קורונה קורונה 6 - היתה פטפטת...

מצב
הנושא נעול.

lab

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
אבל מה העניין לא מצאו מקום יותר סימפטי

chetz321

משתמש מקצוען
D I G I T A L
חזק!!
אבל מה העניין לא מצאו מקום יותר סימפטי
1584549306549.pngAnnotation 2020-03-18 183419.png

תכל'ס

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
רה"מ נתניהו ל'ערוץ 12': אני מעדיף להשאיר את ההנחיות שמסרנו אתמול ולא להחמיר. אני אפנה היום לקהלים בציבור החרדי והערבי ואם המסר לא יופנם אני אשקול להפעיל צו לסגר כללי.

chetz321

משתמש מקצוען
D I G I T A L
רה"מ נתניהו ל'ערוץ 12': אני מעדיף להשאיר את ההנחיות שמסרנו אתמול ולא להחמיר. אני אפנה היום לקהלים בציבור החרדי והערבי ואם המסר לא יופנם אני אשקול להפעיל צו לסגר כללי.
קיצער הוא מאשים אותנו בסגר אפשרי

MOTI.Z

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
המשתמש נחסם
חצוף מתנהג כמו אחרי בחירות

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
בכירים ישראלים: לא הוחלט על הסגר בשלב זה. הוחלט להתמקד בהסברה לציבור ואם נראה שאין שיפור במצב והציבור לא מפנים יפורסם צו על הסגר .
מקור?

דוד כהן

משתמש מקצוען
צפה בקובץ המצורף 623585

עצוב מאוד המגיד שיעור הכי גדול בעולם בשיעורו היום הגאון ר' אשר אריאלי שליט"א
כשבדרך כלל ביום יום אין להכניס שם אפילו סיכה מרוב צפיפות
מצער מאוד לראות שזה המצב בישראל מי האמין לפני 5 שנים שככה ישראל וכל העולם יהיו והכול בגלל מאכילת טריפות מזה נוצר הקורונה מצער מאוד

הדקל

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כמדומני שהמשנ"ב אוסר לטבול במקווה בשבת
וחסידים כן טובלים
נכון שהמשנה ברורה כתב לכתחילה שרק במצבים מסויימים ילכו למקוה בשבת.
אבל יש עדויות שהוא עצמו הלך [כי אין איסור בעצם רק חשש רחוק של סחיטה].

Goldidea

משתמש מקצוען
שמעתי שיש סגולה מפורסמת לעצירת המגיפה לעשות חופת יתום ויתומה בבית החיים.
אולי זה הסיפור... מי יודע פרטים?

חיים מנדל

משתמש פעיל
מצער מאוד לראות שזה המצב בישראל מי האמין לפני 5 שנים שככה ישראל וכל העולם יהיו והכול בגלל מאכילת טריפות מזה נוצר הקורונה מצער מאוד
אבל מצד שני אם "ונשמרתם מאוד לנפשותיכם" אז עד הסוף
וייתכן [אני לא פוסק] שזו חובתינו עכשייו

lab

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  24  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה