עזרה באקסס קובץ אקסס ליצירת טבלת זמני תפילות לבתי כנסת I+בקשה לשיפוץ מהמומחים באקסס

ממוו

משתמש רשום
אפשר להשאיר ריק (זה כמו 30)
תודה
א. אי אפשר להשאיר ריק (שדה נדרש, כותב לי שחייב להקיש מספר מ0 עד 60
ב. ב30 זה מצוין. רק שבמצב זה אי אפשר לעגל את הדקות בחצי דקה. (ולא כדאי שזה יהיה בשלב שני כי לפעמים צריך לעגל בחצי דקה ואח"כ לעגל ב5 דקות.
(מה גם שלא הבנתי למה 30 זה לא מעגל? לכאו' 0 צריך להיות שזה ללא עיגול)

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
תודה
א. אי אפשר להשאיר ריק (שדה נדרש, כותב לי שחייב להקיש מספר מ0 עד 60
ב. ב30 זה מצוין. רק שבמצב זה אי אפשר לעגל את הדקות בחצי דקה. (ולא כדאי שזה יהיה בשלב שני כי לפעמים צריך לעגל בחצי דקה ואח"כ לעגל ב5 דקות.
(מה גם שלא הבנתי למה 30 זה לא מעגל? לכאו' 0 צריך להיות שזה ללא עיגול)
א. צודק, אפשר לשנות.
ב. 30+ללא עיגול - לא מעגל, 30 עם עיגול - מעגל.

30 זה בגלל שזה העיגול סטנדרט

ממוו

משתמש רשום
א. צודק, אפשר לשנות.
ב. 30+ללא עיגול - לא מעגל, 30 עם עיגול - מעגל.

30 זה בגלל שזה העיגול סטנדרט
כן אבל אם אני רוצה גם לעגל את השניות בשלב 1 וגם לעשות עיגול דקות ב5 דקות אני יהיה תקוע.
לכאורה הכי טוב לעשות שיהיה אפשר להשאיר ריק או 00 וב30 שיהיה עיגול סטנדרטי

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
כן אבל אם אני רוצה גם לעגל את השניות בשלב 1 וגם לעשות עיגול דקות ב5 דקות אני יהיה תקוע.
לכאורה הכי טוב לעשות שיהיה אפשר להשאיר ריק או 00 וב30 שיהיה עיגול סטנדרטי

קבצים מצורפים

• זמני תפילות.zip
    KB 297.4 · צפיות: 58

ממוו

משתמש רשום
ווואווווווו
נגמרו לי המילים...............
(וגם ההערות...)

ממוו

משתמש רשום
@אפר שאלה!
העברתי למישהו את הקובץ ויש לו שגיאה בתאריכים. בשדה מתאריך עד תאריך הוא כותב לו שגיאה
זכור לי שפעם היתה לי בעיה כזו ששייכת להגדרות של התאריך במחשב עצמו. אבל עכשיו אני לא מוצא איזה הגדרה משפיעה על זה
האם אתה יודע מה צריך להגדיר?

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
@אפר שאלה!
העברתי למישהו את הקובץ ויש לו שגיאה בתאריכים. בשדה מתאריך עד תאריך הוא כותב לו שגיאה
זכור לי שפעם היתה לי בעיה כזו ששייכת להגדרות של התאריך במחשב עצמו. אבל עכשיו אני לא מוצא איזה הגדרה משפיעה על זה
האם אתה יודע מה צריך להגדיר?​
כנראה אתה מתכוון לעיצוב התאריך - פורמט

צריך לבדוק לגופו מה הבעיה

ספר מוסר

משתמש חדש
איך אפשר לדעת מה המעלות של העיר שלי?
כשאני כותב מה שמופיע בחזון שמים התוצאה של השקיעה לא נכונה

אליהו 2

משתמש חדש
מדהים!
האם יש אפשרות לקבל אפשרות להזין נתונים של זריחה ושקיעה

אברהם אסטנבולי

משתמש רשום
עימוד ספרים
לכל החברים הנכבדים.
יש לי כמה שאלות:
1. אצלי הקובץ חסום ואין לי אפשרות לשנות כלום, איך אתם "נכנסים" לקובץ ?
2. לפי מה הוא מחשב את הזמנים - לפי איזה לוח - ניסיתי למודיעין עילית וזה לא התאים לזמנים בלוח "עיתים לבינה" שברוב בתי כנסיות משתמשים בו.
3. יש שם רק את בני ברק ופתח תקוה וירושלים, איך מוסיפים ערים נוספות ? האם צריך לחפש קווי אורך ורוחב בגוגל ?

ממוו

משתמש רשום
לכל החברים הנכבדים.
יש לי כמה שאלות:
1. אצלי הקובץ חסום ואין לי אפשרות לשנות כלום, איך אתם "נכנסים" לקובץ ?
2. לפי מה הוא מחשב את הזמנים - לפי איזה לוח - ניסיתי למודיעין עילית וזה לא התאים לזמנים בלוח "עיתים לבינה" שברוב בתי כנסיות משתמשים בו.
3. יש שם רק את בני ברק ופתח תקוה וירושלים, איך מוסיפים ערים נוספות ? האם צריך לחפש קווי אורך ורוחב בגוגל ?
1. מה הכוונה לשנות בקובץ? להיכנס למוח שלו? להגדרות? מה זה יתן לך?
2. אני בדקתי בבני ברק והוא תואם במדויק לעיתים לבינה. חוץ מכמה עיגולי דקות שלא ברור מה הנוסחא של בעל העיתים לבינה ראיתי מקום שב28 שניות הוא עיגל קדימה ומקום אחר ב32 שניות הוא עיגל אחורה. אבל בכל השאר יצא מדויק.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  35  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה