנה הכי גדולה שהציבור החרדי יכול לקבל במשרד הזה

חבל על ההשקעה בתכנון קווים חדשים שבסוף שום קו לא יוצא בזמן
נא לשמור על הדיון ענייני
האשכול הזה עוסק בתביעות נגד חברות תח"צ בלבד

אמא ועוד..

משתמש מקצוען
רשמתי לעצמי 15 מקרים של אוטובוסים שלא יצאו השנה- בהלוך או בחזור מהעבודה, לעיתים שני אוטובוסים ברצף ואף יותר.
יש לציין שהאיחורים היו רבים יותר ממה שתיעדתי, ולפיכך לא יכולתי לקבוע פגישות עבודה בשעת העבודה הראשונה שלי כל יום, שזה היה משמעותי מאד,
ובסוף יום העבודה נאלצתי לאחר לילדים לפעמים בשעה +- הן מחמת שנאלצתי להוסיף שעות בגלל איחורי הבוקר, והן מחמת אוטובוסים שלא הגיעו בזמן בחזור.
מדובר על נסיעה בינעירונית, קיימים 2 קווים בלבד בין הערים, ולעיתים שניהם איחרו זמן רב.

תודה רבה לכל המסייעים!!!
מקפיצה...
תודה!

דני נוימן

מהמשתמשים המובילים!
@יוסי ב.ק תודה על כל העזרה. ב''ה נקבע לי דיון לעוד 4.5 חודשים :D
רציתי רק לשאול האם במהלך ההמתנה לדיון הרי יקרו עוד מקרים (לכאורה) האם לתעד אותם והאם אני יכול לצרף אותם במהלך ההמתנה לדיון ? זה מקובל ? אני יכול גם לבקש להעלות את סכום התביעה במידה ויש עוד מקרים ? וכמובן אם כן אז איך ?
תודה רבה ! (y)(y)(y)

אגס סברס תפוח

משתמש פעיל
אני מנסה להגיש תביעה,
נכנסתי עם הזדהות לאומית, בחרתי בהליך תביעות קטנות וכו' רשמתי סכום תביעה,
וכשאני בא לרשום את שמות התובעים והנתבעים זה לא מגיב תקוע על המסך הזה
1692298482754.png

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען

תודה רבה לכל המסייעים!!!
אפשר את הכל בתביעה אחת ואפשר לחלק
ניתן לתבוע רק על המקרים המתועדים אבל אפשר לציין שהיו עוד מקרים שהפסדת פגישות בגללם
לגבי הפיצוי זה כמובן תלוי בכמה היה האיחור וכו'. על איחור של שעה ניתן לתבוע כמה מאות שקלים לכל מקרה.
לא תמיד מה שרוצים זה מה שמקבלים, אבל בדרך כלל זה סכומים יפים. ובכל מקרה זה עדיף מלא לעשות כלום ולהמשיך לשבת בשקט.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה