דרוש מידע קורונה ושריפה בגוף---

חיים V

משתמש מקצוען
מישהי חולה בקורונה.
סובלת מתחושת בעירה קשה בעיקר באזור המותניים. כאילו מישהו הבעיר שם אש. מתארת כאבי תופת של ממש שמשתקים אותה.
מישהו חווה דבר כזה?
אפשר לשאול בקוו הבריאות 02-5795098

שינדלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מגוון התופעות של הקורונה - לא יאומן! כל פעם שומעים על עוד תופעה שגורמת לסבל גדול!
ממש כך.
בדיוק אתמול שמעתי מכלי ראשון על בחור! שאחרי ההחלמה לפתע לא יכל להזיז את הרגל לכמה זמן.
+כאבים חזקים בעורף

טינטין!

משתמש מקצוען
אצלנו היתה תחושה כאילו נדלק איזה חימום פנימי,
לא אש מבחינת התחושה השורפת,
אלא חימום כאילו איזה רדיאטור נדלק מבפנים.
הרגשה נוראה!

gg

משתמש מקצוען
מישהי יודעת להגיד לי
מבוגר בסיכון שחולה קורונה
כמה ימים צריך לחשוש? או באיזה יום הכי מסוכן?

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מישהי יודעת להגיד לי
מבוגר בסיכון שחולה קורונה
כמה ימים צריך לחשוש? או באיזה יום הכי מסוכן?
השבוע השני----
בדגש על היום התשיעי-עשירי.
מניסיון.
כותבת לך באישי מנסיון אמיתי ממש.
ואחרי בירור מול כמה רופאים שמעורים בקורונה.
השבוע השני הוא השבוע שבו מתפתחים רוב הסיבוכים.
אז להיות עם יד על הדופק.
בלי לחץ, אבל עם מודעות לכל שינוי בהרגשה
לעקוב אחר סיטורציה שתהיה תקינה ולחץ דם- חשוב מאוד שלא יהיה נמוך ...

נערך לאחרונה ב:

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כמו שכבר כתבתי,
כבר ארבעה חוד' מהחיובי ועדין זה לא עבר לי.
הכאב כל הזמן ללא הפסקה ברמה כואבת, מציקה אך נסבלת, ובגלים מחריף לרמה בלתי נסבלת---
בברור רפואי...

Sara10

משתמש פעיל
ההסבר לכל התופעות הללו, זה לא שהנגיף משחק במוח? פגיעות נוירולוגיות?
איך אמר פרו' בליצר 'מי שאיבד חוש טעם וריח זו פגיעה נוירולגית. נקודה.'

רב פעלים

משתמש מקצוען
לא נורמלי מה שהולך פה.... הדבר הזה היה לי בבטן בחלק העליון צד ימין אתמול, התקשרתי לרופא אמר לי שהוא לא שמע מעולם על תחושה כזאת, אני חשבתי שאני מדמיינת אבל נתתי לכמה חברות לבדוק והם הרגישו את החום מבחוץ. בכל אופן הרופא היקר אמר שאם זה לא קורה הרבה מאד לא להבהל.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
לא נורמלי מה שהולך פה.... הדבר הזה היה לי בבטן בחלק העליון צד ימין אתמול, התקשרתי לרופא אמר לי שהוא לא שמע מעולם על תחושה כזאת, אני חשבתי שאני מדמיינת אבל נתתי לכמה חברות לבדוק והם הרגישו את החום מבחוץ. בכל אופן הרופא היקר אמר שאם זה לא קורה הרבה מאד לא להבהל.
גם במקרה שאני מדברת עליו זה היה בצד ימין בחלק העליון של הבטן
לא תחושה של חום פנימי כמו שמתארים אלא ממש כאילו מישהו שפך נפט והצית אש נקודתי במקום הזה. כאב משתק ממש. אי אפשר לעשות כלום כשה תוקף.
שכיבה קצת הרגיעה

רב פעלים

משתמש מקצוען
גם במקרה שאני מדברת עליו זה היה בצד ימין בחלק העליון של הבטן
לא תחושה של חום פנימי כמו שמתארים אלא ממש כאילו מישהו שפך נפט והצית אש נקודתי במקום הזה. כאב משתק ממש. אי אפשר לעשות כלום כשה תוקף.
שכיבה קצת הרגיעה
זה קרה לי רק פעם אחת וזה מאד מאד הדאיג אותי, את הרי יודעת שאני לחוצה לאחרונה מבדיקות דם של בן משפחה מאד קרוב, ממש הרגשתי כאילו אני נכנסת למעגל הזה של לעסוק רק בבריאות ורפואה.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
זה קרה לי רק פעם אחת וזה מאד מאד הדאיג אותי, את הרי יודעת שאני לחוצה לאחרונה מבדיקות דם של בן משפחה מאד קרוב, ממש הרגשתי כאילו אני נכנסת למעגל הזה של לעסוק רק בבריאות ורפואה.
תגידי תודה לה' שקרה לך רק פעם אחת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה