עזרה באקסל קובץ אקסל לא נותן לעשות הפונקציה של קונטרל Z

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
יש לי קובץ אקסל 'שעון נכוחות', שחלק העיקרי ממנו נבנה ע"י חברי הפורום דנן היקרים.

הבעיה היא, ששמתי לב, שאין אפשרות של קונטרל Z, וזה מאד מאד בעייתי, כמובן, ולא צריך להסביר יותר מידי.

אשמח אם מישהו יוכל לבדוק מה הבעיה.

קבצים מצורפים

• שעון נוכחות משודרג - גירסה 5.zip
    KB 60.1 · צפיות: 17

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
יש לי קובץ אקסל 'שעון נכוחות', שחלק העיקרי ממנו נבנה ע"י חברי הפורום דנן היקרים.

הבעיה היא, ששמתי לב, שאין אפשרות של קונטרל Z, וזה מאד מאד בעייתי, כמובן, ולא צריך להסביר יותר מידי.

אשמח אם מישהו יוכל לבדוק מה הבעיה.
אין קונטרול Z על פעולות ב VBA

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
תתעד באיזה תא שינית מאיזה ערך לאיזה ערך וכך תוכל לחזור
זה לא יעזור לי. כי עיקר הבעיה זה לא כשלחצתי על התחלה בטעות, כי אז אפשר למחוק השורה. כמו"כ אין בעיה כשלחצתי בטעות על סיום כי אז אפשר לאחר זמן ללחוץ עוד פעם על סיום וזה מתעדכן. הבעיה העיקרית היא אם בטעות לחצתי על סיום לאחר זמן שבאמת סיימתי, ואז קופץ לי סכום התשלום, ואני לא זוכר מה היתה סכום התשלום הקודם האמיתי. ואז אין לי אפשרות לחזור למצב הקודם, רק למחוק לגמרי השורה, ואז אני מפסיד כל הסכום שהיה כתוב בו מקודם.
וא"כ מה יעזור לי מאקרו במצב כזה, אני צריך לדעת מה היתה סכום התשלום\סיכום השעות הקודם.

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
זה לא יעזור לי. כי עיקר הבעיה זה לא כשלחצתי על התחלה בטעות, כי אז אפשר למחוק השורה. כמו"כ אין בעיה כשלחצתי בטעות על סיום כי אז אפשר לאחר זמן ללחוץ עוד פעם על סיום וזה מתעדכן. הבעיה העיקרית היא אם בטעות לחצתי על סיום לאחר זמן שבאמת סיימתי, ואז קופץ לי סכום התשלום, ואני לא זוכר מה היתה סכום התשלום הקודם האמיתי. ואז אין לי אפשרות לחזור למצב הקודם, רק למחוק לגמרי השורה, ואז אני מפסיד כל הסכום שהיה כתוב בו מקודם.
וא"כ מה יעזור לי מאקרו במצב כזה, אני צריך לדעת מה היתה סכום התשלום\סיכום השעות הקודם.
אז תתעד את הסכום לתשלום
(אני לא הבנתי מה בדיוק הבעיה)

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
עוד פעם, לפעמים בעיצומו של תיעוד שעון נוכחות, באמצע החודש, יוצא שבטעות אני לוחץ על 'סיום' סתם ככה, (לא משנה כרגע איך קורה הטעות), ומה שקורה, אם לדוגמה, המונה היה על 2345 ש"ח, עכשיו זה קופץ ל3456 ש"ח, כי לחצתי על סיום, וזה חישוב לי כאילו עבדתי מאתמול בלילה בשעה 11 עד היום בבוקר בשעה 8:00. ואין לי אפשרות לחזור לסכום הקודם, כי אני לא זוכר בדיוק מתי באמת סיימתי, ואיזה סכום היה בו.

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
עוד פעם, לפעמים בעיצומו של תיעוד שעון נוכחות, באמצע החודש, יוצא שבטעות אני לוחץ על 'סיום' סתם ככה, (לא משנה כרגע איך קורה הטעות), ומה שקורה, אם לדוגמה, המונה היה על 2345 ש"ח, עכשיו זה קופץ ל3456 ש"ח, כי לחצתי על סיום, וזה חישוב לי כאילו עבדתי מאתמול בלילה בשעה 11 עד היום בבוקר בשעה 8:00. ואין לי אפשרות לחזור לסכום הקודם, כי אני לא זוכר בדיוק מתי באמת סיימתי, ואיזה סכום היה בו.
אז גם ההצעה המקורית וגם החדשה יפתרו את הבעיה
במקורית תדע מה היה רשום קודם בסיום
בחדשה תדע מה הייתה היתרה האמיתית

xl3391

משתמש מקצוען
הוספתי התראה לפני עידכון שעת סיום בשורה שכבר עודכן. יכול לעזור במניעת הטעות.

קבצים מצורפים

• שעון נוכחות מעודכן.zip
    KB 61.1 · צפיות: 12

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
אז גם ההצעה המקורית וגם החדשה יפתרו את הבעיה
במקורית תדע מה היה רשום קודם בסיום
בחדשה תדע מה הייתה היתרה האמיתית
האמת לא הבנתי עצתכם. איך אוכל 'בדיעבד' אחרי שלחצתי בטעות על לחצן לדעת מה היה. בכל אופן ב"ה עזרו לי כבר.

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
אולי אפשר להוסיף גם התראה כל פעם לפני שמוחקים שורה בנוסח "האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק את השורה האחרונה?"

רושם

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תיעוד השינויים, הכוונה לטבלה אחרת במסד הנתונים שהקוד ישמור לשם את מספר התא וערך ישן וערך חדש. לשם שיחזור המצב קודם (- "CTRL+Z") הקוד יחזיר את הערכים לערך ישן או "מחק שורה".

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה