עזרה קבוצות בגוגל צאט

משתמש תפוס

משתמש רשום
שלום לי כמו לכולם קבוצה של חברים בגוגל צאט
השאלה שלי היא האם יש אופציה לדעת מי צפה בהודעה ששלחתי בקבוצה ?
מה שמצאתי זה רק אפשרות לדעת כמה צפו , אני רוצה לדעת מי !
מי שיש לו מידע אני יותר מאשמח אם הוא ישתף
תודה מראש !!!

משתמש תפוס

משתמש רשום
אוקיי
עוד שאלה האם יש אופציה לצפות בהודעות בצאט ולא יראו שאני צפיתי ? אני מתכוון בצאט אישי רגיל לא בקבוצה ?

ספריה בהכחדה12

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
שלום לי כמו לכולם קבוצה של חברים בגוגל צאט
השאלה שלי היא האם יש אופציה לדעת מי צפה בהודעה ששלחתי בקבוצה ?
מה שמצאתי זה רק אפשרות לדעת כמה צפו , אני רוצה לדעת מי !
מי שיש לו מידע אני יותר מאשמח אם הוא ישתף
תודה מראש !!!
אין אפשרות.

ניק כמעט בלי ראש

משתמש מקצוען
אוקיי
עוד שאלה האם יש אופציה לצפות בהודעות בצאט ולא יראו שאני צפיתי ? אני מתכוון בצאט אישי רגיל לא בקבוצה ?
אפשר לראות בדף הבית את ההודעה האחרונה
בלי לפתוח ולהיכנס לתוך הצ'ט ,
וזה נשאר כהודעה שלא נקראה .

AVITAL34

משתמש פעיל
אוקיי
אפשר לחכות שההודעה תגיע למייל- אם לא פותחים את הצאט בערך יומיים אז נשלחת הודעה למייל ויש בה את התוכן שנכתב בצאט, ואז לראות דרך שם.

לוטם

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
אוקיי
אפשר, בחיפוש לכתוב את השם של הבנאדם שרוצים לראות את ההודעה שלו בצ'אט, ואז נפתחות כמו 3 כותרות, לוחצים על 'שיחות'. שם רואים את ההודעות שבצ'אט, בלי שהשני ייראה שקראת.

לא מאוחר

משתמש מקצוען
אפשר, בחיפוש לכתוב את השם של הבנאדם שרוצים לראות את ההודעה שלו בצ'אט, ואז נפתחות כמו 3 כותרות, לוחצים על 'שיחות'. שם רואים את ההודעות שבצ'אט, בלי שהשני ייראה שקראת.
אבל לכאורה רק את ההודעה האחרונה שלו

AVITAL34

משתמש פעיל
איפה לחפש, בחיפוש הראשי במייל?
אני לא רואה שם אפשרות 'שיחות'.

לוטם

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
אבל לכאורה רק את ההודעה האחרונה שלו
רואים את כל ההודעות שלו, מתחילת הצ'אט בעיקרון...
איפה לחפש, בחיפוש הראשי במייל?
אני לא רואה שם אפשרות 'שיחות'.
בראשי של המייל
1712921685144.png

ואז לבחור שיחות
1712921714311.png

AVITAL34

משתמש פעיל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה