קורונה קווים לדמותה של קורונה.

פרפר סגול

משתמש מקצוען
כ"כ מרגש לראות את הנחיות הסגר הלילי.
תבונה אינסופית.
ע"פ הודעת עירית ב"ב הבנתי ש-
הקורונה מתחילה לדבק ב19:00 בערב ומפסיקה ב5:00 לפנות בוקר, דיקנית במיוחד!
הקורונה יכולה להדביק בבתי הספר ובגנים העירוניים.
אבל אין לה כניסה למעונות, ולחלק ממוסדות המוכש"ר ע"פ החלטת מנהלי המוסדות.(יש להם קו פתוח ואוזן קשבת אצל הגברת.)
בנוסף ניתן להכנס ולצאת מהעיר חופשי בתח"צ.
כי הקורונה נהנית לצאת מב"ב דווקא ברכבים פרטיים, יש לה העדפות ומשתדלים לכבד אותה...

whitestar

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
כ"כ מרגש לראות את הנחיות הסגר הלילי.
תבונה אינסופית.
ע"פ הודעת עירית ב"ב הבנתי ש-
הקורונה מתחילה לדבק ב19:00 בערב ומפסיקה ב5:00 לפנות בוקר, דיקנית במיוחד!
הקורונה יכולה להדביק בבתי הספר ובגנים העירוניים.
אבל אין לה כניסה למעונות, ולחלק ממוסדות המוכש"ר ע"פ החלטת מנהלי המוסדות.(יש להם קו פתוח ואוזן קשבת אצל הגברת.)
בנוסף ניתן להכנס ולצאת מהעיר חופשי בתח"צ.
כי הקורונה נהנית לצאת מב"ב דווקא ברכבים פרטיים, יש לה העדפות ומשתדלים לכבד אותה...
אבסורד נוראי שאין עליו תשובה
אולי למפגיני בלפור פתרונים

דורש ומבקש

משתמש מקצוען
לפי מחקרים שונים, הנגיף האכזרי אוהב פרסום, חולה תקשורת, כל אירוע שיתפוס כותרות הוא מתחיל להכות במהירות.

אם לא עושים תמונות מאירועים המוניים, הנגיף לא מתעניין, אפילו מבליג בסלחנות, מביט מהצד ולא מתערב.

הטעות של מארגני מדורת ל"ג בעומר בבתי האונגרין שהאירוע הוסרט על ידי מאן דהוא, הנגיף הסתער על הפרסום והתחיל שדה קורונה המוני.

אם האירוע לא היה מוסרט, לא היינו יודעים שהיה אירוע כזה.

כך גם מוסברת השאלה שניצבת בפני החוקרים, למה בתחנות האוטובוס מאות איש יכולים להצטופף ללא חשש פגע או נזק, ואילו כאשר אירועים קטנים בהרבה כאשר הם מודלפים לכלי התקשורת הם הופכים לשדה קטל של הנגיף האכזרי.

על פי מחקר זה, נשקלת מתן היתר להתקהלויות הרחק מאור הזרקור של התקשורת.

נערך לאחרונה ב:

עדיה שיר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אבסורד נוראי שאין עליו תשובה
אולי למפגיני בלפור פתרונים
שמתי לב שאנחנו נורא אוהבים להיות נחיתיים...
וכל החדשות והתקשורת רק סובבת על "החרדים מתנגדים", "ואיפה ואיפה", "ורק לחרדים" וכו' וכו'...
יאלה מספיק להתבכיין. ערים חרדיות מלאות בתחלואה ואין מה לעשות!
וכל הדבר הזה של ההשוואה- למה פה סגר ובאילת לא? ולמה בלפור ככה ואומן לא?
זה קצת מזכיר תלמיד בבית ספר שכל הזמן מתווכח עם המורה למה הוא נענש וחבריו לא...

אמממ... זה לא נכתב אישית כמובן, אלא כללית :)
פשוט נמאס לי שאנחנו משדרים חולשה..

פרספכתיבה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
יוצרי ai
ישנם "מומחים" שונים שיש להם טלפתיה עם הנגיף והם קיבלו ממנו מסר שמיימי בזו הלשון:

אני מתפשט רק בערים שיש בהם ריכוז גבוה של חרדים או ערבים, רק בשעות היום ורק בתקופות שראשי השלטון מצויים בתסבוכות פוליטיות וחייבים בדחיפות כותרת בומבסטית שתסיט מהם את אור הזרקורים, מאז שהגיע הפרוספור לשטח אני מכפיל את אחוזי ההתפשטות שלי בדיוק לפי המודל שלו ועולה צמוד למדד הרמזור ומגיע לאחוזי היעד המחייב "סגר" בדיוק בתאריכים הרצויים מראש לסגר במקומות שאני נמצא, הם ביקשו סגר בחגים אז הייתי חייב לזנק כדי לתת להם אליבי.
במוסדות חינוך אני מאוד מאוד מדבק! בקפסולה של 15 ילדים עם מסכות אני ממש ממש מסוכן, לעומת זאת בדירה צפופה עם 12 נפשות אני לא מזיק בכלל ורצוי מאוד לשהות בדירה כזו עם כמות נפשות כזו כמה שיותר זמן יותר טוב, גם בגינת משחק עם 30 ילדים משועממים בלי לימודים מהשכונה אני לא מתקרב.. אני רק בקפסולות של מוסדות החינוך בלבד. בהפגנות של עשרות אלפי איש אני פשוט לא קיים, כי אני עסוק מאוד בלעבור מבית כנסת לבית כנסת ולדבק שם את כולם מתחת למסיכות...
אם הממונים עלי מרגישים קצת מאויימים התכונות שלי משתנות בצורה מאוד דינמית לפי בקשתכם.... אז אני עוד לא ממש החלטתי סופית מי אני ואיפה אני...עוד לא סגור על עצמי...מחפש את עצמי בעיתונים ובתקשורת.. טוב שיש מקצוענים שבטוחים לגמרי בכל מה שהם קבעו עלי ועוזרים לי לדייק את תכונות האופי שלי במקומי.

טוב, אני ממש ממהר עכשיו כבר עבר 7 ויש לי שעה נסיעה עד שערי בני ברק בתקווה שאני אצליח לחדור במחסומים ולתקוף רק את לבושי השחור לבן... נתראה בבוקר...

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
שמתי לב שאנחנו נורא אוהבים להיות נחיתיים...
וכל החדשות והתקשורת רק סובבת על "החרדים מתנגדים", "ואיפה ואיפה", "ורק לחרדים" וכו' וכו'...
יאלה מספיק להתבכיין. ערים חרדיות מלאות בתחלואה ואין מה לעשות!
וכל הדבר הזה של ההשוואה- למה פה סגר ובאילת לא? ולמה בלפור ככה ואומן לא?
זה קצת מזכיר תלמיד בבית ספר שכל הזמן מתווכח עם המורה למה הוא נענש וחבריו לא...

אמממ... זה לא נכתב אישית כמובן, אלא כללית :)
פשוט נמאס לי שאנחנו משדרים חולשה..

יצא לי כמה פעמים להיות באסותא אשדוד כשהגיע אמבולנס של נאס"א... וכל פעם שלפו על אלונקה, חולה מהציבור החילוני, וואו, ממש התפעלתי, איך נפלו גיבורים???
הרי התחלואה היא רק בציבור החרדי, אולי הם בתהליך תשובה והנגיף כבר מזהה אותם?

עדיה שיר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני מקווה שהבנתי אותך נכון...

אבל לא אמרתי שהתחלואה לא קימת בציבור החילוני, אלא אמרתי שהיא קימת גם בציבור בחרדי,
ומספיק עם השאלות האלה ש- למה אותו חונקים והם חוגגים?
עם ההשוואות האלה לא נגיע לשום מקום...
ולא ראש ממשלה אנוכי או חבר קבינט, אלא אזרחית פשוטה ושומרת חוק. ואני יכולה נורא להתעצבן, וכל היום לצעוק שזה לא פייר, ולהסתכל בפרצוף מתקומם על כל חילוני שעובר לי ברחוב, אבל ממילא לאף אחד זה לא יזיז, אז למה להוציא אנרגיה לשווא??

דותוש'

משתמש מקצוען
אני מקווה שהבנתי אותך נכון...

אבל לא אמרתי שהתחלואה לא קימת בציבור החילוני, אלא אמרתי שהיא קימת גם בציבור בחרדי,
ומספיק עם השאלות האלה ש- למה אותו חונקים והם חוגגים?
עם ההשוואות האלה לא נגיע לשום מקום...
ולא ראש ממשלה אנוכי או חבר קבינט, אלא אזרחית פשוטה ושומרת חוק. ואני יכולה נורא להתעצבן, וכל היום לצעוק שזה לא פייר, ולהסתכל בפרצוף מתקומם על כל חילוני שעובר לי ברחוב, אבל ממילא לאף אחד זה לא יזיז, אז למה להוציא אנרגיה לשווא??
אולי גם תגישי את הלחי השניה לסטירה כי אין מה לעשות
זהו שיש !!
ובגלל הגישה זאת המצב נראה ככה

עדיה שיר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מענין אותי בכנות...
מה יש לעשות?
לצעוק ולצעוק ולצעוק ורק להוסיף עוד כותרת לתקשורת הרכלנית???
יש חולים! זו עובדה מוגמרת! למה כולם בטוחים שסגר זה עונש?
אז מה? שהממשלה תשב בשקט והקורונה תמשיך להדביק בשקט, ואף אחד לא התערב אצל אף אחד? זה הפיתרון?

אמיליה

משתמש מקצוען
מבלי להיכנס לנכונות הסגר או לא
מדהים אותי העובדה שהכניסה לעיר - חופשית כרגיל, אבל היציאה- באכיפה קפדנית.
אם סגר- למה לא עד הסוף?
למה לתת לאנשים מבחוץ להיכנס ולהמשיך להפיץ את המחלה?
הרי מי שלא יכול לצאת, לא יצטרך להיכנס.
ז"א שלהיכנס יוכלו רק לאלה שאינם תושבי העיר.. לא עדיף שיישארו בחוץ?
באמת מתעניינת.

פרפר סגול

משתמש מקצוען
@עדיה שיר
אישית, אני חושבת שהיה צריך סגר מוחלט ויציאה איטית ומבוקרת.
ולא כמו ההשתוללות שהיתה פה.
הכעס הוא על מדיניות מטופשת, שלא מתנהלת על פי אמות מידה ברורות.
בשביל לקבל אמון מציבור הגורמים שמקבלים את ההחלטות חיבים לפעול ע"פ קריטריונים ברורים!

דותוש'

משתמש מקצוען
מענין אותי בכנות...
מה יש לעשות?
לצעוק ולצעוק ולצעוק ורק להוסיף עוד כותרת לתקשורת הרכלנית???
יש חולים! זו עובדה מוגמרת! למה כולם בטוחים שסגר זה עונש?
אז מה? שהממשלה תשב בשקט והקורונה תמשיך להדביק בשקט, ואף אחד לא התערב אצל אף אחד? זה הפיתרון?
אני יענה
1.פשוט לצאת להפגין לצעוק ללחוץ על ח"כ ולהראות שאנחנו לא שעיר לעזעזעל למרות שבסופו של דבר מה שיהיה זה רצון ה' אבל השתדלות בעניין זה אפשרי -לשבת בבית ולהגיד אין מה לעשות בזמן שהציבור שלנו משלם מחירים כבדים זה אבסורד.
2.יש חולים זה נכון אבל לא רק אצלנו .
סגר יש רק אצלנו משום מה .
אנחנו החרדים שרצים על כל שיעול לעשות בדיקה ש70 אחוז מהבדיקות רק נכונות ו30 אחוז הם פייק יושבים בבית בבידודים הולכים עם מסכות שומרים מרחק והגבלות אנחנו מקבלים סגר ואלה שלא שומרים מצטופפים ועושים ככל העולה על רוחם מה נראה לך הקורונה דילגה עליהם לא ולא ויכיחו מספרי המתים והחולים קשה שנמצאים מהציבור שלהם אלא שהם פשוט לא נבדקים אז גם אין "חולים"
3.מה שהמדינה תעשה זה בעיה שלה להפיל על הציבור החרדי נזק שכזה במסווה של עשיה זה עוול בל יסולח!!!

שיר ושבחה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
שמועה גונבה לאוזני כי מדובר בנגיף יהודי, ולא סתם יהודי אלא חרדי חסידי.

בכל פעם בערבי חג הינו מתעלה לקראת החג כראוי וכיאות.
בבתי כנסיות ובבתי מדרשות הינו משתתף פעיל.
אינו מופיע כלל ואף אינו מתענין באירועים שאין דעת חכמים נוחה הימנו.
אנו רצים ואף הוא רץ לדברי תורה בישיבות ת"תים וכוללים.
הינו מקפיד על ש"י טבילות כפול ש"י.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  38  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה