עזרה באקסס קובץ אקסס ליצירת טבלת זמני תפילות לבתי כנסת I+בקשה לשיפוץ מהמומחים באקסס

ממוו

משתמש רשום
שלום וברכה
מצורף פה קובץ אקסס שפותח ע"י "יוני הלפרין" בשיתוף כמה מחברי הפורום לפני כמה שנים
הקובץ נותן מענה לגבאי בית כנסת שמעונין לעשות טבלה של זמני התפילות לפי חישוב של זמן מסויים לפני / אחרי השקיעה / זמן קרי"ש וכו'
וכן נותן את זמני היום
התועלת שלו היא מרובה מאוד מאוד (למי שיודע פעם תוכנת חזון שמים ברישיון פרימיום היתה מספקת את זה. היום הם לא נותנים אלא בתשלום על כל טבלה שנתית כל פעם. בלי אפשרות לקבל את התוכנה.)
באישור המפתח "יוני הלפרין" אני מעלה את הקובץ לתועלת הציבור
נ.ב. רק הערה קטנה וחשובה שיש שם בקובץ הנוכחי טעות בפרשיות השבוע שני פרשיות שמחוברות ומופיעות בנפרד.

_______
במקביל אני פונה למומחים מבין חברי הפורום שמבינים באקסס יש כמה תוספות שמאוד מאוד יכולות להועיל בכדי שהתוכנה תהיה מושלמת (המפתח עצמו כבר אינו מתעסק בזה ובהסכמתו אני פונה פה לחברי הפורום)
כיון שהתוכנה מחשבת את זמני היום כולל שניות, ובפועל הזמן שמופיע לאנשים הוא דקות שלימות נוצר מצב שאם השקיעה היא ב7:35:58 החישוב של מעריב למשל יהיה לפי 7:35 אפי' שהיה צריך להיות לפי 7:36.
בקיצור צריך לעשות אפשרות הגדרה שהקובץ יעגל את הדקות למעלה או למטה עם אפשרות בחירה מכמה שניות כלפי מעלה וכמה כלפי מטה.
דבר שני מכיון שהמקובל בבתי כנסת למשל לעשות שחרית בשבת לפי יחס של 45 דקות מסוזק"ש אבל לא בדקה מדויקת אלא בעיגול של 5 דקות
היה כדאי להוסיף אופציה לעגל את הזמן ל5 דקות
(לסיכום. א. עיגול השניות של זמני היום. ב. עיגול הדקות ל5 של זמני התפילות.)
תודה רבה

קבצים מצורפים

• זמני תפילות.zip
    KB 281.7 · צפיות: 122

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
שלום וברכה
מצורף פה קובץ אקסס שפותח ע"י "יוני הלפרין" בשיתוף כמה מחברי הפורום לפני כמה שנים
הקובץ נותן מענה לגבאי בית כנסת שמעונין לעשות טבלה של זמני התפילות לפי חישוב של זמן מסויים לפני / אחרי השקיעה / זמן קרי"ש וכו'
וכן נותן את זמני היום
התועלת שלו היא מרובה מאוד מאוד (למי שיודע פעם תוכנת חזון שמים ברישיון פרימיום היתה מספקת את זה. היום הם לא נותנים אלא בתשלום על כל טבלה שנתית כל פעם. בלי אפשרות לקבל את התוכנה.)
באישור המפתח "יוני הלפרין" אני מעלה את הקובץ לתועלת הציבור
נ.ב. רק הערה קטנה וחשובה שיש שם בקובץ הנוכחי טעות בפרשיות השבוע שני פרשיות שמחוברות ומופיעות בנפרד.

_______
במקביל אני פונה למומחים מבין חברי הפורום שמבינים באקסס יש כמה תוספות שמאוד מאוד יכולות להועיל בכדי שהתוכנה תהיה מושלמת (המפתח עצמו כבר אינו מתעסק בזה ובהסכמתו אני פונה פה לחברי הפורום)
כיון שהתוכנה מחשבת את זמני היום כולל שניות, ובפועל הזמן שמופיע לאנשים הוא דקות שלימות נוצר מצב שאם השקיעה היא ב7:35:58 החישוב של מעריב למשל יהיה לפי 7:35 אפי' שהיה צריך להיות לפי 7:36.
בקיצור צריך לעשות אפשרות הגדרה שהקובץ יעגל את הדקות למעלה או למטה עם אפשרות בחירה מכמה שניות כלפי מעלה וכמה כלפי מטה.
דבר שני מכיון שהמקובל בבתי כנסת למשל לעשות שחרית בשבת לפי יחס של 45 דקות מסוזק"ש אבל לא בדקה מדויקת אלא בעיגול של 5 דקות
היה כדאי להוסיף אופציה לעגל את הזמן ל5 דקות
(לסיכום. א. עיגול השניות של זמני היום. ב. עיגול הדקות ל5 של זמני התפילות.)
תודה רבה
תוכל לפרט מה הטעות בפרשיות השבוע?

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
פרשת בהר בחוקתי מופיעות בנפרד. ובשנה הבעל"ט הם מחוברות
תוסיף אחרי השורות האלו (במודול Module1)
קוד:
            ' Inside Israel: Combine if Passover does not start on Shabbat AND NOT a leap year.
            ' The Passover exception only occurs in a 354-day year in which Rosh HaShanah starts on Thursda

את השורות הבאות
קוד:
            If Not IsLeapYear(nYearH) And Weekday(HebToGreg(nYearH, 8, 15)) <> 7 Then
              bDoubleParsha = True
            End If

סטודיו לגרפיקה

משתמש מקצוען
מדוע הקובץ לא מצליח להיפתח לי במחשב?
הורדתי, חילצתי, וזה מה שהוא מראה לי-
Screenshot_121.jpg

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום

קבצים מצורפים

• זמני תפילות.zip
    KB 295.4 · צפיות: 30
נערך לאחרונה ב:

ממוו

משתמש רשום
עם עיגול

עריכה: החלפתי קובץ כי מצבי 15 ו 45 שניות לא היו מחושבים

וואו!!!!!!!
אין מילים
תודה רבה רבה
רק רציתי להעיר שבצורה הנוכחית יש רק אפשרות לעגל או את הדקות או את השניות
אבל לכאורה היה צריך שתהיה אפשרות לעגל את השניות ובנוסף לעגל את הדקות
כי למשל צריך להגדיר מתי נקרא זמן קרי"ש כפי שבלוחות שנה שיש לאנשים בבית הזמן בעצם מעוגל בתחשיב מסוים ואח"כ להגדיר מתי מתחיל התפילה ביחס לזמן קרי"ש.
בקיצור העיגול השל השניות מתיחס לזמני היום עצמו. והעיגול של הדקות מתייחס לזמן התפילה שהוא ביחס לזמני היום.

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
וואו!!!!!!!
אין מילים
תודה רבה רבה
רק רציתי להעיר שבצורה הנוכחית יש רק אפשרות לעגל או את הדקות או את השניות
אבל לכאורה היה צריך שתהיה אפשרות לעגל את השניות ובנוסף לעגל את הדקות
כי למשל צריך להגדיר מתי נקרא זמן קרי"ש כפי שבלוחות שנה שיש לאנשים בבית הזמן בעצם מעוגל בתחשיב מסוים ואח"כ להגדיר מתי מתחיל התפילה ביחס לזמן קרי"ש.
בקיצור העיגול השל השניות מתיחס לזמני היום עצמו. והעיגול של הדקות מתייחס לזמן התפילה שהוא ביחס לזמני היום.
אולי מאוחר יותר

ממוו

משתמש רשום
מטורף!!!!!!
ממש מושלם בכל קנה מידה!
תודה רבה רבה מאוד
זה תוכנה שיכולה להביא תועלת אדירה לגבאי בית כנסת. מי שלא התעסק עם זה לא מבין כמה שעות וימים צריך בשביל לעשות את הזמני תפילות, כמה טעויות וכמה שיבושים יש.
ועכשיו זה פשוט עצום
אני שוקל גם לעצב את הממשק שיהיה קצת יותר ברור ונוח ויפה ובעז"ה אני יעלה מחדש

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
מטורף!!!!!!
ממש מושלם בכל קנה מידה!
תודה רבה רבה מאוד
זה תוכנה שיכולה להביא תועלת אדירה לגבאי בית כנסת. מי שלא התעסק עם זה לא מבין כמה שעות וימים צריך בשביל לעשות את הזמני תפילות, כמה טעויות וכמה שיבושים יש.
ועכשיו זה פשוט עצום
אני שוקל גם לעצב את הממשק שיהיה קצת יותר ברור ונוח ויפה ובעז"ה אני יעלה מחדש
תיקון 24/12 היה הפוך

קבצים מצורפים

• זמני תפילות.zip
    KB 304.9 · צפיות: 23

ממוו

משתמש רשום
תיקון 24/12 היה הפוך
טרם יקראו...
שמתי לב ולא הספקתי לדווח (חשבתי לתקן לבד)
עוד משהו (אם נשאר לכם עדיין סבלנות לשפץ את התוכנה.....)
העיגול שעשיתם כרגע הוא לפי רבעי דקות. לפי מה שיצא לי (לא בדקתי לעומק) בלוח עתים לבינה יש פער של 4 שניות בינו לבין הלוח הזה ולכן יש מצבים מסוימים כגון כשהשקיעה ב7:25:34 בעיתים לבינה יכתוב 7:25 ואילו בלוח פה יהיה כתוב (אחרי העיגול שלכם) 7:26
השאלה האם שייך לעשות עיגול לפי בחירה שיהיה ניתן לשחק עם העיגול שיעגל נניח ב35 שניות כלפי מטה.
ב. אולי כדאי לחלק את שני השלבים שעשיתם בעיגול שבשלב 1 יופיע רק אפשרויות של עיגול שניות. ובשלב 2 יהיה רק אפשרויות של עיגול דקות. (אין לזה משמעות אמיתית רק במבחינת הנוחות ושיהיה ברור לאנשים ולא יתבלבלו.)
לא נעים לי שאני משגע אותכם
אבל אין לכם מושג כמה תועלת זה מביא לגבאים
אני כרגע עומד בקשר עם 5 גבאים שמחכים לתוכנה להשתמש בה.
ויש עוד כמה וכמה שאני חושב לשלוח להם אותה. וכל אחד מהם יש לו עוד וכו'.

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
טרם יקראו...
שמתי לב ולא הספקתי לדווח (חשבתי לתקן לבד)
עוד משהו (אם נשאר לכם עדיין סבלנות לשפץ את התוכנה.....)
העיגול שעשיתם כרגע הוא לפי רבעי דקות. לפי מה שיצא לי (לא בדקתי לעומק) בלוח עתים לבינה יש פער של 4 שניות בינו לבין הלוח הזה ולכן יש מצבים מסוימים כגון כשהשקיעה ב7:25:34 בעיתים לבינה יכתוב 7:25 ואילו בלוח פה יהיה כתוב (אחרי העיגול שלכם) 7:26
השאלה האם שייך לעשות עיגול לפי בחירה שיהיה ניתן לשחק עם העיגול שיעגל נניח ב35 שניות כלפי מטה.
ב. אולי כדאי לחלק את שני השלבים שעשיתם בעיגול שבשלב 1 יופיע רק אפשרויות של עיגול שניות. ובשלב 2 יהיה רק אפשרויות של עיגול דקות. (אין לזה משמעות אמיתית רק במבחינת הנוחות ושיהיה ברור לאנשים ולא יתבלבלו.)
לא נעים לי שאני משגע אותכם
אבל אין לכם מושג כמה תועלת זה מביא לגבאים
אני כרגע עומד בקשר עם 5 גבאים שמחכים לתוכנה להשתמש בה.
ויש עוד כמה וכמה שאני חושב לשלוח להם אותה. וכל אחד מהם יש לו עוד וכו'.
הוספתי
בנוסף תיקנתי כמה באגים וטעויות

קבצים מצורפים

• זמני תפילות.zip
    KB 295.5 · צפיות: 46

ממוו

משתמש רשום
אין מילים
פשוטו כמשמעו כמה שאני יודה לכם זה לא יספיק.............
מושלם מושלם מושלם.....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה