קבלה עבור עבודה חד פעמית

lizi_g

משתמש פעיל
אני עובדת כשכירה.
מישהו ביקש ממני בתחום עבודתי עבודה פרטית.
אין לי תיק במס הכנסה ולא שווה לי לפתוח בשביל עבודה אחת.

מה האפשרויות שעומדות לי כדי לקבל את העבודה ולהוציא לו קבלה?

lizi_g

משתמש פעיל
ביקשתי מחברה בתחום - אמרה לי שזה 35% מס...
זה באמת האופציה היחידה?

CPA

משתמש פעיל
אם הוא מבקש קבלה אז הוא עסק - שיוציא במקומך חש' עצמית. שיברר עם הנה"ח שלו. אם לא מעוניין אז לבקש מתחנת מע"מ לדווח על עסקת אקראי (יש לשלם את המע"מ). אפשר לעשות את זה מקוון.

lizi_g

משתמש פעיל
תודה רבה!!

איך אני פונה לתחנת מעמ בירושלים?

פרקטית

משתמש מקצוען
דרך האתר של מס הכנסה את מוציאה תאום מס כשהשכר השני מוגדר כשכר סופרים.
את התאום הזה את מגישה לו.
ולפי זה הוא משלם לך.

איקס וואי

משתמש חדש
ואיך עושים את התיאום מס של שכר סופרים באתר?
לא מוצאת שם שום דבר!
מישהו יכול לפרט את התהליך, אול היכן נכנסים בתוך האתר?
תודה!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה