קבוצת רכישה מזגנים

f0527134596

משתמש צעיר
ככלל אפשר לומר כי המחיר למזגנים הוא הזול ביותר שאפשר להשיג, כך שהמחיר כבר ידוע פחות או יותר...

אך הוא תלוי במספר הרוכשים במזומן בלבד, ולכך אני חייב קודם לדעת כמה רציניים בכדי לקבל את המחיר הטוב ביותר...

ע"י שליחת הדגם הרצוי למייל: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

הדגמים שמדובר עליהם הם:

כולם של חברת תדיראן בלבד.

1 כו"ס = 10A באזור 1600 ש"ח ואולי פחות תלוי במספר הנרשמים הסופי.

1.5 כו"ס = 18A תדיראן

2.00 כו"ס = 21A תדיראן

2.50 כו"ס = 28A תדיראן

אם יש לכם כבר מחיר טוב, כדאי שתצרפו במייל אלינו, מה המחיר ושם החנות בכדי שנוכל להוריד את המחיר עוד יותר...

בהצלחה לכולנו

avi media

משתמש מקצוען
בס"ד
חשוב לי להעיר,
מאז ומתמיד מזגני תדיראן היו הכי טובים, מניסיון.
בשנים האחרונות גם בדירה שלי שאני משכיר ( 2 מזגנים של 1 כ"ס ) וגם בסביבה שאני לומד ( מזגן 2.5 כ"ס) קורה תופעה מוזרה ואחידה,
אחר שנה או יותר המזגן מתחיל להרעיש, בהתחלה עוזר לדחוף משהו בין הפלסטיק לקיר , אח"כ זה נהייה טרקטור של ממש !
כשהחלפתי מזגן אחר ישן בדירה שאלתי את הטכנאי על זה, והוא אומר לי זה נהיה מחלה אצלם ( במזגני תדיראן )...
לדבריו המאוורר או המנוע משתחרר מהפלסטיקה בפנים ומתנענע, ואין לזה פיתרון.
אני לא יודע אם בחברות אחרות אין בעייה זו, אבל חשוב לי שתדעו לפני שאתם קונים ותבדקו טוב טוב...

א.ר.ז.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מה המחיר ל: 28A?
וכן נרצה לבדוק דגם 15A שזה 1.25 כ"ס.

מה עם הובלה, כלול במחיר? לכל אזורי הארץ?

f0527134596

משתמש צעיר
קבוצת רכישה מזגנים

נכתב ע"י א.ר.ז.;2130121:
מה המחיר ל: 28A?
וכן נרצה לבדוק דגם 15A שזה 1.25 כ"ס.

מה עם הובלה, כלול במחיר? לכל אזורי הארץ?

א. ראה ההודעה הראשונה באשכול, תודה.

ב.כנ"ל.

ג. אך ורק אם אתם מעונינים לקנות? במחיר ריצפה? נא לשלוח דגם למייל: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

מכיון שמדובר במחיר קבוצה המחיר בריצפה ובמיוחד למזומן,

ההרשמה נסגרת בסוף היום. תודה.

א.ר.ז.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
נכתב ע"י f0527134596;2130207:
א. ראה ההודעה הראשונה באשכול, תודה.

ב.כנ"ל.

ג. אך ורק אם אתם מעונינים לקנות? במחיר ריצפה? נא לשלוח דגם למייל: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

מכיון שמדובר במחיר קבוצה המחיר בריצפה ובמיוחד למזומן,

ההרשמה נסגרת בסוף היום. תודה.

א. ב. יש רשימת דגמים, אין מחירים.

א.ר.ז.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מחירים ששמענו:
15A בעלות של 1900.
28A במחיר של 4470.
לא כולל הובלה (עוד כ-150 ש"ח על שניהם יחד)

f0527134596

משתמש צעיר
קבוצת רכישה מזגנים

נכתב ע"י א.ר.ז.;2130247:
מחירים ששמענו:
15A בעלות של 1900.
28A במחיר של 4470.
לא כולל הובלה (עוד כ-150 ש"ח על שניהם יחד)

המחיר שיש לי לפני קבוצת רכישה נמוך מזה!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה