דרוש מתכון קוגל אטריות- תעלומה!!

משתדרגת

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
הכנתי כמה פעמים את המתכון של אחת הניקיות כאן ופשוט תעלומה , יש לי טעם לוואי לקוגל כל פעם:(
בהתחלה חשבתי אולי האטריות לא טובות, קניתי חבילה חדשה, ואותו דבר:(
ואני עושה בדיוק לפי המתכון!!!
יש למישהו רעיון מה יכולה להיות הסיבה?
או לינק למתכון מוצלח נוסף, אולי זה יעזור??

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
הכנתי כמה פעמים את המתכון של אחת הניקיות כאן ופשוט תעלומה , יש לי טעם לוואי לקוגל כל פעם:(
מה המתכון?
אולי משהו הביצים..

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
יתכן ששרפתם יותר מדי את הסוכר?

ריקי שחור

משתמש מקצוען
ייתכן שהקרמל נשרף, זה עושה טעם מריר.
קצת קשה להסביר עד כמה לבשל את הקרמל, כך שנקבל את הצבע השחום , אך לא שרוף.
נסי לבשל אותו על אש לא גדולה, עד שהכל נמס, ואז רק עוד דקה או שתיים.
עוד אפשרות- האטריות עצמן. שמתי לב שתמיד כשהכנתי מכל חברה אחרת חוץ מאוסם- זה לא זה.

משתדרגת

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
יש שאריות לכלוך מפעם קודמת?
לאאא
בדקתי גם את זה:)
אולי היה לך קורונה והשתבש קצת הטעם?
לא חח
יתכן ששרפתם יותר מדי את הסוכר?
אולי הסוכר מידי נשרף?
ייתכן שהקרמל נשרף, זה עושה טעם מריר.
נסי לבשל אותו על אש לא גדולה, עד שהכל נמס, ואז רק עוד דקה או שתיים.
אולי זה הפתרון.....
אבל אם זה רק ימס איך יהיה צבע יפה?
כנראה זה באמת השלב המורכב פה:)

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
אולי זה הפתרון.....
אבל אם זה רק ימס איך יהיה צבע יפה?
כנראה זה באמת השלב המורכב פה:)
בהחלט מורכב, הסוד הוא לתפוס את הרגע הנכון שבו הסוכר נשרף (ולא רק נמס) אבל עדיין לא שחור.

פדואלה

משתמש סופר מקצוען
גם אצלי אותו דבר.
אני עושה מתכון מניקית ידועה מכאן.
לפני ההכנסה לתנור,
אני מוסיפה 3/4 כוס סוכר.
אצלי זה שינה הכל.

gs

משתמש פעיל
מתכון פצצה - מכינה לשמחות, בכל יום ששי ולא נשאר פירור.
אטריות אוסם בלבד - חבילה
הרתיחי קומקום מלא, שימי אטריות בסיר ושפכי המים הרותחים ומעט מלח, בשלי האטריות עד לריכוך כ-8 דקות, כבי את האש ושפכי ליטר מי ברז והשהי לחצי שעה.
סנני את האטריות מהמים והשאירי במסננת.
בינתיים שזפי חצי כוס סוכר וחצי כוס שמן בסיר שבישלת בו (כמובן לאחר רחיצתו וייבושו). עמדי ליד הסיר וכשהוא מתחיל להשתזף ובועות מבצבצות בקצוות - הכניסי בזהירות את האטריות אני לוקחת כמות בכף ומעבירה כמה כפות - הקרמל נרגע ואז אפשר לשפוך את הכל ולערבב היטב.
הוסיפי כף מלח עבה (לא יודעת לומר ביחס למלח דק), פלפל שחור לפי החריפות שאוהבים, 6 כפות סוכר ו-4 ביצים.
ערבבי היטב ולתנור בתבנית עגולה או אינגלישקייק, אפיה עד שמתייצב, שימי לב בגלל ההשרייה במים הקוגל יוצא רך ועסיסי, נכון זה לא הבצק הירושלמי של הקוגלים של השמחות בלי לפגוע בכבודם ובטעמם אבל זה קוגל מצוין שנפרס יפה בעודו קר.
בתאבון

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה