קורס הכנה ללידה של הקופה - שווה משהו ?‬

עולם חסד

משתמש רשום
קופת החולים שלי מציעה לי ללכת לקורס הכנה ללידה על חשבונם, האם מישהו ניסה את זה‬
‫האם זה מומלץ או שמא מדובר באנשים פחות טובים בתחום....‬
‫אני בלאומית אבל אשמח לדעת גם על קופות אחרות‬
‫תודה מראש‬

מלבד זאת אשמח לדעת על קורסים כאלה לא של הקופה שממולצים מנסיונכם

s_katz

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
אם את רוצה יש גם קורסים ואפשרות להגיע לפני הלידה לסיור ברב הבתי חולים.

איילת 100

משתמש פעיל
בירושלים יש קורס הכנה ללידה מדהים של פנינה אדלר,תומכת לידה מקסימה שמכינה היטב ,ולא נלאית לענות גם בטלפון על כל שאלה בכל עת,יש לה החזרים מלאים על הקורסים מכל בתי החולים בעיר

רבקהא

משתמש מקצוען
לאומית זהב נותנת החזר של 80% לקורס הכנה ללידה- מספיק שמביאים קבלה ותוך שבווע-שבועיים את מקבלת החזר.
יש אחת ברמות- אסתר וידן- מדהימה!

בטטה 1

משתמש רשום
לכי על החזר של בית החולים ולא של הקופה, נראה לי שכולם נותנים ויש מעולים בתחום.

Chagit Weksler

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
בירושלים יש קורסים של בתי החולים (הדסה, שערי צדק וביקור חולים) שאת מקבלת מהם החזר מלא אם את יולדת שם.
המינוס- לא יודעת עד כמה מותאם לציבור שלנו.

חוץ מזה כמעט בכל קופה יש קורס על חשבונה אחת לכמה זמן, מישהי אמרה לי שהיא היתה בקורס של לאומית ומאד מאד נהנתה.

חוץ מזה יש המון קורסים פרטיים, אני הלכתי בזמנו למיכל פינקלשטיין, קיבלתי החזר 50% מהקופה (מאוחדת) ומאד מאד מאד נהניתי.
ממליצים מאד גם על שרה מונטל.

עולם חסד

משתמש רשום
נכתב ע"י אנדי;1760064:
בירושלים יש קורסים של בתי החולים (הדסה, שערי צדק וביקור חולים) שאת מקבלת מהם החזר מלא אם את יולדת שם.
המינוס- לא יודעת עד כמה מותאם לציבור שלנו.

חוץ מזה כמעט בכל קופה יש קורס על חשבונה אחת לכמה זמן, מישהי אמרה לי שהיא היתה בקורס של לאומית ומאד מאד נהנתה.

חוץ מזה יש המון קורסים פרטיים, אני הלכתי בזמנו למיכל פינקלשטיין, קיבלתי החזר 50% מהקופה (מאוחדת) ומאד מאד מאד נהניתי.
ממליצים מאד גם על שרה מונטל.

תודה רבה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  10  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה